Popochodová poakce Kdo má zájem se ještě po pochodu sejít s organizátory a dalšími účastníky, tak nás může najít zítra od 19h na Šelepce. Těšíme se na vás. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Výsledky 2019
Pokořitelé
Brna
Nejnovější zprávy
Návštěvní
kniha
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Často kladené dotazy

Kdy se spustí přihlašování?

2. 4. 2018

Jak zajistit, abych mohl vyrážet v konkrétní hodinu s konkrétními lidmi?

Zaručit můžeme pouze to druhé, o to první se můžeme pouze pokusit. Máš-li zájem startovat spolu s kamarády, vytvořte tým - viz níže. Pokud chceš vyrážet v konkrétní dobu, můžeš nám to napsat do vzkazu v přihlašovadle, ale budeme na to brát ohled jen v případě, že to bude organizačně možné. Současně nemůžeme vypustit víc jak 25 lidí a taky chceme, aby na kontrolách se časově účastnictvo pochodu drželo v rozumných mezích.

Na co je dobrý tým a jak ho vytvořit?

Členové týmu startují společně, tedy ve stejný čas. Týmy od 4 lidí více mají levnější startovné a účastní se hry o pochodové artefakty. Tým vytvoříte přímo při vyplňování přihlášky nebo po přihlášení do Osobních údajů. Do existujícího týmu se včleníte pomocí stránky Osobních údajů.

Kdo je to zmocněnec?

Každý tým musí mít minimálně jednoho zmocněnce. Ten se jím stane vyplněním čísla svého mobilního telefonu v Osobních údajích. Zmocněnec komunikuje na startu s organizátory a musí mít kontakty na všechny ostatní členy svého týmu. Zmocněnec také zodpovídá za dodržování pravidel pochodu všemi členy týmu.

Kdo je to vodič?

Vodič zná trasu pochodu a během něho se snaží držet tempo s ostatními účastníky. Pomáhá jim najít správnou cestu a udržet se na ní. Z kontroly se snaží neodcházet sám, tj. počká na někoho dalšího. Chceš-li být vodičem, tak si tuto možnost zvol v Osobních údajích.

Jak je to s terénem a povrchem tratě? Kolik kilometrů se jde po silnici?

Oproti minulým ročníkům toho asfaltu trošku ubylo. Ale pořád se mu nedá úplně vyhnout - hlavně na JV, kde nejsou lesy. Asfaltu (a tvrdých cest) je teď asi 25 km. Zpevněných cest (a cest se štěrkem) přibližně 40 km a měkkých (lesních) cest asi 35 km.

Je na trase pitná voda?

Vezměte si pití na (nejméně) první polovinu trasy. Studánky jsou až v severní a západní části: Pumpa s pitnou vodou u vodárny před Prostředním (Jelínkovým) mlýnem, studánka na cestě do Lelekovic ze zelené značce; u Marušky pod Pod Sychrovem; u altánku před Trnůvkou; u kapličky pod Třemi kříži; Ríšova studánka; Helenčina studánka. Prygl jako zásobárna pitné vody se v současné době již nepoužívá. Můžete se zastavit v obchodě v Lelekovicích (od 7:00 do 11:00), České (od 7:00 do 10:00) a Jinačovicích (od 7:00 do večera). Hospody jsou otevřené dle svých možností.

Jaké je zázemí v místě startu a cíle?

Start a cíl probíhá v prostranství před Restaurací u nádraží v Střelicích. K dispozici je hospoda s venkovním posezením, kde se však běžně nevaří, proto je potřeba si případné jídlo předrezervovat v dotazníku; poskytnuta bude zdarma pitná voda, WC a šatny před akcí a po akci i sprchy (s omezeným množstvím teplé vody), úschova zavazadel (nikoliv cenností) a prostor pro nocleh. Zájemci o nocleh nechť se přihlásí v přihlašovadle. V blízkosti hospody je parkoviště, kde je možné přes noc parkovat, doporučujeme zde však nenechávat drahé věci.

BVVŠ pořádá

za podpory

v rámci akce

Partneři BVVŠ: