Pochod proběhl Odstartovalo 347 účastníků. Do cíle jich dorazilo 126, z toho 120 v limitu 24 hodin. Trasu Rh+ zdolalo 6 a trasu Rh++ 3 účastníci. Gratulujeme! Uznání ale zaslouží všichni, kdo se na trasu vydali. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Nejnovější zprávy
Průchody 29. ročníku
Pokořitelé
Brna
Historie
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Často kladené dotazy

Jaké je zázemí v místě startu a cíle?

Jak a kdy se startuje?

Jak zajistit, abych mohl vyrážet v konkrétní hodinu s konkrétními lidmi?

Zaručit můžeme pouze to druhé, o to první se můžeme pouze pokusit. Máš-li zájem startovat spolu s kamarády, vytvořte tým - viz níže. Pokud chceš vyrážet v konkrétní dobu, můžeš nám to napsat do vzkazu v přihlašovadle, ale budeme na to brát ohled jen v případě, že to bude organizačně možné. Současně nemůžeme vypustit víc jak 25 lidí a taky chceme, aby na kontrolách se časově účastnictvo pochodu drželo v rozumných mezích.

Na co je dobrý tým a jak ho vytvořit?

Kdo je to zmocněnec týmu?

Každý tým musí mít minimálně jednoho zmocněnce. Ten se jím stane vyplněním čísla svého mobilního telefonu v Osobních údajích. Aby se zrychlilo odbavení, tak zmocněnec na startu vyzvedává pochodové materiály (ale až poté, co na start dorazí všichni členové týmu) a případně platí startovné (pokud nebylo uhrazeno předem), či jinak komunikuje s organizátory. Zmocněnec musí mít kontakty na všechny ostatní členy svého týmu a zodpovídá za dodržování pravidel pochodu všemi členy týmu.

Kdo je to vodič?

Vodič zná trasu pochodu (protože se už BVVŠ dříve účastnil) a během něho se snaží držet tempo s ostatními účastníky. Pomáhá jim najít správnou cestu a udržet se na ní. Z kontroly se snaží neodcházet sám, tj. počká na někoho dalšího. Chceš-li být vodičem, tak si tuto možnost zvol v Osobních údajích. Můžeš tím ostatním a to se cení!

Uvidím se na trase s organizátory?

Jak je to s terénem a povrchem tratě? Kolik kilometrů se jde po silnici?

Díky lehkým změnám na trase oproti dřívějším ročníkům toho asfaltu trošku ubylo. Ale pořád se mu nedá úplně vyhnout - hlavně na JV, kde nejsou lesy (a protože v Modřicích vybudovali asfaltovou cyklostezku). Asfaltu (a tvrdých cest) je teď asi 25 km. Zpevněných cest (a cest se štěrkem) přibližně 40 km a měkkých (lesních) cest asi 35 km.

Je na trase pitná voda?

Vezměte si pití na (nejméně) první polovinu trasy. Studánky jsou v severní a západní části. Seznam význačných zdrojů:

BVVŠ pořádá

za podpory

Partneři BVVŠ: