Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 14. pochodu

XIV. ročník

kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 260 (100%) 20:00 - 21:00
13Žabárník 234 (90%) 21:48 - 23:30 5.8 km/h 13 km
29Annenský mlýn 216 (83%) 0:32 - 3:40 5.3 km/h 16 km
42Nad Omicemi 159 (61%) 2:42 - 6:53 4.3 km/h 13 km
55.5Hrad Veveří 141 (54%) 5:01 - 10:34 4.3 km/h 13.5 km
66.5Jinačovice 84 (32%) 7:10 - 13:02 4.2 km/h 11 km
78Vranov 70 (27%) 9:03 - 15:30 4.4 km/h 11.5 km
87.5Bílovice nad Svitavou 65 (25%) 10:46 - 17:45 4.3 km/h 9.5 km
100Mariánské údolí 65 (25%) 12:27 - 20:35 4.5 km/h 12.5 km

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Seznam lidí na startu


1. Koudelková Martina - Benešov (20:00)
2. Koudelka Milan - Benešov (20:00)
3. Hebelka Alois - Benešov (20:00)
4. Čapek Filip (20:00)
5. Skalák Radek (20:00)
6. Elza (20:00)
7. Chladil Alois (20:00)
8. Béďa - Muly (20:00)
9. Kislo - Muly (20:00)
10. Michalsky - Muly (20:00)
11. Mula - Muly (20:00)
12. Chalimoniuková Eva - Rosnatky 17+ (20:00)
13. Běhunčíková Marie - STOPA (20:00)
14. Manoušková Eva - STOPA (20:00)
15. Troneček Marcel - STOPA (20:00)
16. Manoušek Ivo - STOPA (20:00)
17. Babiánková Lenka - Tukuli (20:00)
18. Burian Marek - Tukuli (20:00)
19. Čížek Olda - Tukuli (20:00)
20. Grufík Jindřich - Tukuli (20:00)
21. Komzák Petr - Tukuli (20:00)
22. Muscari - Tukuli (20:00)
23. Fišera Radek - Tukuli (20:00)
24. Šárka - Vendelín Ojchman (20:00)
25. Lukhas - Vendelín Ojchman (20:00)
26. Salák Jaromír (20:05)
27. Ferdo - K.U.K (20:05)
28. Jachim - K.U.K (20:05)
29. MATHIAZZ - K.U.K (20:05)
30. Tsonga - K.U.K (20:05)
31. Jurin - rosnatky 17+ (20:05)
32. Libor - rosnatky 17+ (20:05)
33. Sašidlo - rosnatky 17+ (20:05)
34. George - rosnatky 17+ (20:05)
35. Mike - rosnatky 17+ (20:05)
36. QQQ - rosnatky 17+ (20:05)
37. KOR - rosnatky 17+ (20:05)
38. Gothmog - Hlava Šamana (20:10)
39. Skalpel - Hlava Šamana (20:10)
40. Pazderová Lenka (20:10)
41. Vaňura Marek (20:10)
42. Helešic Jan (20:10)
43. Novák Jaroslav (20:10)
44. Jež Rostislav - L-ŠPACÍR (20:10)
45. Gaboš - L-ŠPACÍR (20:10)
46. Oskar - L-ŠPACÍR (20:10)
47. Dave - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
48. Di - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
49. Ewig - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
50. Havlíček Tomáš - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
51. Jaja - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
52. Jitule - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
53. Marvin - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
54. Pavlík - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
55. Petr - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
56. Sporák - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
57. valor - Mrkvovy Dzus Reloaded (20:10)
58. Babincová Eva - Temný přízrak svobody (20:10)
59. Hejnar Ondřej - Temný přízrak svobody (20:10)
60. Eva - FAST (20:15)
61. Moravcová Eva - FAST (20:15)
62. Němec Jan - FAST (20:15)
63. Trs Ladislav - FAST (20:15)
64. Němec Petr - FAST (20:15)
65. Laďa T. - FAST (20:15)
66. Kostrunek Zdenek (20:15)
67. Smílek Filip (20:15)
68. Slanina Jan (20:15)
69. Fizek Michal - NE (20:15)
70. Polcar Jiří - NE (20:15)
71. Schmidt Jan - NE (20:15)
72. Bortlíček Petr - Spárkatá zvěř (20:15)
73. Dorovská Jitka - Spárkatá zvěř (20:15)
74. Zdenek - Tinky Winky,LaaLaa a Po (20:15)
75. Mesha - Tinky Winky,LaaLaa a Po (20:15)
76. Vladicek - Tinky Winky,LaaLaa a Po (20:15)
77. dave - Tragédi (20:15)
78. křeňďa - Tragédi (20:15)
79. pavel - Tragédi (20:15)
80. renča - Tragédi (20:15)
81. Smolda - Tragédi (20:15)
82. šlesička - Tragédi (20:15)
83. Hugo - Bolavé nohy (20:20)
84. Moravcová Martina - Bolavé nohy (20:20)
85. oliver - Bolavé nohy (20:20)
86. Kouřil Vojtěch - FAKT (20:20)
87. Svobodová Hana - FAKT (20:20)
88. Šarayová Pavlína - FAKT (20:20)
89. Švancara Ondřej - FAKT (20:20)
90. Urbánek Libor - FAKT (20:20)
91. Komárek Tomáš (20:20)
92. Guláž - KUTILOVO (20:20)
93. Krtek - KUTILOVO (20:20)
94. Robo - KUTILOVO (20:20)
95. dusan - Rýchloplazci (20:20)
96. Ingridka - Rýchloplazci (20:20)
97. janushka - Rýchloplazci (20:20)
98. Repel Tomáš - Rýchloplazci (20:20)
99. wano - Rýchloplazci (20:20)
100. Kometa - (dů)chodci (20:25)
101. krysař - (dů)chodci (20:25)
102. Vodičková Barbora - (dů)chodci (20:25)
103. Zeliska Matej - (dů)chodci (20:25)
104. Petrolej - A-team (20:25)
105. břeta - A-team (20:25)
106. Chaloupka Ondřej - A-team (20:25)
107. Cizler Petr - Cízatým (20:25)
108. Závodský Tomáš - Cízatým (20:25)
109. Červenková Šárka - Ilka (20:25)
110. Neuner Petr - Ilka (20:25)
111. Dvořáček Radim (20:25)
112. Harry - Krasohled (20:25)
113. Balun Petr - Skupina Williho Foga (20:25)
114. Bilíček Marek - Skupina Williho Foga (20:25)
115. Liška Miroslav - Skupina Williho Foga (20:25)
116. Havelka Přemysl (20:30)
117. kANIA Aleš (20:30)
118. Lukáš Jan (20:30)
119. Chroustal - Jimipe (20:30)
120. Jirka_G - Jimipe (20:30)
121. Kratochvíl Josef - LOCO (20:30)
122. Kratochvíl Miroslav - LOCO (20:30)
123. Nečada Václav - LOCO (20:30)
124. masař - Ochrnutá želva (20:30)
125. techy - Ochrnutá želva (20:30)
126. Kuželka - Ochrnutá želva (20:30)
127. Norek - Ochrnutá želva (20:30)
128. Jarek - Polobritský Radegast (20:30)
129. L.U.K.E - Polobritský Radegast (20:30)
130. Petr - Polobritský Radegast (20:30)
131. Horynová Sabina - Sabina a její tygři:) (20:30)
132. Hovanec Martin - Sabina a její tygři:) (20:30)
133. Peléšková Iva - Uganga (20:30)
134. Peléšková Sylva - Uganga (20:30)
135. Sedlák Petr - Uganga (20:30)
136. Talpa Jaromír - Uganga (20:30)
137. Eschler Radek (20:35)
138. Kočica Aleš (20:35)
139. Závodník Martin (20:35)
140. Suchomel Ondřej (20:35)
141. Hlodek - LYNX (20:35)
142. Ivuše - LYNX (20:35)
143. Lomien - LYNX (20:35)
144. Lumir - LYNX (20:35)
145. Prokop Jan - LYNX (20:35)
146. Pulicar Kamil - LYNX (20:35)
147. Vystavěl Pavel - LYNX (20:35)
148. Zlatka - LYNX (20:35)
149. Jarda - LYNX (20:35)
150. Mike - LYNX (20:35)
151. Ota - LYNX (20:35)
152. bubák - LYNX (20:35)
153. Jirka - LYNX (20:35)
154. pepe - LYNX (20:35)
155. Mazánková Věra - Princezny (20:35)
156. Vrajová Jitka - Princezny (20:35)
157. Fricco - Frikulín (20:40)
158. Křístková Anežka - Frikulín (20:40)
159. Meloun Radek - Frikulín (20:40)
160. Chalupa Pavel - Gintým (20:40)
161. Chalupa Petr - Gintým (20:40)
162. Sámek David - Gintým (20:40)
163. CrosseR - Koprhopa (20:40)
164. Lednický Ondřej - Koprhopa (20:40)
165. Janča Jakub - Kroky Františka Janečka (20:40)
166. sumil - Kroky Františka Janečka (20:40)
167. Bohusz - Moscow Trust (20:40)
168. Luke - Moscow Trust (20:40)
169. Kidal - Pomalá rota (20:40)
170. Tomicova Hana - Pomalá rota (20:40)
171. Kachnička - Puchýřnatci (20:40)
172. kryska - Puchýřnatci (20:40)
173. Vlček Vítězslav - Vlci (20:40)
174. Vlčková Pavla - Vlci (20:40)
175. Malý Jan - Werner Walkers (20:40)
176. Netušil Zdaněk - Werner Walkers (20:40)
177. Martina - WernerWalkers (20:40)
178. sikinsupertramp - WernerWalkers (20:40)
179. Skácelová Kateřina - WernerWalkers (20:40)
180. Bukač - Áno paně! (20:45)
181. Dřímal Ladislav - Áno Paně! (20:45)
182. Mingo - Áno paně! (20:45)
183. Auer Tomáš - Dvanáctka (20:45)
184. Zemene Erik - Dvanáctka (20:45)
185. Gregor František - Červený trpaslík (20:45)
186. Megi - Červený trpaslík (20:45)
187. Peťka K. - Červený trpaslík (20:45)
188. Hudlický Ondřej - Red Hat (20:45)
189. Kudej Martin - Red Hat (20:45)
190. Řezníček František - Red Hat (20:45)
191. Žbodák Michal - Red Hat (20:45)
192. Bílová Lenka - Sestry (20:45)
193. Stýskalík Aleš - Sestry (20:45)
194. Tutterka - sestry (20:45)
195. Verajs - sestry (20:45)
196. Alfík - Schulini (20:45)
197. Beny - Schulini (20:45)
198. Čihák Olaf - stovkaři (20:45)
199. Simet Jan - stovkaři (20:45)
200. Czirák Oliver - Verbárányok (20:45)
201. Saghy Tomáš - Verbárányok (20:45)
202. Hajaja - Voličský průkaz (20:45)
203. tequil - Voličský průkaz (20:45)
204. Jenda (20:50)
205. Aleš (20:50)
206. Beda (20:50)
207. Rusalka (20:50)
208. Váňucha (20:50)
209. Igor1981 (20:50)
210. rakan (20:50)
211. Hombre (20:50)
212. kamakri (20:50)
213. Fabius (20:50)
214. Forest (20:50)
215. Koláčný Jakub (20:50)
216. Král Petr (20:50)
217. Loupancová Blanka (20:50)
218. Bilík Jiří (20:50)
219. Pitbul (20:50)
220. Medlis - URNA (20:50)
221. Meliuzínová Andrea - URNA (20:50)
222. Skoupý Dan - URNA (20:50)
223. Vozdecký Petr - URNA (20:50)
224. krupe (20:55)
225. Radek (20:55)
226. maji (20:55)
227. Volf Erik (20:55)
228. Bierer Boleslav (20:55)
229. Galvin (20:55)
230. Baiya (20:55)
231. EDWARD (20:55)
232. hermitek (20:55)
233. Mistr007 (20:55)
234. dodislav (20:55)
235. yolomba (20:55)
236. carda - to ještě nevím (20:55)
237. Valtera Martin - To Ještě Nevím (20:55)
238. Fretky - Fretky (21:00)
239. Kutil Jiří - Fretky (21:00)
240. Nedas Jiří - Fretky (21:00)
241. Petr - Jak Na Cestě... (21:00)
242. Větévka - Jak o samotě... (21:00)
243. Alka (21:00)
244. Hořák Petr (21:00)
245. Alf (21:00)
246. Fruiko - Kfilmu.neťáci (21:00)
247. weri - Kfilmu.neťáci (21:00)
248. Daněk Ondřej - KN.ORG (21:00)
249. Šrubař Michal - KN.ORG (21:00)
250. Křivánek Martin - Liboráč a spol. (21:00)
251. Píša Libor - Liboráč a spol. (21:00)
252. Hebeda Jiří - W.B.R! (21:00)
253. Mikula Štefan - W.B.R! (21:00)
254. Rožič Rostťo - W.B.R! (21:00)
255. Svinčák Matúš - W.B.R! (21:00)
256. Picka Daniel - W.B.R! (21:00)
257. karelk - wapniaki (21:00)
258. mila - wapniaki (21:00)
259. limu - Zadní voj (21:00)
260. Ríša - Zadní Voj (21:00)

Seznam lidí v cíli


Akci pořádá

za podpory

1. Závodník Martin (20:35 - 12:27)
2. Daněk Ondřej - KN.ORG (21:00 - 12:30)
3. Šrubař Michal - KN.ORG (21:00 - 12:30)
4. Pitbul (20:50 - 12:55)
5. Salák Jaromír (20:05 - 14:45)
6. Baiya (20:55 - 14:52)
7. Kostrunek Zdenek (20:15 - 14:55)
8. Fricco - Frikulín (20:40 - 15:21)
9. Křístková Anežka - Frikulín (20:40 - 15:21)
10. Meloun Radek - Frikulín (20:40 - 15:21)
11. George - rosnatky 17+ (20:05 - 15:24)
12. Mike - rosnatky 17+ (20:05 - 15:24)
13. QQQ - rosnatky 17+ (20:05 - 15:30)
14. Robo - KUTILOVO (20:20 - 15:31)
15. Čihák Olaf - stovkaři (20:45 - 17:15)
16. Simet Jan - stovkaři (20:45 - 17:15)
17. Gaboš - L-ŠPACÍR (20:10 - 17:16)
18. Petr - Jak Na Cestě... (21:00 - 17:25)
19. Větévka - Jak o samotě... (21:00 - 17:25)
20. břeta - A-team (20:25 - 17:28)
21. Chaloupka Ondřej - A-team (20:25 - 17:28)
22. Chroustal - Jimipe (20:30 - 17:30)
23. Jirka_G - Jimipe (20:30 - 17:30)
24. Oskar - L-ŠPACÍR (20:10 - 17:31)
25. Elza (20:00 - 17:36)
26. Šárka - Vendelín Ojchman (20:00 - 17:36)
27. Radek (20:55 - 17:46)
28. Manoušek Ivo - STOPA (20:00 - 17:48)
29. Alka (21:00 - 17:51)
30. Chladil Alois (20:00 - 17:52)
31. Liška Miroslav - Skupina Williho Foga (20:25 - 17:52)
32. Král Petr (20:50 - 17:52)
33. KOR - rosnatky 17+ (20:05 - 18:22)
34. Němec Petr - FAST (20:15 - 18:25)
35. rakan (20:50 - 18:25)
36. Alf (21:00 - 18:35)
37. Jarda - LYNX (20:35 - 18:36)
38. Mike - LYNX (20:35 - 18:36)
39. Ota - LYNX (20:35 - 18:36)
40. Lukhas - Vendelín Ojchman (20:00 - 18:37)
41. Skalpel - Hlava Šamana (20:10 - 18:52)
42. bubák - LYNX (20:35 - 18:52)
43. Jirka - LYNX (20:35 - 18:52)
44. pepe - LYNX (20:35 - 18:52)
45. Valtera Martin - To Ještě Nevím (20:55 - 19:05)
46. Koudelka Milan - Benešov (20:00 - 19:15)
47. Volf Erik (20:55 - 19:17)
48. Hebelka Alois - Benešov (20:00 - 19:20)
49. Čapek Filip (20:00 - 19:20)
50. Závodský Tomáš - Cízatým (20:25 - 19:24)
51. Kratochvíl Josef - LOCO (20:30 - 19:25)
52. Kratochvíl Miroslav - LOCO (20:30 - 19:25)
53. Nečada Václav - LOCO (20:30 - 19:25)
54. Kuželka - Ochrnutá želva (20:30 - 19:25)
55. Norek - Ochrnutá želva (20:30 - 19:25)
56. Mesha - Tinky Winky,LaaLaa a Po (20:15 - 19:26)
57. Vladicek - Tinky Winky,LaaLaa a Po (20:15 - 19:26)
58. Laďa T. - FAST (20:15 - 19:30)
59. Fišera Radek - Tukuli (20:00 - 19:33)
60. Forest (20:50 - 19:38)
61. Eschler Radek (20:35 - 19:45)
62. sumil - Kroky Františka Janečka (20:40 - 19:57)
63. Picka Daniel - W.B.R! (21:00 - 20:05)
64. Ríša - Zadní Voj (21:00 - 20:30)
65. maji (20:55 - 20:35)