Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 13. pochodu

Seznam na startu


1.Anvy (20:00)
2.Hebelka Alois (20:00)
3.Chladil Alois (20:00)
4.Koudelka Milan (20:00)
5.Kříž Radim (20:00)
6.Muzikár Pavel (20:00)
7.Šejn Pavel (20:00)
8.Žácek Eduard (20:00)
9.Alf (20:00)
10.Pavel (20:00)
11.Kutil Jiří - Natržená Bota (20:00)
12.Nedas Jiří - Natržená Bota (20:00)
13.Staňková Lenka - Natržená Bota (20:00)
14.dášašá - Pastelky (20:00)
15.Dave - Pastelky (20:00)
16.Lednický Ondra - Pastelky (20:00)
17.Škarková Kateřina - Pastelky (20:00)
18.Šnyrch Mara - Pastelky (20:00)
19.typtyp - Pastelky (20:00)
20.Vlčková Maruska - Pastelky (20:00)
21.Zíka Vratislav - Pastelky (20:00)
22.Ifka - (zá)chodci (20:05)
23.Janča - (zá)chodci (20:05)
24.Klímová Eliška - (zá)chodci (20:05)
25.Novotná Šárka - (zá)chodci (20:05)
26.Prokop Jan (20:05)
27.Bohuš - LYNX (20:05)
28.CJ VLK - LYNX (20:05)
29.Fišera Ota - LYNX (20:05)
30.Ivuše - LYNX (20:05)
31.Jarda - LYNX (20:05)
32.Lumir - LYNX (20:05)
33.Mike - LYNX (20:05)
34.miki.bs - LYNX (20:05)
35.Řehty - LYNX (20:05)
36.Pítruj - LYNX (20:05)
37.Tom - LYNX (20:05)
38.Chylík Lubomír (20:10)
39.Kulesza Lukáš (20:10)
40.Mendlík Petr (20:10)
41.Miklík Tomáš (20:10)
42.Smílek Filip (20:10)
43.Jura G. - Konice (20:10)
44.Majkl K. - Konice (20:10)
45.Pepa P. - Konice (20:10)
46.Petr Š. - Konice (20:10)
47.Roman - Konice (20:10)
48.Zdeněk K. - Konice (20:10)
49.Di - Mrkvovy Dzus (20:10)
50.Ewig - Mrkvovy Dzus (20:10)
51.Havlíček Tomáš - Mrkvovy Dzus (20:10)
52.Lorenc Vašek - Mrkvovy Dzus (20:10)
53.Marvin - Mrkvovy Dzus (20:10)
54.Petr - Mrkvovy Dzus (20:10)
55.Plesníková Jitka - Mrkvovy Dzus (20:10)
56.Alda - FoFo (20:15)
57.Drtič - FoFo (20:15)
58.Vrba Josef - FoFo (20:15)
59.chalda - Frikulín (20:15)
60.Křístková Anežka - Frikulín (20:15)
61.Meloun Radek - Frikulín (20:15)
62.Král (20:15)
63.Pařík Zdeněk (20:15)
64.Schneider Adam (20:15)
65.Zavacký (20:15)
66.Cigi - WC (Warling Club) Brno (20:15)
67.CuPi - WC (Warling Club) Brno (20:15)
68.Čert - WC (Warling Club) Brno (20:15)
69.Klára - WC (Warling Club) Brno (20:15)
70.Lísal Martin - WC (Warling Club) Brno (20:15)
71.Lusinka - WC (Warling Club) Brno (20:15)
72.Pája - WC (Warling Club) Brno (20:15)
73.Šimek Petr - WC (Warling Club) Brno (20:15)
74.Tajovský Zbyněk - WC (Warling Club) Brno (20:15)
75.Harwey - Heršpičtí Chodci (20:20)
76.Kovík - Heršpičtí Chodci (20:20)
77.Spáčil Jan - Heršpičtí Chodci (20:20)
78.Belica Peter (20:20)
79.Chaloupka Radek (20:20)
80.Levrinc Matúš (20:20)
81.Pavelek Michal (20:20)
82.Kovács Gregor (20:20)
83.Eliáš Marek - Lyžaři (20:20)
84.Lenka - Lyžaři (20:20)
85.Mikulík Petr - Lyžaři (20:20)
86.Polouček Pavel - Lyžaři (20:20)
87.Vašík Miloš - Lyžaři (20:20)
88.Honza - Sestry (20:20)
89.Káa - Sestry (20:20)
90.Karel - Sestry (20:20)
91.Petra - Sestry (20:20)
92.Terka - Sestry (20:20)
93.verča - Sestry (20:20)
94.Červenková Šárka - Ilka (20:25)
95.Holub Rostislav - Ilka (20:25)
96.Procházková Milena - Ilka (20:25)
97.Elsner Ondrej (20:25)
98.Eschler Radek (20:25)
99.Hron Ondrej (20:25)
100.Kopal Marek (20:25)
101.Levícek Martin (20:25)
102.Holy - Jimipe (20:25)
103.Chroustal - Jimipe (20:25)
104.jirka_g - Jimipe (20:25)
105.BoNGo - Jináci (20:25)
106.EDWARD - Jináci (20:25)
107.Oskar - L-ŠPACÍR (20:25)
108.hanz - Polivka Je Nas Cil (20:25)
109.Horák Jakub - Polivka Je Nas Cil (20:25)
110.Jára Tomáš - Polivka Je Nas Cil (20:25)
111.MarA - Polivka Je Nas Cil (20:25)
112.Jachim - K.U.K. (20:30)
113.MATHIAZZ - K.U.K. (20:30)
114.Kříž Mirek - LAHVÁČ (20:30)
115.Kuželka - LAHVÁČ (20:30)
116.obřík - LAHVÁČ (20:30)
117.Benýšek Martin - Los Lazaros (20:30)
118.DUSAN - Los Lazaros (20:30)
119.Lazar - Los Lazaros (20:30)
120.Hromčík Martin - Másla (20:30)
121.Kachnička - Másla (20:30)
122.Kryska - Másla (20:30)
123.Merci - Másla (20:30)
124.Romča - Másla (20:30)
125.Roman D. - Andersen Club (20:35)
126.Somolová Eva - Andersen Club (20:35)
127.Goro - GorNik (20:35)
128.Niki - GorNik (20:35)
129.krupe - Choking Hazard (20:35)
130.Radys - Choking Hazard (20:35)
131.Heleša Jan (20:35)
132.Vlastík B. (20:35)
133.Dhoul - Psycho (20:35)
134.Glik - Psycho (20:35)
135.Tomáš S. - Psycho (20:35)
136.Jarek - Úderka Karla Kryla (20:35)
137.Kalvádos - Úderka Karla Kryla (20:35)
138.Peléšková Sylva - Uganga (20:35)
139.Sedlák Petr - Uganga (20:35)
140.Talpa Jaromír - Uganga (20:35)
141.Trojánek Jan (20:40)
142.petr (20:40)
143.Gregorová Anita - Koně (20:40)
144.Treska - Koně (20:40)
145.křečoun - Křečci Na útěku (20:40)
146.Mesha - Křečci Na útěku (20:40)
147.Bill - Krasohled (20:40)
148.kamejka - Krasohled (20:40)
149.Boháček Petr - Lemry Z Brna (20:40)
150.Vaňura Marek - Lemry Z Brna (20:40)
151.Lenochod I. - Lenochodi (20:40)
152.Lenochod II. - Lenochodi (20:40)
153.LM - LM (20:40)
154.Muscari - LM (20:40)
155.Mats - Matsova (20:40)
156.Škvorová Kateřina - Matsova (20:40)
157.Linkov Václav - ? (20:45)
158.Gregor Petr - Červený Trpaslík (20:45)
159.Kaisarová Petra - Červený Trpaslík (20:45)
160.Kysa Michal (20:45)
161.Piechaczek Martin (20:45)
162.Lezec (20:45)
163.Jurčík Ivan - Karviná (20:45)
164.Záhradník Robert - Karviná (20:45)
165.Křeček - MiRa (20:45)
166.Radas - MiRa (20:45)
167.krejca - Nicmoc (20:45)
168.Štampach Radim - Nicmoc (20:45)
169.Lukhas - Přátelé Zdeňka Trošky (20:45)
170.Margulátko - Přátelé Zdeňka Trošky (20:45)
171.Robin - Přátelé Zdeňka Trošky (20:45)
172.Batman - Sedmikrásky (20:45)
173.Vozdecký Petr - Sedmikrásky (20:45)
174.Klíma Radek (20:50)
175.Manoušek (20:50)
176.Volf (20:50)
177.Bayer Martin (20:50)
178.Martin (20:50)
179.milan (20:50)
180.Jerry (20:50)
181.Kozlová Barbora (20:50)
182.Elza (20:50)
183.marmar (20:50)
184.masak (20:50)
185.Kačkač (20:50)
186.Kidal (20:50)
187.superpetak (20:50)
188.Techet Jiří (20:50)
189.Těch tisíc min - - (20:55)
190.Slatina Jiří - ČD (20:55)
191.Michalsky - ČD (20:55)
192.Kouril Vojtech (20:55)
193.Parízková Lucie (20:55)
194.Svobodová Hana (20:55)
195.Švancara Ondrej (20:55)
196.Urbánek Libor (20:55)
197.Mike (20:55)
198.Janča Jakub (20:55)
199.drs (20:55)
200.Košál Pavel (20:55)
201.Pokorný Radovan (20:55)
202.Skaunicová Eva (20:55)
203.kubrt (20:55)
204.Král David - Sám (20:55)
205.Černocký Pavel (21:00)
206.Čihák Olaf (21:00)
207.Kerlín Tomáš (21:00)
208.Kopfová Alena (21:00)
209.Najvarek Jan (21:00)
210.BoHuš (21:00)
211.Vala Jiří (21:00)
212.Cesar (21:00)
213.Randýsek Vít (21:00)

Seznam v cíli


1.Alf (20:00 - 14:54)
2.Pavel (20:00 - 14:54)
3.Vala Jiří (21:00 - 15:10)
4.Anvy (20:00 - 15:20)
5.Bayer Martin (20:50 - 15:50)
6.Těch tisíc min - - (20:55 - 15:50)
7.Smílek Filip (20:10 - 16:00)
8.Chladil Alois (20:00 - 16:15)
9.Koudelka Milan (20:00 - 16:15)
10.Mikulík Petr - Lyžaři (20:20 - 16:40)
11.Kulesza Lukáš (20:10 - 16:50)
12.chalda - Frikulín (20:15 - 17:25)
13.Křístková Anežka - Frikulín (20:15 - 17:25)
14.Cesar (21:00 - 17:30)
15.Glik - Psycho (20:35 - 17:30)
16.Král (20:15 - 17:30)
17.Král David - Sám (20:55 - 17:30)
18.Vlastík B. (20:35 - 17:30)
19.Horák Jakub - Polivka Je Nas Cil (20:25 - 17:35)
20.drs (20:55 - 17:50)
21.Chylík Lubomír (20:10 - 17:50)
22.Miklík Tomáš (20:10 - 17:50)
23.Oskar - L-ŠPACÍR (20:25 - 17:50)
24.Cigi - WC (Warling Club) Brno (20:15 - 18:05)
25.Jára Tomáš - Polivka Je Nas Cil (20:25 - 18:40)
26.Chroustal - Jimipe (20:50 - 18:50)
27.Meloun Radek - Frikulín (20:15 - 19:17)
28.Trojánek Jan (20:40 - 19:32)
29.BoHuš (21:00 - 19:35)
30.Fišera Ota - LYNX (20:05 - 19:39)
31.Lumir - LYNX (20:05 - 19:39)
32.Tomáš S. - Psycho (20:35 - 19:45)
33.Manoušek (20:50 - 19:50)
34.Mesha - Křečci Na útěku (20:40 - 19:50)
35.Boháček Petr - Lemry Z Brna (20:40 - 19:55)
36.Alda - FoFo (20:15 - 19:58)
37.Drtič - FoFo (20:15 - 19:58)
38.Vrba Josef - FoFo (20:15 - 19:58)
39.Lezec (20:45 - 20:05)
40.Michalsky - ČD (20:55 - 20:05)
Kontroladošlo lidíprům. rychlost
na úseku
délka úseku
Start 213 (100%)    
Žabárník 210 (98%)5.7 km/h13 km
Modřice 201 (94%)5.4 km/h8.5 km
Annenský mlýn 196 (92%)3.2 km/h7.5 km
Helenčina studánka 109 (51%)4.2 km/h21 km
Veverská Bítýška 67 (31%)4 km/h9 km
Velká Baba 47 (22%)4 km/h9.5 km
Vranov 41 (19%)3.8 km/h9.5 km
Ochoz - Říčky39 (18%)3.7 km/h13.5 km
Cíl40 (18%)4.8 km/h8.5 km

Účast podle okresů


Praha - hlavní město Benešov Beroun Blansko Brno - město Brno - venkov Bruntál Břeclav Cheb Chomutov Chrudim Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Děčín Domažlice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora Liberec Litoměřice Louny Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Nový Jičín Nymburk Olomouc Opava Ostrava Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň - jih Plzeň - město Plzeň - sever Prachatice Praha - východ Praha - západ Prostějov Přerov Příbram Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou Semily Sokolov Strakonice Svitavy Šumperk Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč Uherské Hradiště Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Vsetín Vyškov Zlín Znojmo Žďár nad Sázavou

Věkové rozvrstvení účastníků

1
15
1
17
1
18
5
19
3
20
12
21
21
22
16
23
6
24
9
25
11
26
15
27
19
28
22
29
22
30
15
31
9
32
6
33
2
34
4
35
4
36
5
37
3
38
4
39
3
43
2
44
1
45
1
46
1
48
2
52
1
61
1
64
Akci pořádá

za podpory