Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 15. ročníku pochodu

XV. ročník

Seznam lidí na startu


1. Aleš Kania - (20:00)
2. BoHuš - (20:00)
3. cikita - (20:00)
4. Diatka Vladimír - (20:00)
5. Kerlin Tomáš - (20:00)
6. Miroslav Barfus - (20:00)
7. Jan Eliáš - Elpové (20:00)
8. Miloslava Krátká - Elpové (20:00)
9. weri - kfilmu.neťáci (20:00)
10. Marek - Lyžaři (20:00)
11. Pavel - Lyžaři (20:00)
12. Vašík Miloš - Lyžaři (20:00)
13. Botek Michal - Ne-Dojdem (20:00)
14. Káča - Ne-Dojdem (20:00)
15. matilda - Ne-Dojdem (20:00)
16. Mazurová Edita - Ne-Dojdem (20:00)
17. Michaela Balážová - Ne-Dojdem (20:00)
18. misha - Ne-Dojdem (20:00)
19. Nomur - Ne-Dojdem (20:00)
20. Švajda - Ne-Dojdem (20:00)
21. Estélyiová Kristína - Vérbárányok (20:00)
22. Sághy Tomáš - Vérbárányok (20:00)
23. Ondřej Hejnar - Vidím Barvy (20:00)
24. Vojtěch Knyttl - Vidím Barvy (20:00)
25. David Súkup - APA (20:05)
26. Martin Hájek - APA (20:05)
27. Michal Hájek - APA (20:05)
28. keecz - DDVP (20:05)
29. Palusha - DDVP (20:05)
30. R0um3n - DDVP (20:05)
31. Grulich Jiří - Klub kulhavých (20:05)
32. JP - Klub kulhavých (20:05)
33. Křupka Roman - Klub kulhavých (20:05)
34. Král Luděk - Klub kulhavých (20:05)
35. medvěd - Klub kulhavých (20:05)
36. Mušina - Klub kulhavých (20:05)
37. Ševčík Petr - Klub kulhavých (20:05)
38. Žužu - Klub kulhavých (20:05)
39. Klára Besedová - LOST (20:05)
40. Martin Trčka - LOST (20:05)
41. Zbyněk Kudlička - LOST (20:05)
42. ._./_.. - LYNX (20:05)
43. bubák - LYNX (20:05)
44. Jirka - LYNX (20:05)
45. Ota - LYNX (20:05)
46. Pája - LYNX (20:05)
47. Pajda - LYNX (20:05)
48. Pulicar Kamil - LYNX (20:05)
49. Martin Lísal - (20:10)
50. Svincak Matus - (20:10)
51. Húsek Radim - CappyBARy (20:10)
52. Jan Rychnovský - CappyBARy (20:10)
53. Lenka - CappyBARy (20:10)
54. Lucie Walterová - CappyBARy (20:10)
55. SHReK - CappyBARy (20:10)
56. Dojak - FAST (20:10)
57. Haros - FAST (20:10)
58. Němec Petr - FAST (20:10)
59. takytatik - FAST (20:10)
60. Tata - FAST (20:10)
61. vevinka - FAST (20:10)
62. DubyDu - Jako prd (leda prd) (20:10)
63. Lapi - Jako prd (leda prd) (20:10)
64. Manny - Jako prd (leda prd) (20:10)
65. drastak - NE (20:10)
66. Košek Martin - NE (20:10)
67. Polcar Jiri - NE (20:10)
68. Jan Osička - (20:15)
69. Tomáš Pastirčák - (20:15)
70. Daniel Bezdíček - Dřeváci (20:15)
71. Kateřina Uhlíková - Dřeváci (20:15)
72. Diatka Michal - Grande Puppos (20:15)
73. konup - Grande Puppos (20:15)
74. Scottie - Grande Puppos (20:15)
75. Čarodejník z krajiny Oz - Pomaly ďalej zájdeš (20:15)
76. maestroF - Pomaly ďalej zájdeš (20:15)
77. Šiška Jakub - Pomaly ďalej zájdeš (20:15)
78. Šiška Matúš - Pomaly ďalej zájdeš (20:15)
79. Varlatorix - Pomaly ďalej zájdeš (20:15)
80. Samuel Lvončík - SK Závětří (20:15)
81. Tomáš Miklík - SK Závětří (20:15)
82. Blažek Pavel - Šmoulové (20:15)
83. Bohumel Pavel - Šmoulové (20:15)
84. Jaromír - Šmoulové (20:15)
85. kuba82 - Šmoulové (20:15)
86. Prcek - Šmoulové (20:15)
87. Cigi - VUT (20:15)
88. Füühry - VUT (20:15)
89. Neuman Michal - VUT (20:15)
90. Neuman Tomáš - VUT (20:15)
91. Jan Peleška - (20:20)
92. Jan Vojáček - (20:20)
93. Lukáš Martinec - (20:20)
94. Michal Ryník - (20:20)
95. Naďa Málková - (20:20)
96. Pavel Rujzl - DDVP (20:20)
97. Chroustal - JiMi (20:20)
98. Jirka_G - JiMi (20:20)
99. CrosseR - Koprhopa (20:20)
100. Hůlovka - Koprhopa (20:20)
101. Kuntoš - Koprhopa (20:20)
102. Macek - Koprhopa (20:20)
103. SZ - Koprhopa (20:20)
104. novotnas - Krteček (20:20)
105. Obrtelova Zuzana - Krteček (20:20)
106. Schwager Michal - Krteček (20:20)
107. Stavinohová Veronika - Krteček (20:20)
108. Bortlíček Petr - Spárkatá zvěř (20:20)
109. Cetkovský Jiří - Spárkatá zvěř (20:20)
110. EL.Doni - Spárkatá zvěř (20:20)
111. Jitče - Spárkatá zvěř (20:20)
112. Orix - Spárkatá zvěř (20:20)
113. Burget Rostislav - (20:25)
114. Ladislav Cziganyi - (20:25)
115. Martin Mareš - (20:25)
116. Martin Pokorný - (20:25)
117. Renata Šedivá - (20:25)
118. Krysař - (dů)chodci (20:25)
119. Lukes - (dů)chodci (20:25)
120. Zbyšek - (dů)chodci (20:25)
121. Fretka - Fretky (20:25)
122. Kutil Jiří - Fretky (20:25)
123. nanaki - Fretky (20:25)
124. Chalupa Pavel - Gintým (20:25)
125. Chalupa Petr - Gintým (20:25)
126. Šlapalová Lucie - Gintým (20:25)
127. Hroch - Stopaři-Wallowa (20:25)
128. Křepela Sebastian - Stopaři-Wallowa (20:25)
129. Procházka Jan - Stopaři-Wallowa (20:25)
130. Šuláková Alexandra - Stopaři-Wallowa (20:25)
131. Zip - Stopaři-Wallowa (20:25)
132. Hanyášová Tereza - Už tam budem? (20:25)
133. Rozehnal Pavel - Už tam budem? (20:25)
134. Vacek Petr - Už tam budem? (20:25)
135. Jan Zachoval - (20:30)
136. Jindřich Biskup - (20:30)
137. Jiří Vala - (20:30)
138. Lukáš Dvořák - (20:30)
139. Tomáš Dvořák - (20:30)
140. Tomáš Kozderka - (20:30)
141. Jimmy - Blesk (20:30)
142. Veronika - Blesk (20:30)
143. Bino - Dál už nejdu... (20:30)
144. Hošková Tereza - Dál už nejdu... (20:30)
145. iaacek - Dál už nejdu... (20:30)
146. Uhřík Libor - Dál už nejdu... (20:30)
147. Dvorská Jaromíra - Kolisáci (20:30)
148. Goldschmidtová Miloslava - Kolisáci (20:30)
149. kpt. Pejsek - Kolisáci (20:30)
150. Ryšava Editha - Kolisáci (20:30)
151. Oskar - L-ŠPACÍR (20:30)
152. KOR - Los conejos (20:30)
153. Libor - Los conejos (20:30)
154. Mekika - Los conejos (20:30)
155. Tomáš - Los conejos (20:30)
156. br.Fík - PONS (20:30)
157. Dulka - PONS (20:30)
158. Jeník - PONS (20:30)
159. Skalka Tibor - PONS (20:30)
160. Dušan Hořák - (20:35)
161. Dodo - Muly (20:35)
162. Michalsky - Muly (20:35)
163. Jakub Ondroušek - Paznehty (20:35)
164. Kachnička - Paznehty (20:35)
165. Mišák - Paznehty (20:35)
166. Suchovka - Paznehty (20:35)
167. ejna - Positiff peopula (20:35)
168. Honza - Positiff peopula (20:35)
169. Petr - Positiff peopula (20:35)
170. Helena Polášková - Postiff Peopula (20:35)
171. Jerome Menard - Postiff Peopula (20:35)
172. Bertold - wandráci (20:35)
173. Košťál Petr - wandráci (20:35)
174. Navrátil Rudolf - wandráci (20:35)
175. Alex - Zderivovaná želva (20:35)
176. and.rew - Zderivovaná želva (20:35)
177. endru - Zderivovaná želva (20:35)
178. Fabík Michal - Zderivovaná želva (20:35)
179. Jan Dusil - Zderivovaná želva (20:35)
180. Jiří Richtr - Zderivovaná želva (20:35)
181. Martin Jonáš - Zderivovaná želva (20:35)
182. Anderj Repiský - (20:40)
183. Václav Nečada - (20:40)
184. Vojtěch Němec - (20:40)
185. Honza - Hvěydná Flotila (20:40)
186. Kostička - Hvěydná Flotila (20:40)
187. Marek - Hvěydná Flotila (20:40)
188. Dědek - Když dolezem, budem dobrý (20:40)
189. Dvořák Karel - Když dolezem, budem dobrý (20:40)
190. PeK - Když dolezem, budem dobrý (20:40)
191. maji - Poutníci1440 (20:40)
192. wiki - Poutníci1440 (20:40)
193. Čert - Protržená síťka / Vůl na střeše (20:40)
194. karlos140 - Protržená síťka / Vůl na střeše (20:40)
195. Vereščák Jan - Protržená síťka / Vůl na střeše (20:40)
196. Goryl Stanislav - Silný tým bez názvu (20:40)
197. Heczko Jakub - Silný tým bez názvu (20:40)
198. Lucka - Silný tým bez názvu (20:40)
199. Černoch - Třeba dojdem! (20:40)
200. Kubíček Michal - Třeba dojdem! (20:40)
201. Lukáš Chroumal - Commandos UO (20:45)
202. Páca - Commandos UO (20:45)
203. Pfeifer Ladislav - Commandos UO (20:45)
204. Megi - Červený trpaslík (20:45)
205. Ondra - Červený trpaslík (20:45)
206. Peťka - Červený trpaslík (20:45)
207. Gajda Lukáš - FORESTI (20:45)
208. Gajda Ondřej - FORESTI (20:45)
209. Ryšavý Petr - FORESTI (20:45)
210. Komínek Jaroslav - Komínci (20:45)
211. Komínek Petr - Komínci (20:45)
212. Garfild - Lúzers (20:45)
213. Jan Weiss - Lůzers (20:45)
214. Orgoník Daniel - Lúzers (20:45)
215. Bohumil Máša - Mechanici 09 (20:45)
216. Dalibor Kopp - Mechanici 09 (20:45)
217. Vít Zajíček - Mechanici 09 (20:45)
218. Bambini - Ydar (20:45)
219. Lazar Lukas - Ydar (20:45)
220. Mildas - Ydar (20:45)
221. Kuželka - (20:50)
222. Lukáš Jan - (20:50)
223. ronaxan - (20:50)
224. Salák Jaromír - (20:50)
225. timmy - (20:50)
226. TomŠ - (20:50)
227. Vítek - (20:50)
228. Krokodýl - THE NIC (20:50)
229. shane - THE NIC (20:50)
230. Kuklicka - Tukuli (20:50)
231. Muscari - Tukuli (20:50)
232. Goro - Vitanik (20:50)
233. Niki - Vitanik (20:50)
234. Loudička - (20:55)
235. Onďas - (20:55)
236. Rostislav Holub - (20:55)
237. Dave - Mrkvový bio džus (20:55)
238. Di - Mrkvový bio džus (20:55)
239. kao - Mrkvový bio džus (20:55)
240. Marvin - Mrkvový bio džus (20:55)
241. PetrM - Mrkvový bio džus (20:55)
242. Schiller Dan - Torpedo Amis (20:55)
243. Boháček Petr - Whismátí (20:55)
244. Eva Manoušková - Whismátí (20:55)
245. Iva - Whismátí (20:55)
246. Ivo Manoušek - Whismátí (20:55)
247. Jakub Deml - Whismátí (20:55)
248. Jaromír Běhunčík - Whismátí (20:55)
249. Libor Smékal - Whismátí (20:55)
250. Luke - Whismátí (20:55)
251. Petr - Whismátí (20:55)
252. Radek - Whismátí (20:55)
253. Terezie Pernicová - Whismátí (20:55)
254. Mojmír Meduna - (21:00)
255. Petra Kubešová - (21:00)
256. Březina Igor - IO (21:00)
257. Ondřej Kábela - IO (21:00)
258. Jane - Jak za humny (21:00)
259. Konári - Jak za humny (21:00)
260. Lucimira - Jak za humny (21:00)
261. Petr - Jak za humny (21:00)
262. Bronťa - plochá noha (21:00)
263. Ceďa - plochá noha (21:00)
264. Gretzová Dita - plochá noha (21:00)
265. Píšťalka - plochá noha (21:00)
266. Vladimír Sedmík - Plochá noha (21:00)
267. Beda 2 - (21:05)
268. Blaha Michal - (21:05)
269. Randýsek Vít - (21:05)
270. Jezevec - FAkt (21:05)
271. Myšeta - FAkt (21:05)
272. Košťál Zdeněk - Já bych se toho nebál (21:05)
273. pavlisko - Já bych se toho nebál (21:05)
274. Válek Jan - Já bych se toho nebál (21:05)
275. Aranka - LOBOS (21:05)
276. Čišťa - LOBOS (21:05)
277. Chilli - LOBOS (21:05)
278. Johny - LOBOS (21:05)
279. Plukovník - LOBOS (21:05)
280. Tif - LOBOS (21:05)
281. Topr - LOBOS (21:05)
282. Elza - (21:10)
283. Limu - (21:10)
284. Kačud - G4 (21:10)
285. Keňas - G4 (21:10)
286. Lanza - G4 (21:10)
287. pAAvos - G4 (21:10)
288. Vlacháč - G4 (21:10)
289. Caha Erik - wapniaki (21:10)
290. karelk - wapniaki (21:10)
291. Kecnot - wapniaki (21:10)
292. Kubíček Jaromír - wapniaki (21:10)
293. Lubomír Kopřiva - Wapniaki (21:10)
294. Michal Kloiber - Wapniaki (21:10)
295. Michal Rybníček - Wapniaki (21:10)
296. paja - wapniaki (21:10)
297. Alka - (21:15)
298. Hynek Podivín - (21:15)
299. Matěj - (21:15)
300. Olaf Čihák - (21:15)
301. Pitbul - (21:15)
302. Garret - frikulín (21:15)
303. Křístková Veronika - frikulín (21:15)
304. Ali - NEMÁME DNESKA SCHŮZKU? (21:15)
305. Fallen - NEMÁME DNESKA SCHŮZKU? (21:15)
306. Havelka Miloslav - Zadní Voj (21:15)
307. Hochová Petra - Zadní Voj (21:15)
308. Ríša - Zadní Voj (21:15)

Seznam lidí v cíli


Akci pořádá

za podpory

1. Matěj - (21:15 - 12:26)
2. kao - Mrkvový bio džus (20:55 - 12:26)
3. Pitbul - (21:15 - 13:35)
4. Jiří Vala - (20:30 - 13:48)
5. BoHuš - (20:00 - 15:40)
6. Ali - NEMÁME DNESKA SCHŮZKU? (21:15 - 15:45)
7. Fallen - NEMÁME DNESKA SCHŮZKU? (21:15 - 15:45)
8. Randýsek Vít - (21:05 - 16:03)
9. Konári - Jak za humny (21:00 - 16:31)
10. Petr - Jak za humny (21:00 - 16:31)
11. Blaha Michal - (21:05 - 16:45)
12. wiki - Poutníci1440 (20:40 - 16:45)
13. bubák - LYNX (20:05 - 16:47)
14. Ota - LYNX (20:05 - 16:47)
15. takytatik - FAST (20:10 - 16:55)
16. Ryšavý Petr - FORESTI (20:45 - 16:57)
17. Cigi - VUT (20:15 - 17:30)
18. Megi - Červený trpaslík (20:45 - 17:35)
19. Haros - FAST (20:10 - 17:35)
20. Křístková Veronika - frikulín (21:15 - 17:40)
21. konup - Grande Puppos (20:15 - 17:44)
22. Kecnot - wapniaki (21:10 - 17:45)
23. paja - wapniaki (21:10 - 17:45)
24. Chroustal - JiMi (20:20 - 17:50)
25. Jirka_G - JiMi (20:20 - 17:50)
26. Michal Hájek - APA (20:05 - 18:00)
27. PeK - Když dolezem, budem dobrý (20:40 - 18:09)
28. Jan Eliáš - Elpové (20:00 - 18:09)
29. Miloslava Krátká - Elpové (20:00 - 18:09)
30. Pfeifer Ladislav - Commandos UO (20:45 - 18:10)
31. Lapi - Jako prd (leda prd) (20:10 - 18:10)
32. Kerlin Tomáš - (20:00 - 18:12)
33. drastak - NE (20:10 - 18:15)
34. Jirka - LYNX (20:05 - 18:15)
35. TomŠ - (20:50 - 18:25)
36. Tomáš Miklík - SK Závětří (20:15 - 18:30)
37. Michalsky - Muly (20:35 - 18:43)
38. kpt. Pejsek - Kolisáci (20:30 - 18:48)
39. Lenka - CappyBARy (20:10 - 18:50)
40. matilda - Ne-Dojdem (20:00 - 18:50)
41. Mazurová Edita - Ne-Dojdem (20:00 - 18:50)
42. Dojak - FAST (20:10 - 18:52)
43. Tata - FAST (20:10 - 18:52)
44. KOR - Los conejos (20:30 - 19:03)
45. Skalka Tibor - PONS (20:30 - 19:04)
46. Daniel Bezdíček - Dřeváci (20:15 - 19:05)
47. Kateřina Uhlíková - Dřeváci (20:15 - 19:05)
48. Tomáš - Los conejos (20:30 - 19:06)
49. Botek Michal - Ne-Dojdem (20:00 - 19:10)
50. Nomur - Ne-Dojdem (20:00 - 19:10)
51. Švajda - Ne-Dojdem (20:00 - 19:10)
52. karelk - wapniaki (21:10 - 19:13)
53. Lukáš Chroumal - Commandos UO (20:45 - 19:19)
54. Libor - Los conejos (20:30 - 19:25)
55. Hynek Podivín - (21:15 - 19:35)
56. Olaf Čihák - (21:15 - 19:35)
57. timmy - (20:50 - 19:40)
58. Garfild - Lúzers (20:45 - 19:40)
59. Orgoník Daniel - Lúzers (20:45 - 19:40)
60. Suchovka - Paznehty (20:35 - 19:40)
61. Káča - Ne-Dojdem (20:00 - 19:40)
62. Jan Osička - (20:15 - 19:42)
63. Boháček Petr - Whismátí (20:55 - 19:54)
64. Iva - Whismátí (20:55 - 19:54)
65. Ivo Manoušek - Whismátí (20:55 - 19:54)
66. Luke - Whismátí (20:55 - 19:54)
67. Samuel Lvončík - SK Závětří (20:15 - 20:00)
68. Procházka Jan - Stopaři-Wallowa (20:25 - 20:04)
69. Hanyášová Tereza - Už tam budem? (20:25 - 20:05)
70. Vacek Petr - Už tam budem? (20:25 - 20:05)
71. Košťál Zdeněk - Já bych se toho nebál (21:05 - 20:07)
72. Válek Jan - Já bych se toho nebál (21:05 - 20:07)
73. Loudička - (20:55 - 20:07)
74. Salák Jaromír - (20:50 - 20:07)
75. Páca - Commandos UO (20:45 - 20:09)
76. Chilli - LOBOS (21:05 - 20:15)
77. Kuželka - (20:50 - 20:24)
78. Ríša - Zadní Voj (21:15 - 20:25)
79. Limu - (21:10 - 20:25)
80. Jimmy - Blesk (20:30 - 20:35)
81. Schiller Dan - Torpedo Amis (20:55 - 20:37)
82. Libor Smékal - Whismátí (20:55 - 20:38)
83. Terezie Pernicová - Whismátí (20:55 - 20:38)
84. Veronika - Blesk (20:30 - 20:40)
85. Garret - frikulín (21:15 - 20:50)
86. Jaromír Běhunčík - Whismátí (20:55 - 20:54)