28. ročník se bude konat 2.-3.6.2023 ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Nejnovější zprávy
Výsledky
2022
Pokořitelé
Brna
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

Startovné BVVŠ 2022

Platba bankovním převodem

Startovné je možno zaplatit předem pomocí převodu na účet číslo 2301608801 / 2010.
Podmínky platby:

  • Je nutné být už přihlášen přes internet.
  • Pokud platíš pouze za sebe, pak do zprávy pro příjemce napiš identifikační číslo z potvrzovacího mailu a do variabilního symbolu jedničku.
  • Chceš-li platit za celý tým naráz, pak do zprávy pro příjemce napiš všechna identifikační čísla účastníků, za které platíš (použij čárku a mezeru pro oddělení jednotlivých čísel). Pro kontrolu uveď do variabilního symbolu počet účastníků, za které platíš.
  • Nic dalšího do zprávy nepiš! Potřebuješ-li nám k platbě něco napsat, použij e-mail (pochod[zavináč]vyskovnice[tečka]cz) a odkaz na svoji platbu (číslo/a vyplněné ve zprávě pro příjemce).
  • Platbu ve svém internetovém bankovnictví zadejte nejpozději v neděli 29.5.

Po přihlášení na stránku Osobních informací si může každý zkontrolovat, zda má zaplaceno (údaje se aktualizují přibližně 2x týdně). Zmocněnci týmů zde uvidí platbu celého týmu.

Dary pro Ukrajinu

V letošním roce vás nežádáme o sponzorské dary, jelikož se nedaleko nás odehrává člověkem způsobené katastrofa, jejíž oběti potřebují peníze mnohem víc. Budeme proto rádi, pokud přispějete hotovostí do sbírky, která bude umístěna na startu. Peníze budou poskytnuty dobrovolnické organizaci VPERTI na humantitární pomoc v Kyjevě a okolí.
BVVŠ pořádá

za podpory

Partneři BVVŠ: