Pochod proběhl Odstartovalo 347 účastníků. Do cíle jich dorazilo 126, z toho 120 v limitu 24 hodin. Trasu Rh+ zdolalo 6 a trasu Rh++ 3 účastníci. Gratulujeme! Uznání ale zaslouží všichni, kdo se na trasu vydali. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Nejnovější zprávy
Průchody 29. ročníku
Pokořitelé
Brna
Historie
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Časy startů účastníků pochodu

čas startu jménoskupina
19:30 Michalčík Pavel
19:30 Šušolová Jana
19:30 Bila AnzhelikaCall of the Woods
19:30 Kebab TaherCall of the Woods
19:30 Kupisiewicz MarcelinaCall of the Woods
19:30 Laineste Pipi-LottaCall of the Woods
19:30 MauCall of the Woods
19:30 Mejzlík MartinCall of the Woods
19:30 Nijman MarcelCall of the Woods
19:30 Paun Codrin SilvioCall of the Woods
19:30 Zapletal MartinCall of the Woods
19:30 DolejškaESN VUT
19:30 HonzaESN VUT
19:30 Klenovšek UrškaESN VUT
19:30 Opletal TomášESN VUT
19:30 StehýnkoESN VUT
19:30 TerkaESN VUT
19:30 Wagner FilipESN VUT
19:30 Ondráčková JanaPodruhé poprvé
19:30 Šikula MiroslavPodruhé poprvé
19:35 Bašták MatejM&Ms
19:35 Priečková MáriaM&Ms
19:35 AndrejkaOZZY Brno
19:35 Bešta MarekOZZY Brno
19:35 Hofferík EmilOZZY Brno
19:35 Horáková VeronikaOZZY Brno
19:35 Kozumplik DenisOZZY Brno
19:35 Pelc TomášOZZY Brno
19:35 Pelcová MarcelaOZZY Brno
19:35 Šmarda JiříOZZY Brno
19:35 VytOZZY Brno
19:35 Březina Tomᚎíznivá Stopa
19:35 darkmen32Žíznivá Stopa
19:35 DobrošŽíznivá Stopa
19:35 Doček MichalŽíznivá Stopa
19:35 Klos MichalŽíznivá Stopa
19:35 Klosová PavlínaŽíznivá Stopa
19:35 Palát AlešŽíznivá Stopa
19:35 Salajka PetrŽíznivá Stopa
19:35 Zouharová EvaŽíznivá Stopa
19:40 Mira F.
19:40 Boháček Jiří(J)elita
19:40 Homola Jakub(J)elita
19:40 Martináková Kateřina(J)elita
19:40 Ondruš Jiří(J)elita
19:40 HankaH2O
19:40 Sedláková EmaH2O
19:40 Sedláková EvaH2O
19:40 Horničárová Emamatkasdcerou
19:40 Horničárová Vladanamatkasdcerou
19:40 Komanec RudolfTK Cvrček
19:40 MarťankaaTK Cvrček
19:40 MuflonTK Cvrček
19:40 Posádka JindraTK Cvrček
19:40 Ruttkayová JanaTK Cvrček
19:40 Slámová DanielaTK Cvrček
19:40 Zahradník OndřejTK Cvrček
19:40 Zahradník VojtěchTK Cvrček
19:45 Hladůvková Blanka
19:45 Petrula Lubomír
19:45 Horký Lukáš37°C
19:45 Mitana David37°C
19:45 Beran HonzaKodoTroop
19:45 Janík DavidKodoTroop
19:45 Janíková AndreaKodoTroop
19:45 Konopčík MartinKodoTroop
19:45 Lužný DušanKodoTroop
19:45 Slabý TomášKodoTroop
19:45 Štencel VítKodoTroop
19:45 Danadová JitkaLos Conejos
19:45 Hensl JiříLos Conejos
19:45 Hřebíček LiborLos Conejos
19:45 Jírů BohumilLos Conejos
19:45 KORLos Conejos
19:45 Lidmilová HanaLos Conejos
19:45 Maradová KarlaLos Conejos
19:45 Navrátilová KateřinaLos Conejos
19:45 Svícencová KamilaLos Conejos
19:50 Dobeš JanNejen muži v klobouku
19:50 Doležalová BarboraNejen muži v klobouku
19:50 Kašpárek TomášNejen muži v klobouku
19:50 Lichtner OndrejNejen muži v klobouku
19:50 Matyáš PetrNejen muži v klobouku
19:50 Svatý LukášNejen muži v klobouku
19:50 Zmeškal JanNejen muži v klobouku
19:50 Bondarenko DariiaPRICK-team!
19:50 ColonelkittyPRICK-team!
19:50 JežittoPRICK-team!
19:50 Opex GGPRICK-team!
19:50 Shiliaev EvgeniiPRICK-team!
19:50 tornil79PRICK-team!
19:50 VitPRICK-team!
19:50 Yan8888PRICK-team!
19:50 Borets IvanTrusiki
19:50 Konovalov NikitaTrusiki
19:50 Rogoza VeronikaTrusiki
19:50 Vishneuskaya YauheniyaTrusiki
19:50 Vishneuski DaniilTrusiki
19:55 Hans97A stačilo
19:55 Karafiátová DenisaA stačilo
19:55 Ryšavý MartinA stačilo
19:55 Ryšavý TomášA stačilo
19:55 Vlk PetrA stačilo
19:55 Vlková LucieA stačilo
19:55 DanyyyAspoň maturanti
19:55 PetrDAspoň maturanti
19:55 Koníček MichalChodci od Kojálu
19:55 Kuběna RomanChodci od Kojálu
19:55 Ščudlová LucieChodci od Kojálu
19:55 Šebela PavelChodci od Kojálu
19:55 Šebela PetrChodci od Kojálu
19:55 Šebelová LenkaChodci od Kojálu
19:55 EnekChyť Luňáka
19:55 HeffošChyť Luňáka
19:55 Hřebíček ŠtěpánChyť Luňáka
19:55 LetošChyť Luňáka
19:55 MerlošChyť Luňáka
19:55 RejošChyť Luňáka
20:00 Maršálek Petr
20:00 Vodička Radek
20:00 KubaBeach Boys
20:00 LouelBeach Boys
20:00 Goss AlanMasna Kabinet Holiču
20:00 JAKUKUMBAMasna Kabinet Holiču
20:00 Mészáros JakubMasna Kabinet Holiču
20:00 Sláma MatějMasna Kabinet Holiču
20:00 Šimek JosefMasna Kabinet Holiču
20:00 Tran Quang HuyMasna Kabinet Holiču
20:00 Audy LukášNávštěvníci II
20:00 Audyová AdrianaNávštěvníci II
20:00 Fikeisová VendulaNávštěvníci II
20:00 Fikejsová JitkaNávštěvníci II
20:00 Schuster LukášNávštěvníci II
20:00 Bartošová VeronikaŠlapková patrola
20:00 Janko ZuzanaŠlapková patrola
20:00 Krulová RadkaŠlapková patrola
20:00 Ondříšková MartinaŠlapková patrola
20:00 Smutná MíšaŠlapková patrola
20:00 Štikarovská MonikaŠlapková patrola
20:05 Kastl TomašAmuse-bouche
20:05 Novotná GabiAmuse-bouche
20:05 Šeda VáclavAmuse-bouche
20:05 VendelinAmuse-bouche
20:05 keram0IQ 150
20:05 Klang MetodějIQ 150
20:05 Ledvina JanIQ 150
20:05 Ledvina MartinIQ 150
20:05 BorekJéééé
20:05 Brožová JiřinaJéééé
20:05 Brožová LucieJéééé
20:05 Pokorný LukášJéééé
20:05 JájaKamzíci
20:05 Marek MatyášKamzíci
20:05 Marek MikulášKamzíci
20:05 Pokorný ŠimonKamzíci
20:05 Bednářová KláraMagoři z Jezeřan
20:05 Hamala AdamMagoři z Jezeřan
20:05 Hamala MilanMagoři z Jezeřan
20:05 Šmerdová VeronikaMagoři z Jezeřan
20:10 PeťanPeregrinos de Brno
20:10 TondaPeregrinos de Brno
20:10 TýnaPeregrinos de Brno
20:10 Zaletilo DmitryPeregrinos de Brno
20:10 Blažek VladimirSpolem polem
20:10 Blažková MarieSpolem polem
20:10 Koláček PavelSpolem polem
20:10 Koláčková MarcelaSpolem polem
20:10 JeasterSuicide Squad
20:10 JetSuicide Squad
20:10 MarketSuicide Squad
20:10 Šinka MariánSuicide Squad
20:10 Chodec1Velatice team
20:10 Chodec2Velatice team
20:10 Mistr chůzeVelatice team
20:10 Severa JanVelatice team
20:10 Lajčíková JaroslavaZabitej víkend
20:10 Němeček OndřejZabitej víkend
20:10 Němečková KláraZabitej víkend
20:10 Nosková KláraZabitej víkend
20:10 Prchalová LucieZabitej víkend
20:15 Homo MiraHomo erectus
20:15 ZámečníkHomo erectus
20:15 ZámečníkovaHomo erectus
20:15 Sajeev LakshmiChlebíčky
20:15 Sojka OndřejChlebíčky
20:15 Tran NhuChlebíčky
20:15 Čermák AntonínJDEME NA POHODU
20:15 Neumannová HanaJDEME NA POHODU
20:15 Treuová MarieJDEME NA POHODU
20:15 Mahovská PavlaKrakeni
20:15 Hvizdova NikolaLentilky
20:15 Kotasová LucieLentilky
20:15 Panáček MichalLentilky
20:15 Bedřichová LucieVokružníci z Brna a Vokolí
20:15 Mašinda VojtěchVokružníci z Brna a Vokolí
20:15 Mašindová VladimíraVokružníci z Brna a Vokolí
20:15 Raclavský JanVokružníci z Brna a Vokolí
20:20 Bláhová HelčaČeskomoravská dvojka
20:20 Mifek JiříČeskomoravská dvojka
20:20 AlesFMechov
20:20 MechovMechov
20:20 PavelMMechov
20:20 adam86Růžová vokolo Štatlu
20:20 Bani MehdiRůžová vokolo Štatlu
20:20 Ulrich TomášRůžová vokolo Štatlu
20:20 Hanková JitkaRychlá rota
20:20 Matal LiborRychlá rota
20:20 Matalová HanaRychlá rota
20:20 Dlouhá AdrianaSK Druhý dech
20:20 Dlouhý IvoSK Druhý dech
20:20 Klímová LadaSK Druhý dech
20:20 Brich VojtěchTream Dým
20:20 EldaTream Dým
20:20 LibušTream Dým
20:20 Matula TomášZóna pohody z Moravy
20:20 Matulová PavlínaZóna pohody z Moravy
20:20 Piwowarski JanŽelvy
20:20 Piwowarski Lukᚎelvy
20:20 Štenclová AlžbětaŽelvy
20:25 Šífrik Rudolf
20:25 KoláčBrněnský žížaly
20:25 SučaBrněnský žížaly
20:25 Havel DavidDraci
20:25 Veselý MichalDraci
20:25 DuviFíno
20:25 Khýr Staňková LéňaFíno
20:25 Horká MarkétaHoVi Team
20:25 Vizner OndřejHoVi Team
20:25 Bielová AlexandraCHodolezky
20:25 Žádníková IngridCHodolezky
20:25 Pudich RichardKantsdugi
20:25 Šimáčková TerezaKantsdugi
20:25 Beran JakubMad Berry
20:25 Kalášek PetrMetloši ze Štatlu
20:25 Kalášková PetraMetloši ze Štatlu
20:25 Nevoralová MagdalénaMM
20:25 Stloukalová MartinaMM
20:30 AdélaNejšikovnější architektky
20:30 TerezieNejšikovnější architektky
20:30 PeťkaNováčci
20:30 TomNováčci
20:30 Ondra KOstočest 2024
20:30 Ziegler AlešOstočest 2024
20:30 MyšPaťani
20:30 PucekPaťani
20:30 Ožanová ZuzanaPlesnivá šunka
20:30 Petrová KatarínaPlesnivá šunka
20:30 Galbavý JurajRelax
20:30 KarolRelax
20:30 Imramovská KláraRelax šlapáci
20:30 Kučerová MarkétaRelax šlapáci
20:30 Dóczy JakubRozjazdom domov
20:30 Tungli JánRozjazdom domov
20:30 Ruttkay MarianRR
20:30 Ruttkay VítRR
20:35 KrnovákSádla
20:35 PonětovičákSádla
20:35 Lang TomášSamotáři
20:35 Langová DenisaSamotáři
20:35 DandaSmíšené lesy
20:35 Vodák DavidSmíšené lesy
20:35 Fajtová JiřinaStřelky
20:35 Janků KateřinaStřelky
20:35 HanzelSakalamSumava Royalty
20:35 TessieSumava Royalty
20:35 Nagyová ZdenkaVlčí smečka
20:35 Vlková VeronikaVlčí smečka
20:35 Nohel MilanVM100
20:35 Salajka VítVM100
20:35 Bařáková EliškaZelí
20:35 RomiZelí
20:35 Piša TomášZkusíme a uvidíme
20:35 Pišová MartinaZkusíme a uvidíme
20:35 Chlubná LucieZtracení poutníci
20:35 Vojtěch JakubZtracení poutníci
20:40 Gbelec Ladislav
20:40 Švestka Petr
20:40 Vlado Roman
20:40 Vocásek Jan
20:40 Kiesel Michalkienet
20:40 Netuka Petrkienet
20:40 Novák Jaroslavnova
20:40 Nováková Pavlínanova
20:40 BarneyPomalý tempo
20:40 Bornayová MonikaRumové víly
20:40 Šnýdrová NikolaRumové víly
20:40 Hršelová PavlaSobotovický expres
20:40 Bellová SophieŠlapu, šlapeš, šlapeme
20:40 Lošťák DavidŠlapu, šlapeš, šlapeme
20:40 Široká AdrianaTo dondem!
20:40 RybízekVocasi
20:40 VandaVocasi
20:40 VláďaVocasi
20:45 Audy Jakub
20:45 Čáp Pavel
20:45 Drozd Martin
20:45 Hořovský Jan
20:45 Hudec Radoslav
20:45 Janeček David
20:45 Janečková Dita
20:45 Karlík Jan
20:45 Kašparová Eva
20:45 Kurtin Pavel
20:45 Lekeš Dušan
20:45 Liška Miloš
20:45 Maláč Boris
20:45 Nováková Nela
20:45 Novotný Ferdinand
20:45 Soják Jiří
20:45 Švecová Veronika
20:45 Tomancová Linda
20:45 Sedlák PetrSokol Kr. Pole
20:45 Havelková LenkaUskupení za urážlivé výrazy v názvu
20:45 Vévodová TerezaUskupení za urážlivé výrazy v názvu
20:50 Bielík Vladimír
20:50 Blažková Vlasta
20:50 BoHuš
20:50 Dvorský Petr
20:50 Fialová Sabina
20:50 Hanák Jakub
20:50 Hejl Tomáš
20:50 Hošťálek Ondřej
20:50 Chaloupková Iveta
20:50 Kastlová Gabriela
20:50 Keprdová Anna
20:50 Krejčí Pavel
20:50 Maternová Marie
20:50 Melo Juraj
20:50 Podzemná Pavla
20:50 Sedláčková Lucie
20:50 Štěpánek Roman
20:50 Volný Karel
20:55 Blažek Filip
20:55 Čihal Petr
20:55 Katrák Jakub
20:55 Krnáč Jan
20:55 Luboš
20:55 Macková Petra
20:55 Maláč Roman
20:55 Nejedlý Milan
20:55 Pluhař Lukáš
20:55 Richie
20:55 Strouhalová Marta
20:55 Turek Petr
20:55 Vambeřice
20:55 Žvanut Martin
20:55 LukaMaratonci od Bobravy
20:55 ZuzanaMaratonci od Bobravy
21:00 Brodský Marek
21:00 Gotfrýd David
21:00 Kubík Vojtěch
21:00 Martišek Karel
21:00 Mazoš
21:00 Schoříková Monika
21:00 Uličná Marcela
21:00 Tomanec FrantišekŠEDIVÍ TIGŘI
21:00 Hýl JanŠK Petřvald
21:00 BoschiŠneci
21:00 BubákŠneci
21:00 Dawson ZuzanaŠneci
21:00 Dohnalová KvětaŠneci
21:00 JekyllŠneci
21:00 MartinBŠneci
21:00 OtaŠneci
21:00 ValčaŠneci
21:30 Zhoř Tomáš
21:30 Malcová DanaBludiny
21:30 Miková IlonaBludiny
21:30 Koláčková MiloslavaRedamp.io
21:30 Křemeček RostislavRedamp.io
21:30 LochyRedamp.io
21:30 Malčík DominikRedamp.io
21:30 Strnadová EvaRedamp.io
22:00 brgo
22:00 Fridrich Peter
22:00 Konečný Václav
22:00 Kykrych Pavel
22:00 O'Malley Martin
22:00 Příhoda Pavel
22:00 Šabrňák JosefJoJa
22:00 Štefková JanaJoJa
23:00 Jirásek Lukáš
23:00 Mahrík Tomáš
23:00 Urbánek Ivan
23:00 Zábranský Lukáš
BVVŠ pořádá

za podpory

Partneři BVVŠ: