Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 16. ročníku pochodu

16. ročník

Organizátoři

Základní údaje:

  • na startu 369 (konečný údaj)
  • v cíli 107, z toho 103 splnili podmínky pokořitelství

Věkový profil

na startu

2
16
4
17
4
18
5
19
11
20
15
21
15
22
20
23
25
24
27
25
22
26
33
27
27
28
17
29
15
30
22
31
23
32
11
33
15
34
11
35
7
36
5
37
4
38
3
39
5
40
2
41
2
42
1
45
1
46
2
47
3
48
1
52
2
53
2
54
2
57
1
61
1
62
1
70

v cíli

1
17
2
19
3
20
1
21
3
22
7
23
5
24
7
25
4
26
9
27
6
28
4
29
5
30
7
31
4
32
4
33
8
34
6
35
3
36
3
37
3
38
1
40
1
47
1
52
2
53
1
54
1
62
1
70
kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 369 (100%) 20:00 - 22:00
13.1Žabárník 360 (98%) 22:04 - 0:01 5.8 km/h 13.1 km
24.7Želešice 334 (91%) 23:43 - 2:30 6.4 km/h 11.6 km
36.5Radostice 317 (86%) 1:30 - 6:30 4.5 km/h 11.8 km
51.4Helenčina studánka 220 (60%) 4:35 - 9:25 4.2 km/h 14.9 km
60.9Tři kříže 149 (40%) 6:00 - 12:20 3.9 km/h 9.5 km
69.5Pod Sychrovem 136 (37%) 7:44 - 14:28 3.9 km/h 8.6 km
77.6Vranov 120 (33%) 8:55 - 17:30 4.1 km/h 8.1 km
91.5Ochoz - Říčky 106 (29%) 11:05 - 19:13 4.1 km/h 13.9 km
100Mariánské údolí 107 (29%) 12:10 - 21:19 4.7 km/h 8.5 km
Významné týmy (dle metody výškovnice):
  • LYNX
  • Lost Arvatos
  • Whismátí2011
  • Náhodní Kolemjdoucí
  • Jako Prd

Seznam lidí na startu


1. Honza - Bleskové žáby (20:00)
2. Jarek - Bleskové žáby (20:00)
3. Jarkova švagryně - Bleskové žáby (20:00)
4. L.U.K.E - Bleskové žáby (20:00)
5. Matúšová Monika - Bleskové žáby (20:00)
6. Pedro - Bleskové žáby (20:00)
7. Dup - Bleskové žáby (20:00)
8. Lenka Staňková - Fretky (20:00)
9. Libor Veselý - Fretky (20:00)
10. Nedas Jiří - Fretky (20:00)
11. brnopes (20:00)
12. Kutil Jiří (20:00)
13. Hájek Michal (20:00)
14. černý Richard (20:00)
15. Maixner Václav (20:00)
16. Marek Miloš (20:00)
17. Krasavec - MBM (20:00)
18. Baška - MBM (20:00)
19. Markus - MBM (20:00)
20. Kecnot - Tučňáci (20:00)
21. pavel - Tučňáci (20:00)
22. Čechová Veronika - Anna Mašátová, Kateřina Šafářová (20:05)
23. Káťa - Anna Mašátová, Kateřina Šafářová (20:05)
24. Mašátová Anna - Anna Mašátová, Kateřina Šafářová (20:05)
25. Chroumal Lukáš - Commandos (20:05)
26. Sirka - Commandos (20:05)
27. bazy - Jako Prd (20:05)
28. Honzálek Petr - Jako Prd (20:05)
29. Lapáček Milan - Jako Prd (20:05)
30. Sobola Petr - Jako Prd (20:05)
31. Béďa - Jako Prd (20:05)
32. Lapi - Jako Prd (20:05)
33. Humpolíček Jiří (20:05)
34. Havlásek Ondřej (20:05)
35. Bartl Tomáš (20:05)
36. Šchoberová Martina (20:05)
37. Marvánek Ondřej (20:05)
38. Konečný Václav (20:05)
39. Amálka - Modré Motýlí Křídlo (20:05)
40. Hanka - Modré Motýlí Křídlo (20:05)
41. Hejtman - Modré Motýlí Křídlo (20:05)
42. Satucha - Modré Motýlí Křídlo (20:05)
43. Jana - 123 (20:10)
44. Tína - 123 (20:10)
45. Křupka Michal - Bylo Nás šest....:-) (20:10)
46. Křupka Roman - Bylo Nás šest....:-) (20:10)
47. Král Luděk - Bylo Nás šest....:-) (20:10)
48. Ševčík Petr - Bylo Nás šest....:-) (20:10)
49. Bohumel Pavel (20:10)
50. Spurný Jan (20:10)
51. Kučera Adam (20:10)
52. Štindlová Jana (20:10)
53. Bauer Pavel (20:10)
54. čechovič Petr (20:10)
55. Blažek Pavel - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
56. CVRK - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
57. Gaj Ján - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
58. Hůlová Martina - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
59. Jaromír - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
60. Macek - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
61. Peet - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
62. Štampach Radim - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
63. Tom - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
64. Bleha Jan - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
65. Prcek - Náhodní Kolemjdoucí (20:10)
66. David - Tři Kóže Z Hyeny (20:10)
67. Gallus Adam - Tři Kóže Z Hyeny (20:10)
68. Záhradník Robert - Tři Kóže Z Hyeny (20:10)
69. Kadlčík Stanislav - FREEDOM HUNTERS (20:15)
70. Velek Jan - FREEDOM HUNTERS (20:15)
71. Velek Stanislav - FREEDOM HUNTERS (20:15)
72. Ivča (20:15)
73. Křivánek Antonin (20:15)
74. Konečný Marcel (20:15)
75. Damborský Ladislav (20:15)
76. Palla Vladimír (20:15)
77. Kroupa Pavel (20:15)
78. řezáč Kamil (20:15)
79. Bastiano Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (20:15)
80. Csocso - Lost Arvatos (20:15)
81. Demelová Nikola - Lost Arvatos (20:15)
82. Fikus Kukis - Lost Arvatos (20:15)
83. Jani - Lost Arvatos (20:15)
84. Karloss - Lost Arvatos (20:15)
85. Klenczar Kamil - Lost Arvatos (20:15)
86. Kroupová Lucie - Lost Arvatos (20:15)
87. Landowska Agnieszka - Lost Arvatos (20:15)
88. Meitner Vladimir - Lost Arvatos (20:15)
89. Panek Johnna - Lost Arvatos (20:15)
90. Woland - Lost Arvatos (20:15)
91. Zhanka - Lost Arvatos (20:15)
92. Žák Miroslav - Lost Arvatos (20:15)
93. Empton - AntiManci (20:20)
94. OOO - AntiManci (20:20)
95. vikusz - AntiManci (20:20)
96. Běhunčíková Dana - Whismátí2011 (20:20)
97. Běhunčíková Marie - Whismátí2011 (20:20)
98. Grim Petr - Whismátí2011 (20:20)
99. Chodura Tomáš - Whismátí2011 (20:20)
100. Pernicová Terezie - Whismátí2011 (20:20)
101. Rychnovsky Jan - Whismátí2011 (20:20)
102. Manoušek Ivo - Whismátí2011 (20:20)
103. Smekal Libor - Whismátí2011 (20:20)
104. Manoušková Eva - Whismátí2011 (20:20)
105. Berka Pavel - Whismátí2011 (20:20)
106. Alihajda - 1120 (20:25)
107. Makůvka - 1120 (20:25)
108. Sulel - 1120 (20:25)
109. Havránková Marta - Bez názvu 20:25 (20:25)
110. Víšek Pavel - Bez názvu 20:25 (20:25)
111. Pokorný Martin - Grey (20:25)
112. Šedivá Eva - Grey (20:25)
113. Šedivá Renata - Grey (20:25)
114. Šedivá Simona - Grey (20:25)
115. Šedivý Zdeněk - Grey (20:25)
116. Šedivý Zdeněk - Grey (20:25)
117. Válek Jan - Já Bych Se Toho Nebál ! (20:25)
118. Picka Daniel (20:25)
119. Kolář Jan (20:25)
120. Baruš - Lemry (20:25)
121. Lemra04 - Lemry (20:25)
122. Babiánková Lenka - Tukuli (20:25)
123. Grufík Jindřich - Tukuli (20:25)
124. Kukla - Tukuli (20:25)
125. Muscari - Tukuli (20:25)
126. pafča - Tukuli (20:25)
127. Aramis - Chore Myslienky 3musketierov (20:30)
128. Atos - Chore Myslienky 3musketierov (20:30)
129. Lovíšková Jana - Chore Myslienky 3musketierov (20:30)
130. Portos - Chore Myslienky 3musketierov (20:30)
131. Dramir - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
132. Jančar Ondřej - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
133. juras - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
134. Kočiš Petr - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
135. Neuman Michal - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
136. Neuman Tomáš - Hamiltonův-Jacobiho Tým (20:30)
137. Vala Jiří (20:30)
138. Aranka - LOBOS (20:30)
139. BeetleJuice - LOBOS (20:30)
140. Čišťa - LOBOS (20:30)
141. Johny - LOBOS (20:30)
142. Květoš - LOBOS (20:30)
143. Plukovník - LOBOS (20:30)
144. Chilli - LOBOS (20:30)
145. Tif - LOBOS (20:30)
146. Babincová Eva - Temný přízrak svobody 2 (20:30)
147. Hejnar Ondřej - Temný přízrak svobody 2 (20:30)
148. Smažil Tomáš - Dva vořezpruti ze Štatlu (20:35)
149. Varmuža Eda - Dva vořezpruti ze Štatlu (20:35)
150. Suchomel Vít (20:35)
151. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:35)
152. KRL - Los Conejos (20:35)
153. Mekika - Los Conejos (20:35)
154. MonikaS - Los Conejos (20:35)
155. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:35)
156. Herzán Petr - Mexičani (20:35)
157. Navrkalová Alena - Mexičani (20:35)
158. Pišová Denisa - Mexičani (20:35)
159. Sekanina Petr - Mexičani (20:35)
160. Šaumanová Martina - Mexičani (20:35)
161. Šmarda Miroslav - Mexičani (20:35)
162. Šmarda Radek - Mexičani (20:35)
163. Vlasťas - Mexičani (20:35)
164. Akim - Nachystejte Květináče, Na Vánoce Jsme Zpátky! (20:35)
165. Beny - Nachystejte Květináče, Na Vánoce Jsme Zpátky! (20:35)
166. dada-amater - Nachystejte Květináče, Na Vánoce Jsme Zpátky! (20:35)
167. Mistik - Nachystejte Květináče, Na Vánoce Jsme Zpátky! (20:35)
168. Rozehnal Pavel - Nachystejte Květináče, Na Vánoce Jsme Zpátky! (20:35)
169. Estélyiová Kristína - AntiManci (20:40)
170. Vadgyík - AntiManci (20:40)
171. Kačud - G4 (20:40)
172. Keňas - G4 (20:40)
173. Lanza - G4 (20:40)
174. Drápal Filip - G4 (20:40)
175. Šedo Ondrej - Imperium (20:40)
176. Toma Lukáš - Imperium (20:40)
177. Baja - Imperium (20:40)
178. Kapasný Martin - Imperium (20:40)
179. Pedrito (20:40)
180. George Buk (20:40)
181. Dub (20:40)
182. Paswler (20:40)
183. Paznehtica - Paznehty (20:40)
184. Sedláková Běla - Paznehty (20:40)
185. Moudrý Michal - Paznehty (20:40)
186. Ywett - Paznehty (20:40)
187. Bortlíček Petr - Spárkatá zvěř (20:40)
188. Dorovská Jitka - Spárkatá zvěř (20:40)
189. Dorovský Lukáš - Spárkatá zvěř (20:40)
190. čížková Anna - Spárkatá zvěř (20:40)
191. Švehlák Adam - Spárkatá zvěř (20:40)
192. KOR - Los Conejos (20:42)
193. Dzsiky - Lost Arvatos (20:42)
194. scottie - Grande Puppos (20:45)
195. Jáchym - Grande Puppos (20:45)
196. konup - Grande Puppos (20:45)
197. 5o - Lost Again (20:45)
198. klárka - Lost Again (20:45)
199. Stančíkoj - Lost Again (20:45)
200. zelwak - Lost Again (20:45)
201. Antonio Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (20:45)
202. Michalsky - Muly (20:45)
203. Ulrich Tomáš - Muly (20:45)
204. mulolempl - Muly (20:45)
205. Johny60103 - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45)
206. Radek - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45)
207. tomasg - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45)
208. zerafel - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45)
209. šáša - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45)
210. Oskar - L-ŠPACÍR (20:50)
211. janjan - Poutníci 1440 (20:50)
212. maji - Poutníci 1440 (20:50)
213. wiki - Poutníci 1440 (20:50)
214. Borůvková Leona - Slimáci (20:50)
215. Dawe - Slimáci (20:50)
216. Dvořáková Zuzana - Slimáci (20:50)
217. Jurca - Slimáci (20:50)
218. Radmic - Slimáci (20:50)
219. Slimáci - Slimáci (20:50)
220. doktor - Token Ring (20:50)
221. Hudáková Kristina - Token Ring (20:50)
222. Kolek Jiří - Token Ring (20:50)
223. Novotná Olga - Token Ring (20:50)
224. Leisy - Velká Pravá Bota (20:50)
225. Miloš - Velká Pravá Bota (20:50)
226. Reset - Velká Pravá Bota (20:50)
227. Ifka - HEN Tým (20:55)
228. Maďa - HEN Tým (20:55)
229. Lukáš Jan - HON Na Lišku (20:55)
230. Brrrrr - HON Na Lišku (20:55)
231. Herkis (20:55)
232. Tragéd (20:55)
233. Hurda (20:55)
234. Vyhnal Martin (20:55)
235. Jarmil - Testudo Claudo (20:55)
236. Luke - Testudo Claudo (20:55)
237. Patin - Testudo Claudo (20:55)
238. Zvárač - Testudo Claudo (20:55)
239. DELI - Wapniaki (20:55)
240. Hrubá Eva - Wapniaki (20:55)
241. karelk - Wapniaki (20:55)
242. Marti - Wapniaki (20:55)
243. Spookie - Wapniaki (20:55)
244. Frint Jiří - Zbytek doplazíme (20:55)
245. Šmejdíř Radek - Zbytek doplazíme (20:55)
246. Mergi (20:57)
247. Hrádek Michal - 1. oddíl běží lesem (21:00)
248. Valeš Jan - 1. oddíl běží lesem (21:00)
249. Dvořák Lukáš - Antropoid (21:00)
250. Dvořák Tomáš - Antropoid (21:00)
251. TomŠ (21:00)
252. Rosťa Matal (21:00)
253. Bost (21:00)
254. Randýsek Vít (21:00)
255. Barfus Miroslav (21:00)
256. Pobořil Lukáš (21:00)
257. Procházka Vojtěch (21:00)
258. Kania Aleš (21:00)
259. Babka (21:00)
260. Kohut Martin (21:00)
261. weri (21:00)
262. Martišek Karel (21:00)
263. mig (21:00)
264. Bachy - Löschňáci (21:00)
265. Hakl - Löschňáci (21:00)
266. Kluo - Löschňáci (21:00)
267. pawr - Löschňáci (21:00)
268. Tommy - Muly (21:00)
269. Chroustal - JiMi (21:05)
270. Jirka_G - JiMi (21:05)
271. Přikryl Jaroslav - LL (21:05)
272. dojak - LL (21:05)
273. šéf - LL (21:05)
274. kOzel - Pivní Bratři (21:05)
275. Stonda - Pivní Bratři (21:05)
276. Kleinová Marta - Plazůni (21:05)
277. Klein Marek - Plazůni (21:05)
278. Repel Tomáš - Rýchloplazci (21:05)
279. Wano - Rýchloplazci (21:05)
280. shane - THE NIC (21:05)
281. Kosťa - Trosky (21:05)
282. Šabris - Trosky (21:05)
283. Turek Michal - Turci (21:05)
284. Turek Petr - Turci (21:05)
285. Kubíček Michal - Třeba Dojdem (21:05)
286. Novák Petr - Třeba Dojdem (21:05)
287. Mrázek Jiří - Chp JiPa (21:10)
288. Rosenberg Pavel - Chp JiPa (21:10)
289. Fricco - Frikulín (21:10)
290. Garret - Frikulín (21:10)
291. Billy (21:10)
292. Boženka (21:10)
293. Olii05 (21:10)
294. Hajč (21:10)
295. harry (21:10)
296. Panek Lukasz (21:10)
297. Zelníčková Dagmar (21:10)
298. Jakubiková Helena (21:10)
299. Lazar Petr (21:10)
300. Stránská Marie (21:10)
301. mathiazz swalowski - VMO A.k.a. JNT (21:10)
302. slam shaddy - VMO A.k.a. JNT (21:10)
303. Šiška Miloš - VMO A.k.a. JNT (21:10)
304. Meesha - XXX (21:10)
305. Zdeněk - XXX (21:10)
306. Osička Jan (21:15)
307. KIKS (21:15)
308. Jašek Tibor (21:15)
309. stepank (21:15)
310. Čapek Filip (21:15)
311. Dvořáček Martin (21:15)
312. Dave - Mrkvový Džus Naposled (21:15)
313. Martin - Mrkvový Džus Naposled (21:15)
314. Plšková Ivana - Mrkvový Džus Naposled (21:15)
315. Di - Mrkvový Džus Naposled (21:15)
316. PetrM - Mrkvový Džus Naposled (21:15)
317. čížek (21:20)
318. Závodka (21:20)
319. OndraBar (21:20)
320. Bajča (21:20)
321. Hony (21:20)
322. Divočák Honzík (21:20)
323. Dvořák Tomáš (21:20)
324. Tomek Ondřej (21:20)
325. Gál Ivan (21:20)
326. lele (21:20)
327. Van Handryd (21:20)
328. Černý Ivan (21:20)
329. Bažant Ladislav (21:20)
330. and.rew - Zderivovaná želva (21:20)
331. Bálek Lukáš - Zderivovaná želva (21:20)
332. Nožičková Alexandra - Zderivovaná želva (21:20)
333. Matoušková Eva (21:25)
334. Balej Jiří (21:25)
335. Nogová Andrea (21:25)
336. Jíra - Krok Za Krokem (21:25)
337. Johann - Krok Za Krokem (21:25)
338. Moc Ondřej - Krok Za Krokem (21:25)
339. Haluzák - LYNX (21:25)
340. Mike - LYNX (21:25)
341. Pája - LYNX (21:25)
342. pepe - LYNX (21:25)
343. Sláma Jakub - LYNX (21:25)
344. bubák - LYNX (21:25)
345. Jiří - LYNX (21:25)
346. Jirka - LYNX (21:25)
347. Ota - LYNX (21:25)
348. Ambrož Michal - OCASI (21:25)
349. Pacula Josef - OCASI (21:25)
350. Stoupa (21:30)
351. Garf (21:30)
352. Sedlák Petr - Uganga (21:30)
353. ILI - Uganga (21:30)
354. kao - Uganga (21:30)
355. Peléšková Iva - Uganga (21:30)
356. Antonio - Zadní Voj (21:30)
357. Matulová Petra - Zadní Voj (21:30)
358. Mojmir - Zadní Voj (21:30)
359. Pařízková Petra - Zadní Voj (21:30)
360. pety - Zadní Voj (21:30)
361. Polášková Marta - Zadní Voj (21:30)
362. Loudička - Zadní Voj (21:30)
363. Limu - Zadní Voj (21:30)
364. Ríša - Zadní Voj (21:32)
365. hugo - Johnnyho Běžci (22:00)
366. Haros - Johnnyho Běžci (22:00)
367. Juřica Pavel - Johnnyho Běžci (22:00)
368. Pitbul - Johnnyho Běžci (22:00)
369. Richi - Johnnyho Běžci (22:00)

Seznam lidí v cíli


1. Haros - Johnnyho Běžci (22:00 - 12:10)
2. Juřica Pavel - Johnnyho Běžci (22:00 - 12:15)
3. Pitbul - Johnnyho Běžci (22:00 - 12:22)
4. Vala Jiří (20:30 - 14:10)
5. Válek Jan - Já Bych Se Toho Nebál ! (20:25 - 14:10)
6. Manoušek Ivo - Whismátí2011 (20:20 - 14:40)
7. Smekal Libor - Whismátí2011 (20:20 - 15:13)
8. Procházka Vojtěch* (21:00 - 15:17)
9. Garf (21:30 - 15:19)
10. Richi - Johnnyho Běžci (22:00 - 15:23)
11. Mergi (20:57 - 15:29)
12. Randýsek Vít (21:00 - 15:39)
13. Fricco - Frikulín (21:10 - 16:32)
14. Garret - Frikulín (21:10 - 16:32)
15. Tragéd (20:55 - 16:49)
16. Boženka (21:10 - 16:51)
17. Osička Jan (21:15 - 16:52)
18. KOR - Los Conejos (20:42 - 17:17)
19. Dup - Bleskové žáby (20:00 - 17:17)
20. Chilli - LOBOS (20:30 - 17:19)
21. Tif - LOBOS (20:30 - 17:19)
22. Maixner Václav (20:00 - 17:19)
23. Manoušková Eva - Whismátí2011 (20:20 - 17:22)
24. Hájek Michal (20:00 - 17:22)
25. Loudička - Zadní Voj (21:30 - 17:24)
26. Reset - Velká Pravá Bota (20:50 - 17:25)
27. Jáchym - Grande Puppos (20:45 - 17:31)
28. Záhradník Robert - Tři Kóže Z Hyeny (20:10 - 17:31)
29. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:35 - 17:36)
30. Kosťa - Trosky (21:05 - 17:39)
31. konup - Grande Puppos (20:45 - 17:41)
32. maji - Poutníci 1440 (20:50 - 17:50)
33. Dzsiky - Lost Arvatos (20:42 - 17:50)
34. Kroupa Pavel (20:15 - 17:50)
35. Humpolíček Jiří (20:05 - 17:50)
36. Berka Pavel - Whismátí2011 (20:20 - 17:53)
37. Konečný Marcel (20:15 - 18:00)
38. Béďa - Jako Prd (20:05 - 18:07)
39. Lapi - Jako Prd (20:05 - 18:07)
40. Kania Aleš (21:00 - 18:19)
41. Bleha Jan - Náhodní Kolemjdoucí (20:10 - 18:19)
42. Prcek - Náhodní Kolemjdoucí (20:10 - 18:19)
43. Martišek Karel (21:00 - 18:21)
44. Jašek Tibor (21:15 - 18:25)
45. Billy (21:10 - 18:25)
46. Hurda (20:55 - 18:28)
47. Černý Ivan (21:20 - 18:31)
48. černý Richard (20:00 - 18:31)
49. Šabris - Trosky (21:05 - 18:43)
50. Chroustal - JiMi (21:05 - 18:45)
51. Jirka_G - JiMi (21:05 - 18:45)
52. Sulel - 1120 (20:25 - 18:45)
53. wiki - Poutníci 1440 (20:50 - 18:56)
54. Bartl Tomáš* (20:05 - 18:58)
55. shane - THE NIC (21:05 - 19:00)
56. Olii05 (21:10 - 19:05)
57. Přikryl Jaroslav - LL (21:05 - 19:08)
58. Klein Marek - Plazůni (21:05 - 19:11)
59. Tomek Ondřej (21:20 - 19:18)
60. Babka (21:00 - 19:18)
61. Drápal Filip - G4 (20:40 - 19:22)
62. Baja - Imperium (20:40 - 19:25)
63. Kapasný Martin - Imperium (20:40 - 19:25)
64. Mrázek Jiří - Chp JiPa (21:10 - 19:27)
65. Rosenberg Pavel - Chp JiPa (21:10 - 19:27)
66. Baška - MBM (20:00 - 19:28)
67. Markus - MBM (20:00 - 19:28)
68. Čapek Filip (21:15 - 19:33)
69. šáša - Rád Bych Tu Vypsal Celý Volební Program, Ale Nejde To (20:45 - 19:34)
70. Novotná Olga - Token Ring (20:50 - 19:37)
71. dojak - LL (21:05 - 19:46)
72. šéf - LL (21:05 - 19:46)
73. bubák - LYNX (21:25 - 19:48)
74. Jiří - LYNX (21:25 - 19:48)
75. Jirka - LYNX (21:25 - 19:48)
76. Michalsky - Muly (20:45 - 19:50)
77. Ulrich Tomáš - Muly (20:45 - 19:50)
78. Dvořák Lukáš - Antropoid (21:00 - 19:51)
79. Dvořák Tomáš - Antropoid (21:00 - 19:51)
80. Vlasťas - Mexičani (20:35 - 19:51)
81. Nogová Andrea (21:25 - 19:53)
82. Ota - LYNX (21:25 - 19:53)
83. Brrrrr - HON Na Lišku (20:55 - 19:57)
84. Pacula Josef - OCASI (21:25 - 20:00)
85. stepank (21:15 - 20:00)
86. Balej Jiří (21:25 - 20:01)
87. Meesha - XXX (21:10 - 20:01)
88. Zdeněk - XXX (21:10 - 20:01)
89. Bost (21:00 - 20:01)
90. TomŠ (21:00 - 20:05)
91. Rosťa Matal (21:00 - 20:05)
92. Di - Mrkvový Džus Naposled (21:15 - 20:07)
93. PetrM - Mrkvový Džus Naposled (21:15 - 20:07)
94. Varmuža Eda - Dva vořezpruti ze Štatlu (20:35 - 20:07)
95. Tommy - Muly (21:00 - 20:15)
96. mulolempl - Muly (20:45 - 20:15)
97. Moudrý Michal - Paznehty (20:40 - 20:21)
98. Ywett - Paznehty (20:40 - 20:36)
99. ILI - Uganga (21:30 - 20:45)
100. kao - Uganga (21:30 - 20:45)
101. Peléšková Iva - Uganga (21:30 - 20:45)
102. Limu - Zadní Voj (21:30 - 20:50)
103. weri (21:00 - 20:50)
104. Divočák Honzík (21:20 - 20:52)
105. Bažant Ladislav* (21:20 - 20:59)
106. Ríša - Zadní Voj (21:32 - 21:09)
107. Kutil Jiří* (20:00 - 21:19)

* nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory