Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 17. ročníku pochodu

17. ročník


Organizátoři

Věkový profil

na startu

1
15
4
16
3
17
4
18
3
19
12
20
23
21
25
22
30
23
22
24
26
25
18
26
19
27
26
28
28
29
20
30
21
31
20
32
14
33
15
34
13
35
12
36
7
37
6
38
4
39
4
40
12
41
2
42
3
43
1
44
1
46
3
47
1
49
1
50
1
53
3
54
1
55
1
58
1
60
1
63

v cíli

1
15
1
16
2
17
2
20
7
21
6
22
3
23
1
24
11
25
5
26
11
27
12
28
11
29
9
30
10
31
7
32
7
33
4
34
5
35
3
36
2
37
5
38
1
39
1
40
6
41
1
42
2
43
1
47
1
49
1
50
1
53
1
54
1
55
1
60
1
63
kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 412 (100%) 19:30 - 22:00
15.2Roviny 407 (99%) 21:45 - 0:45 5.8 km/h 15.2 km
30.4Annenský mlýn 374 (91%) 0:20 - 3:30 5.4 km/h 15.2 km
46Kývalka 286 (69%) 3:08 - 7:15 4.5 km/h 15.6 km
56.8Hrad Veveří 239 (58%) 5:00 - 10:13 4.3 km/h 10.8 km
65.6Senařov 184 (45%) 6:25 - 13:43 4.1 km/h 8.8 km
77.7Vranov 161 (39%) 9:00 - 17:31 4.1 km/h 12.1 km
90.1Spálenisko 145 (35%) 10:46 - 19:10 4.1 km/h 12.4 km
100Mariánské údolí 146 (35%) 11:58 - 21:50 4.9 km/h 9.9 km
Významné týmy (dle metody výškovnice):
  • Whismátí2012
  • LYNX
  • ČS1000

Seznam lidí na startu


1. Hana Nová - (19:30)
2. Michal Nový - (19:30)
3. Tomas Repel - (19:30)
4. Jiří Techet - (19:30)
5. Herzán Petr - Dojdeme? (19:30)
6. Kryštof - Dojdeme? (19:30)
7. Píšová Denisa - Dojdeme? (19:30)
8. Šaumanová Martina - Dojdeme? (19:30)
9. Šmarda Miroslav - Dojdeme? (19:30)
10. Šmahy - Dojdeme? (19:30)
11. Volec Michal - Dojdeme? (19:30)
12. Navrkalová Alena - Dojdeme? (19:30)
13. Veronika V. - Fretky (19:30)
14. Bartoníčková Jitka - Fretky (19:30)
15. Nedas Jiří - Fretky (19:30)
16. DPDr. - Pánský klub (19:30)
17. Femina Tomáš - Pánský klub (19:30)
18. Jenda - Pánský klub (19:30)
19. Judr. et Bc. - Pánský klub (19:30)
20. PhDr. P.D., PhD. - Pánský klub (19:30)
21. RSDr. - Pánský klub (19:30)
22. RDDr. - Pánský klub (19:30)
23. Jan Bílek - (19:35)
24. Luděk Smékal - (19:35)
25. R.H. - (19:35)
26. Aljoša - Máme rádi pivo (19:35)
27. Grunt Pavel - Máme rádi pivo (19:35)
28. Novák Standa - Máme rádi pivo (19:35)
29. Osička Jan - Máme rádi pivo (19:35)
30. Pastirčák Tomáš - Máme rádi pivo (19:35)
31. Daňýk - MI (19:35)
32. Korny - MI (19:35)
33. Kozák Jan - MI (19:35)
34. Kuchy - MI (19:35)
35. Seky - MI (19:35)
36. Vu Long - MI (19:35)
37. Lubosss - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
38. Sporák - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
39. Tom - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
40. Jaromír - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
41. Liboor - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
42. Prcek - Náhodní kolemjdoucí (19:35)
43. Ing. Ladislav Trs - (19:40)
44. Jan Kadlec - (19:40)
45. Radek Šmej. - (19:40)
46. Jana Zavadilová - (19:40)
47. Kosi - BEST (19:40)
48. Pařízek Ladislav - BEST (19:40)
49. Málek Jakub - BEST (19:40)
50. Banok Martin - Lost Arvatos (19:40)
51. Nikola - Lost Arvatos (19:40)
52. Svoboda Jiří - Lost Arvatos (19:40)
53. Vladimír - Lost Arvatos (19:40)
54. Antonio Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (19:40)
55. Bastiano Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (19:40)
56. Dzsiky - Lost Arvatos (19:40)
57. Fikuszkukisz - Lost Arvatos (19:40)
58. Buček - Spárkatá Zvěř (19:40)
59. Šelešovský Vít - Spárkatá Zvěř (19:40)
60. Jitče - Spárkatá zvěř (19:40)
61. Peťan - Spárkatá zvěř (19:40)
62. Ufon - Spárkatá zvěř (19:40)
63. Dup - Traktor už jede! (19:40)
64. Jarek - Traktor už jede! (19:40)
65. joocker - Traktor už jede! (19:40)
66. L.U.K.E - Traktor už jede! (19:40)
67. Pedro - Traktor už jede! (19:40)
68. Johny - Traktor už jede! (19:40)
69. Kamil Řezáč - (19:45)
70. Jaryn - Bučováci (19:45)
71. Mikin - Bučováci (19:45)
72. weri - GEO (19:45)
73. Olii05 - GEO (19:45)
74. limu - GEO (19:45)
75. Repiský Andrej - Hyení síla (19:45)
76. ČALFA - Hyení síla (19:45)
77. Anička - Hyení síla (19:45)
78. Divočák Honzík - Hyení síla (19:45)
79. chovik - Klacelky (19:45)
80. Krak Eduard - Klacelky (19:45)
81. Michal Vénos - Klacelky (19:45)
82. Mravec - Klacelky (19:45)
83. Potočňák Tomáš - Klacelky (19:45)
84. Vorčák Ján - Klacelky (19:45)
85. Křivánek Antonin - Nechodiči (19:45)
86. Ivča - Nechodiči (19:45)
87. Babiánková Lenka - Tukuli (19:45)
88. Grufík Jindřich - Tukuli (19:45)
89. Kukla - Tukuli (19:45)
90. muscari - Tukuli (19:45)
91. pafča - Tukuli (19:45)
92. Klein Marek - Bojovníci (19:50)
93. Kleinová Marta - Bojovníci (19:50)
94. Koukalová Markéta - Bojovníci (19:50)
95. Macháček Kamil - Bojovníci (19:50)
96. Jarmil - Testudo Claudo (19:50)
97. Luke - Testudo Claudo (19:50)
98. Fojtíková Martina - To neujdem! (19:50)
99. Kop - To neujdem! (19:50)
100. Milata Martin - To neujdem! (19:50)
101. skrz - To neujdem! (19:50)
102. Fanďák - vinaři (19:50)
103. Ignác - vinaři (19:50)
104. Vláďa - vinaři (19:50)
105. Gric Antonín - (19:55)
106. takytatik - (19:55)
107. Empton - antiManci (19:55)
108. Farkasember - antiManci (19:55)
109. Hasznosová Orsolya - antiManci (19:55)
110. Póni - antiManci (19:55)
111. Tiitii - antiManci (19:55)
112. Vadgyík - antiManci (19:55)
113. vikusz - antiManci (19:55)
114. Hořák Petr - Blue Walkers (19:55)
115. MaraM - Blue Walkers (19:55)
116. Štefán Miroslav - Blue Walkers (19:55)
117. Bill - Blue Walkers (19:55)
118. - Chachaři (19:55)
119. Miki - Chachaři (19:55)
120. Woofer - Chachaři (19:55)
121. Stokilák - Jakubova šiška (19:55)
122. Jakub z Olomouca - Jakubova šiška (19:55)
123. Jakubova noha - Jakubova šiška (19:55)
124. Denny - Je to výzva... (19:55)
125. Kačka - Je to výzva... (19:55)
126. Kate Bo - Je to výzva... (19:55)
127. Lamin - Albíni (20:00)
128. Hoblík - Albíni (20:00)
129. Ještěrka - Kilometrožrouti (20:00)
130. RMN - Kilometrožrouti (20:00)
131. Kuba - Lemry (20:00)
132. Radek - Lemry (20:00)
133. pavel_t - Lemry (20:00)
134. Huba - Opuchliny (20:00)
135. Šabris - Opuchliny (20:00)
136. hua - Pivní bratři (20:00)
137. kOzel - Pivní bratři (20:00)
138. Stonda - Pivní bratři (20:00)
139. Král Tomáš - Rufáci (20:00)
140. Kubas - Rufáci (20:00)
141. Mejzlík Vojtěch - Rufáci (20:00)
142. Vávra Milan - Rufáci (20:00)
143. jenysek - Sedláci od brna (20:00)
144. Kaňa Rostislav - Sedláci od brna (20:00)
145. Valíček František - Sedláci Od Brna (20:00)
146. Valíček Ondřej - Sedláci od brna (20:00)
147. Vašek 1991 - Tři čuníci (20:00)
148. Žany - Tři čuníci (20:00)
149. T0M - Tři čuníci (20:00)
150. Bost - Criketus (20:05)
151. Mesha - Criketus (20:05)
152. Arwiel - Genin (20:05)
153. Kudu-Kan - Genin (20:05)
154. Wrau - Genin (20:05)
155. Juřicová Vendula - Chocolate Ladies (20:05)
156. Maléřová Tereza - Chocolate Ladies (20:05)
157. Košťál Zdeněk - Já bych se toho nebál (20:05)
158. Válek Jan - Já bych se toho nebál (20:05)
159. Matttes - Jelita (20:05)
160. Moravec Zdeněk - Jelita (20:05)
161. Neznaboh - Lenochodi (20:05)
162. Ladiiik - Lenochodi (20:05)
163. Kvjetos - LOBOS (20:05)
164. Snorri - LOBOS (20:05)
165. brnopes - LOBOS (20:05)
166. Ivo Kusak - LOBOS (20:05)
167. Plukovník - LOBOS (20:05)
168. T.A.Basko - LOBOS (20:05)
169. Kořínek Miloš - Velká pravá bota (20:05)
170. Leisy - Velká pravá bota (20:05)
171. Reset - Velká pravá bota (20:05)
172. Jiří Janík - (20:10)
173. Vladimír Chládek - (20:10)
174. Štampach Radim - (20:10)
175. Laco - (20:10)
176. Helclová Kateřina - hory z dálky (20:10)
177. Mistik - hory z dálky (20:10)
178. Vašek - hory z dálky (20:10)
179. Ondryáš Petr - hory z dálky (20:10)
180. Hanyášová Tereza - hory z dálky (20:10)
181. Benhák Petr - Hory Z Dálky (20:10)
182. Dada-amater - hory z dálky (20:10)
183. Akim - hory z dálky (20:10)
184. Pavel - hory z dálky (20:10)
185. julia - Koláčik s Taštičkou (20:10)
186. Madone - Koláčik s Taštičkou (20:10)
187. Majda - Koláčik s Taštičkou (20:10)
188. Masha - Koláčik s Taštičkou (20:10)
189. Lomnická Barbora - Lomničáci (20:10)
190. Lomnický Marek - Lomničáci (20:10)
191. Houfová Pavlína - Martin Dvořáček (20:10)
192. Dvořáček Martin - Martin Dvořáček (20:10)
193. Prchalová Martina - MM (20:10)
194. Mates Fojťas - MM (20:10)
195. Alf - (20:15)
196. Do100JebSki - Bratři v trekku (20:15)
197. lentilki - Bratři v trekku (20:15)
198. VAN HANDRYD - Bratři v trekku (20:15)
199. martin - Bratři v trekku (20:15)
200. Soběslavský Jan - Bratři v trekku (20:15)
201. Agi - Degustacni komise (20:15)
202. doktor - Degustacni komise (20:15)
203. Kolek Jiří - Degustacni komise (20:15)
204. Montes - Degustacni komise (20:15)
205. Zahradnik st. Roman - Degustacni komise (20:15)
206. zaro - Degustacni komise (20:15)
207. Radka - Degustacni komise (20:15)
208. novotnas - Degustacni komise (20:15)
209. Jendaczech - Mělničtí šlapeři (20:15)
210. posterix - Mělničtí šlapeři (20:15)
211. Bohdalová Darina - Nebojíme Se! (20:15)
212. Dvořák Petr - Nebojíme Se! (20:15)
213. Pléha David - Nebojíme se! (20:15)
214. Musil Michal - Nebojíme se! (20:15)
215. Jelínek Petr - Ontaky (20:15)
216. Mičus - Ontaky (20:15)
217. Palik - Ontaky (20:15)
218. Polník - Ontaky (20:15)
219. Šik Václav - Ontaky (20:15)
220. bigg - (20:20)
221. Maňák Matěj - (20:20)
222. Bezmozek - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
223. Dramir - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
224. Džanko - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
225. Flash - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
226. Ford - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
227. infinity - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
228. Janča - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
229. juras - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
230. Kovářová Klára - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
231. Piglová Jana - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
232. neumik - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
233. Karelll - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20)
234. Král Tomáš - Divoci Slezani (20:20)
235. Kvapil Radek - Divoci Slezani (20:20)
236. Čajková Anna - Divoci Slezani (20:20)
237. Rohel Daniel - Divoci Slezani (20:20)
238. Barfus Miroslav - Nedojdeme (20:20)
239. Kania Aleš - Nedojdeme (20:20)
240. Báďa - Oskaři (20:20)
241. Ozzy - Oskaři (20:20)
242. adek - Artin (20:25)
243. Lízal Miroslav - Artin (20:25)
244. Mana - Artin (20:25)
245. Szkandera Jan - Artin (20:25)
246. Venca - Artin (20:25)
247. Najvárek Jan - Artin (20:25)
248. Ftorek Peter - close enough (20:25)
249. Janura Dominik - close enough (20:25)
250. Kekely Lukáš - close enough (20:25)
251. Makovník Martin - close enough (20:25)
252. mbican - close enough (20:25)
253. Migre - close enough (20:25)
254. Rolec - close enough (20:25)
255. Tošo - close enough (20:25)
256. Vojtys - close enough (20:25)
257. Belešová Michaela - close enough (20:25)
258. Marek Jakub - marching gruppe (20:25)
259. Matoušek Radek - marching gruppe (20:25)
260. Kolník Petr - prava a leva ruka dabla (20:25)
261. Olšák Michal - prava a leva ruka dabla (20:25)
262. 3ged - Začít naplno a postupně přidávat (20:25)
263. Prosík - Začít naplno a postupně přidávat (20:25)
264. Benyšák - (20:30)
265. darkmen32 - (20:30)
266. faboš - (20:30)
267. JaS - (20:30)
268. Koláček Pavel - (20:30)
269. Lacík Boris - (20:30)
270. ronny - (20:30)
271. Muffi - (20:30)
272. Krejčí Bronislav - Los Puchýřos (20:30)
273. Krejčí Pavel - Los Puchýřos (20:30)
274. BoHuš - Rh+ chodecky (20:30)
275. šejk1 - šejci (20:30)
276. šejk2 - šejci (20:30)
277. Horáková Lenka - Vifra (20:30)
278. Lazar Lukáš - Vifra (20:30)
279. Zmrzlý Miroslav - Vifra (20:30)
280. Hurych Petr - Vysokohorský klokan (20:30)
281. Rosek Pavel - Vysokohorský Klokan (20:30)
282. Šimíčková Jana - Vysokohorský klokan (20:30)
283. Marťa - Vysokohorský klokan (20:30)
284. Tovaryš Miroslav - Vysokohorský klokan (20:30)
285. Lána Radim - (20:35)
286. Miloš M. - (20:35)
287. Štěpánková Pavlína - (20:35)
288. Corotop - (20:35)
289. TomŠ - (20:35)
290. Dejvoo - (20:35)
291. Konečný Marcel - (20:35)
292. @JackThePilgrim - (20:35)
293. Aleš - (20:35)
294. CIRHANOVÁ PETRA - (20:35)
295. Jaja - (20:35)
296. Marian Ruttkay - (20:35)
297. Bobek - Los Conejos (20:35)
298. Kosík Martin - Los Conejos (20:35)
299. Mekika - Los Conejos (20:35)
300. Mike.P - Los Conejos (20:35)
301. KOR - Los Conejos (20:35)
302. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:35)
303. pedrito - Lysáci a jiná vybraná společnost (20:35)
304. Paswler - Lysáci a jiná vybraná společnost (20:35)
305. Kubešová Petra - Potvory (20:35)
306. Lapčíková Veronika - Potvory (20:35)
307. Barna Frank Petr - (20:40)
308. Juraj Vrábel - (20:40)
309. Jiří Vala - (20:40)
310. dialkoplazec - (20:40)
311. Bludný Kořen - LYNX (20:40)
312. glámič - LYNX (20:40)
313. Haluzák - LYNX (20:40)
314. Jarda - LYNX (20:40)
315. luďa - LYNX (20:40)
316. Papája - LYNX (20:40)
317. Pavouk - LYNX (20:40)
318. Peky - LYNX (20:40)
319. Radim - LYNX (20:40)
320. Sváča - LYNX (20:40)
321. Veselý Petr - LYNX (20:40)
322. bubák - LYNX (20:40)
323. Jirka - LYNX (20:40)
324. Ota - LYNX (20:40)
325. Mike - LYNX (20:40)
326. Lumir - LYNX (20:40)
327. Cyrnerová Jana - Štěňátka (20:40)
328. Kincl Petr - Štěňátka (20:40)
329. Kraslová Eva - Štěňátka (20:40)
330. Kvitkovský Martin - Štěňátka (20:40)
331. Svobodová Hana - Štěňátka (20:40)
332. Urbánek Libor - Štěňátka (20:40)
333. Urbánek Lukáš - Štěňátka (20:40)
334. Zabadalová Kateřina - Štěňátka (20:40)
335. Hrabka - (20:45)
336. Poly - (20:45)
337. Ali - (20:45)
338. Dvořáček Luboš - Whismáti 2012 (20:45)
339. Čop Dušan - Whismáti 2012 (20:45)
340. Grim Dominik - Whismáti 2012 (20:45)
341. Chodura Tomáš - Whismáti 2012 (20:45)
342. Kudláč Adam - Whismáti 2012 (20:45)
343. Musil Martin - Whismáti 2012 (20:45)
344. Půček Tomáš - Whismáti 2012 (20:45)
345. Smékal Libor - Whismáti 2012 (20:45)
346. Svoboda Jiří - Whismáti 2012 (20:45)
347. Boháček Petr - Whismáti 2012 (20:45)
348. Berka Pavel - Whismáti 2012 (20:45)
349. Manoušek Ivo - Whismáti 2012 (20:45)
350. Manoušek Richard - Whismáti 2012 (20:45)
351. Prokop Pavel - Whismáti 2012 (20:45)
352. Jaroš Viktor - Whismáti 2012 (20:45)
353. Adam Dušan - (20:50)
354. Dinara Dallaeva - (20:50)
355. Čapek Filip - (20:50)
356. Čožík David - (20:50)
357. koláček josef - (20:50)
358. Maier Lukáš - (20:50)
359. pan Pícha - (20:50)
360. Vali - (20:50)
361. pepe2 - (20:50)
362. Mr.Perfect - (20:50)
363. Smudek Karel - (20:50)
364. Boris - (20:50)
365. Blaha Ondřej - Zderivovaná želva (20:50)
366. Křesťan Jan - Zderivovaná želva (20:50)
367. Nožičková Alexandra - Zderivovaná želva (20:50)
368. Hladík Petr - Zderivovaná želva (20:50)
369. Vágner Martin - (20:55)
370. Garret - (20:55)
371. Kosťa - (20:55)
372. Černý Ivan - (20:55)
373. Turek Michal - (20:55)
374. Elzner Petr - (20:55)
375. Adam - Philanthropáci (20:55)
376. Ulrich Tomáš - Philanthropáci (20:55)
377. Šváb - Švábi (20:55)
378. Švábka - Švábi (20:55)
379. Picmaus - Turci (20:55)
380. Turek Petr - Turci (20:55)
381. Caha Erik - Wapniaki (20:55)
382. Kubíček Karel - Wapniaki (20:55)
383. Vytiska Zdeněk - Wapniaki (20:55)
384. Alka - (21:00)
385. Pavel Czerný - (21:00)
386. Randýsek Vít - (21:00)
387. Petr Král - (21:00)
388. Pavlína Hradilová - (21:00)
389. Mojmir - Zadní voj (21:00)
390. Verča - Zadní Voj (21:00)
391. Ziegler Aleš - Zadní Voj (21:00)
392. dibdob - Zadní voj (21:00)
393. Johnny - Zadní voj (21:00)
394. Čeladník Michal - (22:00)
395. Kamil Pulicar - (22:00)
396. Michal Srubar - Dojdeme a pojdeme (22:00)
397. Onďa - Dojdeme a pojdeme (22:00)
398. Pristach Ján - ČS1000 (22:00)
399. KiKi - ČS1000 (22:00)
400. Vavrochova Monika - ČS1000 (22:00)
401. Barta László - ČS1000 (22:00)
402. Suchomel Jan - ČS1000 (22:00)
403. Hrubý Petr - ČS1000 (22:00)
404. Koptiš Jaroslav - ČS1000 (22:00)
405. Kotlář Petr - ČS1000 (22:00)
406. Őrsi Anna - ČS1000 (22:00)
407. Rudolf István - ČS1000 (22:00)
408. Nagy Dávid - ČS1000 (21:00)
409. Podivín Hynek - ČS1000 (22:00)
410. Hofman Jiří - ČS1000 (22:00)
411. Andy - ČS1000 (22:00)
412. Ríša - Superzadní voj (22:00)

Seznam lidí v cíli


1. Pristach Ján - ČS1000 (22:00 - 11:58) Rh+
2. Kamil Pulicar - (22:00 - 12:28) Rh+
3. Garret - (20:55 - 13:08)
4. KiKi - ČS1000 (22:00 - 13:18) Rh+
5. 3ged - Začít naplno a postupně přidávat (20:25 - 13:19)
6. Prosík - Začít naplno a postupně přidávat (20:25 - 13:19)
7. RDDr. - Pánský klub (19:30 - 13:20) Rh+
8. Vavrochova Monika - ČS1000 (22:00 - 13:25) Rh+
9. Barta László - ČS1000 (22:00 - 13:38) Rh+
10. Suchomel Jan - ČS1000 (22:00 - 14:25) Rh+
11. Jiří Vala - (20:40 - 14:25) Rh+
12. Hrubý Petr - ČS1000 (22:00 - 14:27) Rh+
13. *takytatik - (19:55 - 14:44)
14. Muffi - (20:30 - 14:47)
15. Čajková Anna - Divoci Slezani (20:20 - 15:00)
16. Rohel Daniel - Divoci Slezani (20:20 - 15:00)
17. Boháček Petr - Whismáti 2012 (20:45 - 15:17)
18. Corotop - (20:35 - 15:17) Rh+
19. dialkoplazec - (20:40 - 15:26)
20. Ali - (20:45 - 15:39)
21. Musil Michal - Nebojíme se! (20:15 - 15:52) Rh+
22. pepe2 - (20:50 - 15:53)
23. Ondryáš Petr - hory z dálky (20:10 - 16:00)
24. Randýsek Vít - (21:00 - 16:08)
25. Hanyášová Tereza - hory z dálky (20:10 - 16:18)
26. pavel_t - Lemry (20:00 - 16:18)
27. Šabris - Opuchliny (20:00 - 16:21)
28. Koptiš Jaroslav - ČS1000 (22:00 - 16:22) Rh+
29. Kotlář Petr - ČS1000 (22:00 - 16:22) Rh+
30. Kosťa - (20:55 - 16:22)
31. Veselý Petr - LYNX (20:40 - 16:22)
32. Belešová Michaela - close enough (20:25 - 16:22)
33. Ing. Ladislav Trs - (19:40 - 16:22)
34. Černý Ivan - (20:55 - 16:25)
35. KOR - Los Conejos (20:35 - 16:29)
36. Štampach Radim - (20:10 - 16:40)
37. Šmahy - Dojdeme? (19:30 - 16:47)
38. Volec Michal - Dojdeme? (19:30 - 16:47)
39. TomŠ - (20:35 - 16:58)
40. Jan Kadlec - (19:40 - 17:03)
41. Berka Pavel - Whismáti 2012 (20:45 - 17:05)
42. Manoušek Ivo - Whismáti 2012 (20:45 - 17:05)
43. Manoušek Richard - Whismáti 2012 (20:45 - 17:05)
44. Prokop Pavel - Whismáti 2012 (20:45 - 17:05)
45. Matoušek Radek - marching gruppe (20:25 - 17:05)
46. Dejvoo - (20:35 - 17:11)
47. Konečný Marcel - (20:35 - 17:12)
48. Krejčí Bronislav - Los Puchýřos (20:30 - 17:16) Rh+
49. BoHuš - Rh+ chodecky (20:30 - 17:16) Rh+
50. Tomas Repel - (19:30 - 17:17)
51. Olii05 - GEO (19:45 - 17:19) Rh+
52. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:35 - 17:30)
53. šejk1 - šejci (20:30 - 17:30)
54. šejk2 - šejci (20:30 - 17:30)
55. Benhák Petr - Hory Z Dálky (20:10 - 17:32)
56. Dada-amater - hory z dálky (20:10 - 17:32)
57. Navrkalová Alena - Dojdeme? (19:30 - 17:40)
58. Bost - Criketus (20:05 - 17:41)
59. Mesha - Criketus (20:05 - 17:41)
60. Ivča - Nechodiči (19:45 - 17:41)
61. Málek Jakub - BEST (19:40 - 17:41)
62. Dvořáček Martin - Martin Dvořáček (20:10 - 17:45)
63. Őrsi Anna - ČS1000 (22:00 - 17:50)
64. Rudolf István - ČS1000 (22:00 - 17:50)
65. Jaromír - Náhodní kolemjdoucí (19:35 - 17:52)
66. Liboor - Náhodní kolemjdoucí (19:35 - 17:52)
67. Prcek - Náhodní kolemjdoucí (19:35 - 17:52)
68. Jaroš Viktor - Whismáti 2012 (20:45 - 17:58)
69. Krejčí Pavel - Los Puchýřos (20:30 - 17:59)
70. Turek Michal - (20:55 - 18:06)
71. bubák - LYNX (20:40 - 18:07)
72. Jirka - LYNX (20:40 - 18:07)
73. Kania Aleš - Nedojdeme (20:20 - 18:07)
74. Akim - hory z dálky (20:10 - 18:08)
75. Pavel - hory z dálky (20:10 - 18:08)
76. neumik - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20 - 18:10)
77. Jitče - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:10)
78. Peťan - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:10)
79. Prchalová Martina - MM (20:10 - 18:12)
80. Stokilák - Jakubova šiška (19:55 - 18:12)
81. Kamil Řezáč - (19:45 - 18:12)
82. Ufon - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:12)
83. Jakub z Olomouca - Jakubova šiška (19:55 - 18:13)
84. Jakubova noha - Jakubova šiška (19:55 - 18:13)
85. Adam - Philanthropáci (20:55 - 18:15)
86. Ulrich Tomáš - Philanthropáci (20:55 - 18:15)
87. Ota - LYNX (20:40 - 18:17) Rh+
88. limu - GEO (19:45 - 18:17)
89. brnopes - LOBOS (20:05 - 18:19)
90. Ivo Kusak - LOBOS (20:05 - 18:19)
91. Plukovník - LOBOS (20:05 - 18:19)
92. T.A.Basko - LOBOS (20:05 - 18:19)
93. Bill - Blue Walkers (19:55 - 18:19)
94. Bartoníčková Jitka - Fretky (19:30 - 18:20)
95. Nedas Jiří - Fretky (19:30 - 18:20)
96. Hoblík - Albíni (20:00 - 18:25)
97. Jiří Techet - (19:30 - 18:30)
98. Alf - (20:15 - 18:35)
99. Antonio Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (19:40 - 18:37)
100. Elzner Petr - (20:55 - 18:45)
101. Laco - (20:10 - 18:45)
102. Ladiiik - Lenochodi (20:05 - 18:46)
103. T0M - Tři čuníci (20:00 - 18:46)
104. Johny - Traktor už jede! (19:40 - 18:46)
105. @JackThePilgrim - (20:35 - 18:48)
106. Radek Šmej. - (19:40 - 18:48)
107. Bastiano Coimbra de la Coronilla - Lost Arvatos (19:40 - 18:52)
108. Dzsiky - Lost Arvatos (19:40 - 18:52)
109. Fikuszkukisz - Lost Arvatos (19:40 - 18:52)
110. ČALFA - Hyení síla (19:45 - 18:53)
111. Jendaczech - Mělničtí šlapeři (20:15 - 18:54)
112. posterix - Mělničtí šlapeři (20:15 - 18:54)
113. Nagy Dávid - ČS1000 (21:00 - 18:57)
114. Podivín Hynek - ČS1000 (22:00 - 19:05)
115. zaro - Degustacni komise (20:15 - 19:05)
116. Marťa - Vysokohorský klokan (20:30 - 19:09)
117. Tovaryš Miroslav - Vysokohorský klokan (20:30 - 19:09)
118. Mates Fojťas - MM (20:10 - 19:10) Rh+
119. Anička - Hyení síla (19:45 - 19:12)
120. Divočák Honzík - Hyení síla (19:45 - 19:12)
121. Hofman Jiří - ČS1000 (22:00 - 19:17)
122. Andy - ČS1000 (22:00 - 19:18)
123. Jana Zavadilová - (19:40 - 19:19)
124. Venca - Artin (20:25 - 19:21)
125. Radka - Degustacni komise (20:15 - 19:21)
126. Paswler - Lysáci a jiná vybraná společnost (20:35 - 19:25)
127. Mr.Perfect - (20:50 - 19:28)
128. Najvárek Jan - Artin (20:25 - 19:30)
129. Smudek Karel - (20:50 - 19:37)
130. Hladík Petr - Zderivovaná želva (20:50 - 19:39)
131. Boris - (20:50 - 19:41)
132. Aleš - (20:35 - 19:43)
133. CIRHANOVÁ PETRA - (20:35 - 19:43)
134. Mike - LYNX (20:40 - 19:47)
135. Lumir - LYNX (20:40 - 20:02)
136. novotnas - Degustacni komise (20:15 - 20:03)
137. Karelll - Hamiltonův-Jacobiho tým (20:20 - 20:05)
138. martin - Bratři v trekku (20:15 - 20:07)
139. Soběslavský Jan - Bratři v trekku (20:15 - 20:07)
140. dibdob - Zadní voj (21:00 - 20:30)
141. Jaja - (20:35 - 20:32)
142. Petr Král - (21:00 - 20:33)
143. Johnny - Zadní voj (21:00 - 20:33)
144. *Pavlína Hradilová - (21:00 - 21:13)
145. Ríša - Superzadní voj (22:00 - 21:35)
146. *Marian Ruttkay - (20:35 - 21:50)

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory