Pochod proběhl Odstartovalo 347 účastníků. Do cíle jich dorazilo 126, z toho 120 v limitu 24 hodin. Trasu Rh+ zdolalo 6 a trasu Rh++ 3 účastníci. Gratulujeme! Uznání ale zaslouží všichni, kdo se na trasu vydali. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Nejnovější zprávy
Průchody 29. ročníku
Pokořitelé
Brna
Historie
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Seznam 385 přihlášených na 29. ročník pochodu BVVŠ

Registrace přes internet už skončila. Bude možnost se přihlásit i na startu.
Týmy
Call of the Woods: Bila Anzhelika; Kebab Taher; Kupisiewicz Marcelina; Laineste Pipi-Lotta; Mau; Mejzlík Martin; Nijman Marcel; Paun Codrin Silvio; Zapletal Martin;
Los Conejos: Danadová Jitka; Hensl Jiří; Hřebíček Libor; Jírů Bohumil; KOR; Lidmilová Hana; Maradová Karla; Navrátilová Kateřina; Svícencová Kamila;
OZZY Brno: Andrejka; Bešta Marek; Hofferík Emil; Horáková Veronika; Kozumplik Denis; Pelc Tomáš; Pelcová Marcela; Šmarda Jiří; Vyt;
Žíznivá Stopa: Březina Tomáš; darkmen32; Dobroš; Doček Michal; Klos Michal; Klosová Pavlína; Palát Aleš; Salajka Petr; Zouharová Eva;
PRICK-team!: Bondarenko Dariia; Colonelkitty; Ježitto; Opex GG; Shiliaev Evgenii; tornil79; Vit; Yan8888;
TK Cvrček: Komanec Rudolf; Marťankaa; Muflon; Posádka Jindra; Ruttkayová Jana; Slámová Daniela; Zahradník Ondřej; Zahradník Vojtěch;
Šneci: Boschi; Bubák; Dawson Zuzana; Dohnalová Květa; Jekyll; MartinB; Ota; Valča;
ESN VUT: Dolejška; Honza; Klenovšek Urška; Opletal Tomáš; Stehýnko; Terka; Wagner Filip;
KodoTroop: Beran Honza; Janík David; Janíková Andrea; Konopčík Martin; Lužný Dušan; Slabý Tomáš; Štencel Vít;
Nejen muži v klobouku: Dobeš Jan; Doležalová Barbora; Kašpárek Tomáš; Lichtner Ondrej; Matyáš Petr; Svatý Lukáš; Zmeškal Jan;
A stačilo: Hans97; Karafiátová Denisa; Ryšavý Martin; Ryšavý Tomáš; Vlk Petr; Vlková Lucie;
Chodci od Kojálu: Koníček Michal; Kuběna Roman; Ščudlová Lucie; Šebela Pavel; Šebela Petr; Šebelová Lenka;
Chyť Luňáka: Enek; Heffoš; Hřebíček Štěpán; Letoš; Merloš; Rejoš;
Masna Kabinet Holiču: Goss Alan; JAKUKUMBA; Mészáros Jakub; Sláma Matěj; Šimek Josef; Tran Quang Huy;
Šlapková patrola: Bartošová Veronika; Janko Zuzana; Krulová Radka; Ondříšková Martina; Smutná Míša; Štikarovská Monika;
Návštěvníci II: Audy Lukáš; Audyová Adriana; Fikeisová Vendula; Fikejsová Jitka; Schuster Lukáš;
Redamp.io: Koláčková Miloslava; Křemeček Rostislav; Lochy; Malčík Dominik; Strnadová Eva;
Trusiki: Borets Ivan; Konovalov Nikita; Rogoza Veronika; Vishneuskaya Yauheniya; Vishneuski Daniil;
Zabitej víkend: Lajčíková Jaroslava; Němeček Ondřej; Němečková Klára; Nosková Klára; Prchalová Lucie;
(J)elita: Boháček Jiří; Homola Jakub; Martináková Kateřina; Ondruš Jiří;
Amuse-bouche: Kastl Tomaš; Novotná Gabi; Šeda Václav; Vendelin;
IQ 150: keram0; Klang Metoděj; Ledvina Jan; Ledvina Martin;
Jéééé: Borek; Brožová Jiřina; Brožová Lucie; Pokorný Lukáš;
Kamzíci: Jája; Marek Matyáš; Marek Mikuláš; Pokorný Šimon;
Magoři z Jezeřan: Bednářová Klára; Hamala Adam; Hamala Milan; Šmerdová Veronika;
Peregrinos de Brno: Peťan; Tonda; Týna; Zaletilo Dmitry;
Spolem polem: Blažek Vladimir; Blažková Marie; Koláček Pavel; Koláčková Marcela;
Suicide Squad: Jeaster; Jet; Market; Šinka Marián;
Velatice team: Chodec1; Chodec2; Mistr chůze; Severa Jan;
Vokružníci z Brna a Vokolí: Bedřichová Lucie; Mašinda Vojtěch; Mašindová Vladimíra; Raclavský Jan;
 
Chlebíčky: Sajeev Lakshmi; Sojka Ondřej; Tran Nhu;
H2O: Hanka; Sedláková Ema; Sedláková Eva;
Homo erectus: Homo Mira; Zámečník; Zámečníkova;
JDEME NA POHODU: Čermák Antonín; Neumannová Hana; Treuová Marie;
Lentilky: Hvizdova Nikola; Kotasová Lucie; Panáček Michal;
Mechov: AlesF; Mechov; PavelM;
Rychlá rota: Hanková Jitka; Matal Libor; Matalová Hana;
Růžová vokolo Štatlu: adam86; Bani Mehdi; Ulrich Tomáš;
SK Druhý dech: Dlouhá Adriana; Dlouhý Ivo; Klímová Lada;
Tream Dým: Brich Vojtěch; Elda; Libuš;
Vocasi: Rybízek; Vanda; Vláďa;
Želvy: Piwowarski Jan; Piwowarski Lukáš; Štenclová Alžběta;
 
37°C: Horký Lukáš; Mitana David;
Aspoň maturanti: Danyyy; PetrD;
Beach Boys: Kuba; Louel;
Bludiny: Malcová Dana; Miková Ilona;
Brněnský žížaly: Koláč; Suča;
CHodolezky: Bielová Alexandra; Žádníková Ingrid;
Draci: Havel David; Veselý Michal;
Fíno: Duvi; Khýr Staňková Léňa;
HoVi Team: Horká Markéta; Vizner Ondřej;
JoJa: Šabrňák Josef; Štefková Jana;
Kantsdugi: Pudich Richard; Šimáčková Tereza;
M&Ms: Bašták Matej; Priečková Mária;
MM: Nevoralová Magdaléna; Stloukalová Martina;
Maratonci od Bobravy: Luka; Zuzana;
Metloši ze Štatlu: Kalášek Petr; Kalášková Petra;
Nejšikovnější architektky: Adéla; Terezie;
Nováčci: Peťka; Tom;
Ostočest 2024: Ondra K; Ziegler Aleš;
Paťani: Myš; Pucek;
Plesnivá šunka: Ožanová Zuzana; Petrová Katarína;
Podruhé poprvé: Ondráčková Jana; Šikula Miroslav;
RR: Ruttkay Marian; Ruttkay Vít;
Relax: Galbavý Juraj; Karol;
Relax šlapáci: Imramovská Klára; Kučerová Markéta;
Rozjazdom domov: Dóczy Jakub; Tungli Ján;
Rumové víly: Bornayová Monika; Šnýdrová Nikola;
Samotáři: Lang Tomáš; Langová Denisa;
Smíšené lesy: Danda; Vodák David;
Střelky: Fajtová Jiřina; Janků Kateřina;
Sumava Royalty: HanzelSakalam; Tessie;
Sádla: Krnovák; Ponětovičák;
Uskupení za urážlivé výrazy v názvu: Havelková Lenka; Vévodová Tereza;
VM100: Nohel Milan; Salajka Vít;
Vlčí smečka: Nagyová Zdenka; Vlková Veronika;
Zelí: Bařáková Eliška; Romi;
Zkusíme a uvidíme: Piša Tomáš; Pišová Martina;
Ztracení poutníci: Chlubná Lucie; Vojtěch Jakub;
Zóna pohody z Moravy: Matula Tomáš; Matulová Pavlína;
kienet: Kiesel Michal; Netuka Petr;
matkasdcerou: Horničárová Ema; Horničárová Vladana;
nova: Novák Jaroslav; Nováková Pavlína;
Českomoravská dvojka: Bláhová Helča; Mifek Jiří;
Šlapu, šlapeš, šlapeme: Bellová Sophie; Lošťák David;
 
Krakeni: Mahovská Pavla;
Mad Berry: Beran Jakub;
Pomalý tempo: Barney;
Sobotovický expres: Hršelová Pavla;
Sokol Kr. Pole: Sedlák Petr;
To dondem!: Široká Adriana;
ŠEDIVÍ TIGŘI: Tomanec František;
ŠK Petřvald: Hýl Jan;


Jednotlivci
BVVŠ pořádá

za podpory

Partneři BVVŠ:

Audy Jakub
Bielík Vladimír
Blažek Filip
Blažková Vlasta
BoHuš
Brodský Marek
Chaloupková Iveta
Drozd Martin
Dvorský Petr
Fialová Sabina
Fridrich Peter
Gbelec Ladislav
Gotfrýd David
Hanák Jakub
Hejl Tomáš
Hladůvková Blanka
Hořovský Jan
Hošťálek Ondřej
Hudec Radoslav
Janeček David
Janečková Dita
Jirásek Lukáš
Karlík Jan
Kastlová Gabriela
Katrák Jakub
Kašparová Eva
Keprdová Anna
Konečný Václav
Krejčí Pavel
Krnáč Jan
Kubík Vojtěch
Kurtin Pavel
Kykrych Pavel
Lekeš Dušan
Liška Miloš
Luboš
Macková Petra
Mahrík Tomáš
Maláč Boris
Maláč Roman
Martišek Karel
Maršálek Petr
Maternová Marie
Mazoš
Melo Juraj
Michalčík Pavel
Mira F.
Nejedlý Milan
Novotný Ferdinand
Nováková Nela
O'Malley Martin
Petrula Lubomír
Pluhař Lukáš
Podzemná Pavla
Příhoda Pavel
Richie
Schoříková Monika
Sedláčková Lucie
Soják Jiří
Strouhalová Marta
Tomancová Linda
Turek Petr
Uličná Marcela
Urbánek Ivan
Vambeřice
Vlado Roman
Vocásek Jan
Vodička Radek
Volný Karel
Zhoř Tomáš
Zábranský Lukáš
brgo
Čihal Petr
Čáp Pavel
Štěpánek Roman
Šušolová Jana
Švecová Veronika
Švestka Petr
Šífrik Rudolf
Žvanut Martin