Pokořitelé Brna jsou po 23. ročníku aktualizováni. Snad už je to celý správně a tímto je vyhodnocení letošního ročníku uzavřeno. Těšíme se na vás na 24. ročníku BVVŠ a na Stovce Podyjím, jejíž přihlašování začíná 1.7. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Výsledky 2018
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Návštěvní
kniha
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Seznam 339 přihlášených na 23. ročník pochodu BVVŠ

Registrace přes internet už skončila. Bude možnost se přihlásit i na startu.
Týmy

  1. Kentico Šebestová Michaela | Adamček Ľubomír| Adamček Adam| Červená Martina| brano| Donko Pavol| Hruby Tomas| Melo Juraj| Mikó Albert| Rychtecký Luboš| Stano| Svoboda Vít|
  2. Kuraci Bystřický Zdeněk| Davidová Barbora| Endaar| Juhanak Radek| Kopecká Barbora| Kurac| Novák Dalibor| PJK| Urbánek Libor|
  3. TI VOD KOJÁLU Šebela Pavel| Šebelová Lenka| Šebelová Marcela| Honzek| Koníček Michal| Kuběna Roman| petrs| Podmajerský Petr|
  4. KOŽ Šeda Václav| Ajííí| Bezdíček Matěj| Gabka| Kastl Tomáš| Krejčová Lucie| Kuba|
  5. Rychlá rota Franta Michal| Hensl Vít| Matal Libor| Matalová Hana| Nesvadba Tomáš| Pernt Vlastimil | Rozsypal Marek|
  6. Šneci bubák| Jekyll| jipo| Kuklová Petra| Machala Jiří| Ota| waral|
  7. Alpinisti Vangl Adam Dušan| Albrecht Kamil| Čožík David| Chmelíček Jan| Káňa Lubomír| Pospíchal Tomáš|
  8. OstoČest Kilián Ondřej | Mira z Bruna| Omo| Orságová Kateřina| Skácelová Jana| Ziegler Aleš|
  9. Pomalý tempo Šary| Barney| Berounová Aneta| JiriK| Macek| Obůrková Jitka|
  10. Silly Walkers Bernítko| Hartinger Jozef| Kauppinenová Laura| Kokos| Wiewiorka Ondřej| Wiewiorková Anežka|
  11. VDPR Girabelka| Guraim| Kluczik| Nedys| Paci| tomisekCZE|
  12. Velký špatný Alonzo| Doubrava Radek | Kiesel Michal| Kuthanová Veronika| Netuka Petr| Preethy|
  13. Želváci Ševčík David| Cendelín Milan| Kratochvíla Lukáš | Pruzo| Vítek Tomáš| Wongal|
  14. Bystrc Foret Dušan| Hanslian Pavel| Hejl Tomáš| Hudec Radoslav| Novotny Jan|
  15. Dva v tom Koťa Martin| Krejčí Ondřej | krejfi| Vombat| Vyhnal Stanislav|
  16. Eagles Cikalo Stanislav| Denny| Kouřil Svatopluk| Kubík| letec 21|
  17. Gauss Štětková Sára| Budík Jan| Hemzalova Katerina| Polcar Jiří| Vazny Jaroslav|
  18. Imperium Frenky| Katrák Jakub| LuboV| lucas03| Monika B|
  19. Lopaty Kašpar Jan| Laetry| Monin| Motyka| Turčínek Jan|
  20. Somebodies from Brno Švec Martin| Hrubá Micheala| Ondruchová Kateřina| Pařízková Lucie| Pavlicova Michaela|
  21. Achilles Celistia| Ilciukaite Kristina| Ira| Nicolas Loïc|
  22. Agenti chodci Budzogáň| Fúzik| Tvoja hlava| Uško|
  23. Borci Balačová Ivana| Havlík Michal| Maja| Procházka Vít|
  24. BĚHNY Daněk Milan| Gazdag Vladimír | Viťošek| Werbič|
  25. FOOT FIGHTERS Žužu| Aka| Marhonsová Lucie| Sherminator|
  26. Fremeni Hutová Jana| Kunická Lucie| Rypová Jana| Vlach Petr|
  27. H2O Burešová Hana| Czekoova Kristina| Krajčová Jarmila| Mitysková Lenka|
  28. HUDY Šuláková Alexandra| Honza| Novotná Pavla| Staňková Lenka |
  29. HejaHejTrail.cz Hejkrlík Antonín| Hejkrlík Jiří| Hejkrlíková Iva| Hejkrlíková Věra|
  30. Konstruktéři na útěku Ludva| Pavelka Radomil| Vincenc Jan| Vincenc Josef|
  31. Strizaci Stříž Jiří| Stříž Lukáš| Střížová Barbora| Střížová Renata|
  32. Whismátí 2018 Šudy| ivoman| Marek Jakub| Smékal Libor|
  33. ŠEDIVÍ TIGŘI Lizna Martin| Tesařová Michaela | TOMANEC FRANTIŠEK| Tomanec Pavel|
  34. Žabky šlapky Dao| Iwca| vrták| Wicki|
  35. Beauty and the Beasts Čermák Milan| Džačovský Jan| Hendrychová Petra|
  36. Boston Tanker Müller Frederik| shmoula| Vlado|
  37. Bouře Frňka Martin| kubajz| Pelda|
  38. Brno Ultimate Frisbee Underground Indián| Janovec Jozef| Langhammerová Anežka |
  39. Krátký proces Bulawa Lukáš| Procházka Milan| Vozďa|
  40. Los Conejos Hřebíček Tomáš | Hřebíček Libor| KOR|
  41. On Board Jakeš Libor| Košťál Jaroslav| Mládek Ondřej|
  42. Rotační středy Hrdlička Jan| Kalvoda Marek| Miruna|
  43. Saunaři Bauer Pavel| Hradil Roman| Urbánek Roman|
  44. Staří Mazáci Štos Tomáš | Dušek Jan| Lišková Jolana|
  45. Veď mě dál, cesto má Kanár| Kavka| omega|
  46. Adámci Adámek Martin| Adámková Anna|
  47. AnDaLuHa Kalina David| Perničková Hana|
  48. Bez ambic Davidová Markéta| Hanák Jiří|
  49. Běžci 6:00 Kovařík Pavel| Zbyněk|
  50. CoToDá Řezáč Jaroslav| Rosenberg Pavel|
  51. Dragonflies Klímová Lada| Svícencová Kamila|
  52. Fotři na pochodu Jarek| Matúš Petr |
  53. Géniusové Šimková Veronika| Minks Eduard|
  54. Mufošnek Švestka Martin| Stejskal Martin|
  55. Mělničtí šlapeři Jendaczech| posterix|
  56. Nový život Borková Jana| Horáková Helena|
  57. PeSePeSe Sezima Petr| Sezimová Petra|
  58. PěškyNiKrok Kůpa Michal| Ruber Milan|
  59. Qwwenzi Mawenzi| Qww|
  60. SC Indiány Navrátilová Hedvika| O'Malley Martin|
  61. Střelky Fajtová Jiřina| Janků Kateřina |
  62. Symfonie pohybu Miklošová Barbora| Pedro|
  63. Velká Pravá Bota Leisy| Reset|
  64. Vlci Nagyová Veronika| Vlk|
  65. Wolves Wolf Jan| Wolfová Veronika|
  66. Zverimex Baláková Klára| Dobrovolný Petr|
  67. popolezem Němec Petr| Prokeš Michal|
  68. Židozednáři bagrushka| Pokorný Pavel|
  69. Degustacni komise zaro|
  70. Drazdik Drazdik Filip |
  71. JustBreathe Tom|
  72. Not Crew z CuCrew Eda|
  73. Ondrej Balas Baláš Ondřej|
  74. Vanesťáci Darth Maul|
  75. kuncari Kunčar Petr|
Jednotlivci

  1. Albert Pavel
  2. Anička
  3. Baščan Patrik
  4. Bergmanová Hanka
  5. Chura Roman
  6. Chvátal Eduard
  7. Dina
  8. Dotheren
  9. Dočkal Radek
  10. Dvorský Petr
  11. Dvořák Miloslav
  12. Dvořák _Aleš
  13. Exturbozajíc
  14. Grepl Tomas
  15. Holub Michal
  16. Hájek Jiří
  17. Jirka
  18. Jochy
  19. Kalová Jana
  20. Khýr Tomáš
  21. Kinclová Radka
  22. Knap Miroslav
  23. Kosťa
  24. Kozel Lukáš
  25. Kožíšek Karel
  26. Krejčí Pavel
  27. Kuba Vlastislav
  28. Lichorobiec Štěpán
  29. Mahdalová Hanka
  30. Mareček Jakub
  31. Markétt.
  32. Marsalkova Marcela
  33. Martišková Vlasta
  34. Marušák
  35. Matoušek Pavel
  36. Matuška jan
  37. Mesha
  38. Minář Michal
  39. Mlok
  40. Nerud Pavel
  41. Nitram12
  42. Novotná Marie
  43. Novák Martin
  44. Oľha Jaroslav
  45. Pejchal Lubomir
  46. Petlák Ondřej
  47. Petteri
  48. Picm
  49. Prachařová Eva
  50. Příhoda Pavel
  51. Sedlák Petr
  52. Sedláček Jiří
  53. Sev
  54. Soukup Martin
  55. Souček Jakub
  56. Stojarová Šárka
  57. Strážnický Jan
  58. TomŠ
  59. Tribula David
  60. Turek Petr
  61. Tvardek Jiří
  62. Veselý Petr
  63. Vigor
  64. Viščor Pavel
  65. Vlada
  66. Zhoř Tomáš
  67. brgo
  68. dlouhý lukáš
  69. techy
  70. Šulc Ivo
Akci pořádá

za podpory