Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 18. ročníku pochodu

18. ročník


Věkový profil

na startu

2
15
1
16
2
17
4
18
2
19
8
20
14
21
15
22
23
23
27
24
22
25
25
26
16
27
26
28
15
29
25
30
16
31
14
32
23
33
10
34
15
35
4
36
13
37
7
38
7
39
9
40
1
41
3
42
1
43
2
44
2
45
1
46
4
48
1
49
1
50
3
54
1
55
1
56
1
59
1
62
1
64

v cíli

1
15
1
16
2
18
2
20
1
21
2
22
4
23
4
24
4
25
7
26
2
27
7
28
5
29
7
30
1
31
7
32
11
33
7
34
4
35
2
36
4
37
4
38
4
39
3
40
2
42
1
43
1
45
2
48
1
49
1
50
2
54
1
55
1
56
1
64
kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 375 (100%) 19:30 - 22:00
12.8Žabárník 369 (98%) 21:40 - 23:25 5.7 km/h 12.8 km
21.3Modřice 357 (95%) 23:15 - 1:23 5.2 km/h 8.5 km
36.8Radostice 322 (86%) 2:10 - 5:25 4.7 km/h 15.5 km
46.0Kývalka 241 (64%) 3:50 - 7:35 4.3 km/h 9.2 km
56.8Hrad Veveří 161 (43%) 5:45 - 10:30 3.9 km/h 10.8 km
65.6Senařov 144 (38%) 6:57 - 13:58 4.4 km/h 8.8 km
77.7Vranov 129 (34%) 9:10 - 16:55 3.9 km/h 12.1 km
92.7Kaprálův mlýn 109 (29%) 11:24 - 18:25 4.2 km/h 15.0 km
100.0Mariánské údolí 109 (29%) 12:10 - 20:20 5.0 km/h 7.3 km
Významný tým (dle metody výškovnice):
  • LYNX

Seznam lidí na startu


1. Drozd Martin - (19:30)
2. Křivánek Antonín - (19:30)
3. Kutil Jiří - (19:30)
4. Dobrovolný Roman - Angláni (19:30)
5. Hubl Pavel - Angláni (19:30)
6. Jasánek - Angláni (19:30)
7. Léňa - Angláni (19:30)
8. Šikula Miroslav - Angláni (19:30)
9. Empton - antiManci (19:30)
10. Vadgyík - antiManci (19:30)
11. Husarová Vendula - Beznadějní (19:30)
12. Jarek - Beznadějní (19:30)
13. joocker - Beznadějní (19:30)
14. L.U.K.E - Beznadějní (19:30)
15. Šilhavý Miroslav - Beznadějní (19:30)
16. terka - Beznadějní (19:30)
17. Dvořák Jan - Kýbl krve (19:30)
18. Skočdopole Michal - Kýbl krve (19:30)
19. Banák Martin - Lost Arvatos (19:30)
20. Flis Tomasz - Lost Arvatos (19:30)
21. Jeřábková Barbora - Lost Arvatos (19:30)
22. Meitner Vladimír - Lost Arvatos (19:30)
23. Mészáros Zsolt - Lost Arvatos (19:30)
24. Purketová Lucie - Lost Arvatos (19:30)
25. Lísal Martin - (19:35)
26. Paleček Miroslav - (19:35)
27. Ješeta Michal - (19:35)
28. Skřivan Lukáš - (19:35)
29. Joska Zdeněk - 3x (19:35)
30. Kovacsová Michaela - 3x (19:35)
31. Fija - Amitaba (19:35)
32. García Iñigo - Amitaba (19:35)
33. Lupe - Amitaba (19:35)
34. Monika - Amitaba (19:35)
35. Polonina - Amitaba (19:35)
36. DoStoJebSki - Bratři v trekku (19:35)
37. VAN HANDRYD - Bratři v trekku (19:35)
38. Bezmozek - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
39. Flash - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
40. Hlavon Marketa - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
41. Horáček Matěj - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
42. Janča - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
43. Matula Jan - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
44. Rethmeier Carel - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
45. Dramir - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35)
46. Kaňa Rostislav - Sebranka (19:35)
47. Lengál Leoš - Sebranka (19:35)
48. Zbořil Dušan - Sebranka (19:35)
49. Valíček František - Sebranka (19:35)
50. Valíček Ondřej - Sebranka (19:35)
51. Ducháč Josef - KSS (19:40)
52. Hardubej Martin - KSS (19:40)
53. Páleník Branislav - KSS (19:40)
54. Michalsky - Muly (19:40)
55. JasoňDrsoň - Muly (19:40)
56. Jánošík Dávid - Spárkatá zvěř (19:40)
57. Kodýdková Martina - Spárkatá zvěř (19:40)
58. Bortlíček Petr - Spárkatá zvěř (19:40)
59. Dorovská Jitka - Spárkatá zvěř (19:40)
60. UfonEK - Spárkatá zvěř (19:40)
61. Zubiňo - Spárkatá zvěř (19:40)
62. Fanďák - Vinaři (19:40)
63. Horničár Igor - Vinaři (19:40)
64. KRTEK - Vinaři (19:40)
65. Lukyn - Vinaři (19:40)
66. Mara - Vinaři (19:40)
67. Renča - Vinaři (19:40)
68. Vladěc - Vinaři (19:40)
69. Mitacz Lukáš - (19:45)
70. Souček Jakub - (19:45)
71. Zachoval Jan - (19:45)
72. Šodek Martin - (19:45)
73. Gåstorm - /dev/null (19:45)
74. ChaRRRles - /dev/null (19:45)
75. jaro - /dev/null (19:45)
76. honzyk - Čuníci (19:45)
77. Jana - Čuníci (19:45)
78. Lenorek - Čuníci (19:45)
79. Němcová Kateřina - Čuníci (19:45)
80. Terka:-) - Čuníci (19:45)
81. Vaši - Čuníci (19:45)
82. Vašíkův Pupíček - Čuníci (19:45)
83. Maráček Kamil - Horalky (19:45)
84. Szabó Peter - Horalky (19:45)
85. TimeS - Horalky (19:45)
86. Sedmidubský Vojtěch - PGP (19:45)
87. weri - PGP (19:45)
88. Repel Tomáš - Rýchloplazci (19:45)
89. Vaňko Peter - Rýchloplazci (19:45)
90. Jet - Biggus Dickus (19:50)
91. Lightning Jeaster - Biggus Dickus (19:50)
92. Ondráš - Biggus Dickus (19:50)
93. Rolec - Biggus Dickus (19:50)
94. Jaryn - Bučováci (19:50)
95. Hrabka - Dva na cestě (19:50)
96. Špalík - Dva na cestě (19:50)
97. Grochal Pája - Může bejt; s máslem se salámem (19:50)
98. Novák Standa - Může bejt; s máslem se salámem (19:50)
99. Swienteková Jitka - Může bejt; s máslem se salámem (19:50)
100. efoxy - Prase v lese (19:50)
101. Lůca - Prase v lese (19:50)
102. NdrU - Prase v lese (19:50)
103. Pan Pája - Prase v lese (19:50)
104. Stárek Jarda - Prase v lese (19:50)
105. Alejo - Silné Řeči of Strong Minds (19:50)
106. Stupková Eva - Silné Řeči of Strong Minds (19:50)
107. Čočkyn - techničky (19:50)
108. Hájek Radim - techničky (19:50)
109. hanka.czech - techničky (19:50)
110. pendolino - techničky (19:50)
111. Vlaďka - techničky (19:50)
112. Čížková Kamila - (19:55)
113. Kveťochová Helena - (19:55)
114. Kveťochová Jaroslava - (19:55)
115. Polnická Pavla - (19:55)
116. Zábranský Lukáš - (19:55)
117. Chose - Holky od potravin (19:55)
118. Madone - Holky od potravin (19:55)
119. masha - Holky od potravin (19:55)
120. Tygřice - Holky od potravin (19:55)
121. Oskar - L-ŠPACÍR (19:55)
122. Krška Martin - Lemry (19:55)
123. Pavel_T - Lemry (19:55)
124. Lobo - Lobos (19:55)
125. Bc. Bambus - Lobos (19:55)
126. Brnopes - Lobos (19:55)
127. Pomalý sprinter - Pomalé tempo (19:55)
128. Barney - Pomalé tempo (19:55)
129. Bruckner Nichal - Vlasťo tybembeku (19:55)
130. Dostalík Martin - Vlasťo tybembeku (19:55)
131. Janča Filip - Vlasťo tybembeku (19:55)
132. Skopal Roman - Vlasťo tybembeku (19:55)
133. Slovák Vlasťa - Vlasťo tybembeku (19:55)
134. Zatloukal Radim - Vlasťo tybembeku (19:55)
135. Bastyan Vojta - Vlasťo tybembeku (19:55)
136. Čejková Darina - (20:00)
137. Tvoja hlava - Agenti Chodci (20:00)
138. Stokilák - Agenti Chodci (20:00)
139. Holič Tomáš - Agenti Chodci (20:00)
140. Fúzik - Agenti Chodci (20:00)
141. dr. h. c. - Gangrénoidní nehty (20:00)
142. Hoření Karina - Gangrénoidní nehty (20:00)
143. HotRod - Gangrénoidní nehty (20:00)
144. Pešl Jan - Gangrénoidní nehty (20:00)
145. Anička - Hyení síla II (20:00)
146. Karel - Hyení síla II (20:00)
147. Divočák Honzík - Hyení síla II (20:00)
148. Havelková Miroslava - Chodci z PLČ (20:00)
149. Rozbořil Jiří - Chodci z PLČ (20:00)
150. Viezbický Robert - Chodci z PLČ (20:00)
151. Hradecká Lucie - Lucie (20:00)
152. Rybka Vlastik - Lucie (20:00)
153. Procházka Tomáš - Spojaři (20:00)
154. bigg - The Expendables (20:00)
155. Evsathekiller - The Expendables (20:00)
156. Maňák Matěj - The Expendables (20:00)
157. Marougin - The Expendables (20:00)
158. Gál Ivan - (20:05)
159. Matuszek Martin - (20:05)
160. Kříž Radim - (20:05)
161. Tovaryš Miroslav - (20:05)
162. Friml Honza - Cypi (20:05)
163. Kuncek Jarek - Cypi (20:05)
164. Koláček Pavel - česká skupina vedená Němcem (20:05)
165. Koláčková Marcela - česká skupina vedená Němcem (20:05)
166. Němec Jiří - česká skupina vedená Němcem (20:05)
167. Bill - Krasohled (20:05)
168. calamity-jane - Krasohled (20:05)
169. Zikmund Pavel - Krasohled (20:05)
170. Jurečková Lenka - Laně a jejich Ivo (20:05)
171. Papoušek Ivo - Laně a jejich Ivo (20:05)
172. Sikorová Petra - Laně a jejich Ivo (20:05)
173. pedrito - Lysáci (20:05)
174. Geršlová Veronika - Mamuti (20:05)
175. Křivánek Jakub - Mamuti (20:05)
176. Křivánek Tomáš - Mamuti (20:05)
177. Boudová Martina - Mene sakkhet ur-seveh (20:05)
178. Olšan Vladimír - Mene sakkhet ur-seveh (20:05)
179. Slavík Tomáš - Mene sakkhet ur-seveh (20:05)
180. Bojdová Kateřina - Mene sakkhet ur-seveh (20:05)
181. Smažil Tomáš - Bobix fon Brno stadt (20:10)
182. Varmuža Eduard - Bobix fon Brno stadt (20:10)
183. Ajron - Dökley Crüe (20:10)
184. Martinik Lumír - Dökley Crüe (20:10)
185. Scotty - Dökley Crüe (20:10)
186. Blanka - Holky z mandloní (20:10)
187. Iva - Holky z mandloní (20:10)
188. Jirka_G - JiMi (20:10)
189. Chroustal - JiMi (20:10)
190. Dvořáček Martin - Máčky (20:10)
191. Procházková Kamila - Noční hlídka (20:10)
192. Zip - Noční hlídka (20:10)
193. BAYER František - Pelíškův turistický klub (20:10)
194. Mička Jan - Pelíškův turistický klub (20:10)
195. kOzel - Po Třetí! (20:10)
196. Trojanová Tereza - Po Třetí! (20:10)
197. Bobi - Rotační středy (20:10)
198. Hrdlička Jan - Rotační středy (20:10)
199. Cikalo Stanislav - Stanislav (20:10)
200. Kouřil Svatopluk - Stanislav (20:10)
201. Balej Jiří - LYNX (20:15)
202. Caha Jan - LYNX (20:15)
203. Hanka - LYNX (20:15)
204. Konečná Klára - LYNX (20:15)
205. Matoušková Eva - LYNX (20:15)
206. Ošťádal Radim - LYNX (20:15)
207. Severuska - LYNX (20:15)
208. Socha Jiří - LYNX (20:15)
209. bubák - LYNX (20:15)
210. Jirka - LYNX (20:15)
211. Ota - LYNX (20:15)
212. Jarda - LYNX (20:15)
213. chodič Luďa - LYNX (20:15)
214. Lumir - LYNX (20:15)
215. dejv - Spousta mrtvých fazolí (20:15)
216. Čert - Spousta mrtvých fazolí (20:15)
217. Svobodová Tereza - Stokorcový les (20:15)
218. Vali - Stokorcový les (20:15)
219. Caha Erik - Vapniaki (20:15)
220. Honajzer Martin - Vapniaki (20:15)
221. karelk - Vapniaki (20:15)
222. pindykocour - Vapniaki (20:15)
223. Kincl Petr - Československo (20:20)
224. Kvitkovský Martin - Československo (20:20)
225. burcak - plesnivej palec (20:20)
226. salba - plesnivej palec (20:20)
227. Barfus Miroslav - Vodní draci (20:20)
228. Kania Aleš - Vodní draci (20:20)
229. Kusznír Jan - Vyměklé oči (20:20)
230. Petrík Tomáš - Vyměklé oči (20:20)
231. igraček - Whismátí 2013 (20:20)
232. Klokan - Whismátí 2013 (20:20)
233. Matoušek Radek - Whismátí 2013 (20:20)
234. Veselý Josef - Whismátí 2013 (20:20)
235. Riči - Whismátí 2013 (20:20)
236. Libas - Whismátí 2013 (20:20)
237. Áďa - Whismátí 2013 (20:20)
238. Anuka - Whismátí 2013 (20:20)
239. Šudy - Whismátí 2013 (20:20)
240. Skokan - Whismátí 2013 (20:20)
241. Bolek - (20:25)
242. Kalendovský Jan - (20:25)
243. Šmejdíř Radek - (20:25)
244. Štarha Martin - (20:25)
245. TomŠ - (20:25)
246. littlecake - (20:25)
247. Kocur Tomáš - Sedm rozh(l)odnutých (20:25)
248. Horák Jakub - Sedm rozh(l)odnutých (20:25)
249. Horňák Miroslav - Sedm rozh(l)odnutých (20:25)
250. Růžička Kamil - Sedm rozh(l)odnutých (20:25)
251. Čapliarová Ivana - (20:30)
252. Flori - (20:30)
253. Hrony's - (20:30)
254. Nečas Petr - (20:30)
255. Koníř Vojtěch - (20:30)
256. goodevil - (20:30)
257. Zavadilová Jana - (20:30)
258. Aleš D - (20:30)
259. Cirhanová Petra - (20:30)
260. Aginka - Degustacni komise (20:30)
261. Hort Jan - Degustacni komise (20:30)
262. Kapitan - Degustacni komise (20:30)
263. Komínek Petr - Degustacni komise (20:30)
264. Komínková Lenka - Degustacni komise (20:30)
265. kristýnka - Degustacni komise (20:30)
266. Maty - Degustacni komise (20:30)
267. Mihulova Ilona - Degustacni komise (20:30)
268. Radka - Degustacni komise (20:30)
269. romanZa - Degustacni komise (20:30)
270. Ambrožová Pavla - Huncúti (20:30)
271. Pochyla Martin - Huncúti (20:30)
272. Soběslavský Jan - Mokrý bandyti (20:30)
273. Šimek Martin - Mokrý bandyti (20:30)
274. Kika Aleš - Pivo v cíli (20:30)
275. Přikryl Jarda - Pivo v cíli (20:30)
276. Konířová Markéta - (20:35)
277. Rin - (20:35)
278. Tom - (20:35)
279. Dvořáček Petr - Rangers (20:35)
280. Ficky - Rangers (20:35)
281. Hawkey - Rangers (20:35)
282. Horalka - Rangers (20:35)
283. Kájosh - Rangers (20:35)
284. Křupka - Rangers (20:35)
285. Miška - Rangers (20:35)
286. Tatranka - Rangers (20:35)
287. Řezáč Kamil - Rangers (20:35)
288. David - Stopaři (20:35)
289. JCP - Stopaři (20:35)
290. JMV - Stopaři (20:35)
291. Misena - Stopaři (20:35)
292. Dufek Roman - Šipky (20:35)
293. Marková Kristýna - Šipky (20:35)
294. Marková Veronika - Šipky (20:35)
295. Garlíková Zuzana - Zulaho (20:35)
296. Křivánek Jan - Zulaho (20:35)
297. Vinarský Vladimír - Zulaho (20:35)
298. Bohuš - (20:40)
299. Nijman Marcel - (20:40)
300. Hurych Petr - (20:40)
301. Macek - (20:40)
302. Života Jan - Jako prd (20:40)
303. Domča - Jako prd (20:40)
304. Lapi - Jako prd (20:40)
305. šťuchy - Jako prd (20:40)
306. Lukáš - NÍZKEJ PES (20:40)
307. Mikšíková Tereza - NÍZKEJ PES (20:40)
308. Richmond - (20:45)
309. Randýsek Vít - (20:45)
310. Šabris - (20:45)
311. Aldes - (20:45)
312. Kožíšek Karel - (20:45)
313. Hoblík - Albíni (20:45)
314. Lamin - Albíni (20:45)
315. Ali - IDDQD (20:45)
316. Laďa - IDDQD (20:45)
317. Lu - IDDQD (20:45)
318. Turbozajíc - IDDQD (20:45)
319. Choozinka - Los Conejos (20:45)
320. Kosík Martin - Los Conejos (20:45)
321. Mekika - Los Conejos (20:45)
322. Olda - Los Conejos (20:45)
323. Pirochtová Antonina - Los Conejos (20:45)
324. Wolf - Los Conejos (20:45)
325. KOR - Los Conejos (20:45)
326. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:45)
327. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:45)
328. Vigor - (20:50)
329. Zálešáková Eva - Are We There Yet? (20:50)
330. Zálešák Jakub - Are We There Yet? (20:50)
331. Neveselý Václav - David (20:50)
332. Řezníček David - David (20:50)
333. Zdeněk - Fotrs team (20:50)
334. Zub - Fotrs team (20:50)
335. Jeniš Karel - Gejzoři (20:50)
336. Myna - Gejzoři (20:50)
337. Brunda - Mrcasní Mastodonti (20:50)
338. Lucka N - Mrcasní Mastodonti (20:50)
339. Peto N - Mrcasní Mastodonti (20:50)
340. Pupajs - Mrcasní Mastodonti (20:50)
341. Dohan - Mrcasní Mastodonti (20:50)
342. Krejčí Bronislav - Prdlavka SSSR (20:50)
343. Krejčí Pavel - Prdlavka SSSR (20:50)
344. Ivan Černý - (20:55)
345. Domar - Bolest přejde, zážitek zůstane. (20:55)
346. Pařízek Pavel - Bolest přejde, zážitek zůstane. (20:55)
347. Schöber Michal - Bolest přejde, zážitek zůstane. (20:55)
348. Gric Antonín - Bolest přejde, zážitek zůstane. (20:55)
349. Bost - Brněnští nezmaři :-) (20:55)
350. Meesha - Brněnští nezmaři :-) (20:55)
351. Kořínek Miloš - Velká Pravá Bota (20:55)
352. Leisy - Velká Pravá Bota (20:55)
353. Takamura - Velká Pravá Bota (20:55)
354. Reset - Velká Pravá Bota (20:55)
355. jAMaL - Zderivovaná želva (20:55)
356. Zbynda - Zderivovaná želva (20:55)
357. Čada Radomír - (21:00)
358. kumike123 - (21:00)
359. Proky - (21:00)
360. Petr V - (21:00)
361. Vala Jiří - (21:00)
362. livetotell74 - (21:00)
363. Pallfy - Kráčející skály (21:00)
364. Rychník - Kráčející skály (21:00)
365. Vaverka Dominik - Kráčející skály (21:00)
366. darkmen32 - Kráčející skály (21:00)
367. fdiver - Kráčející skály (21:00)
368. Ríša - Zadní voj (21:00)
369. Juřica Pavel - (21:10)
370. Bolhič - (22:00)
371. Czerný Pavel - (22:00)
372. Kovářík Ondřej - (22:00)
373. Dvořák Pavel - (22:00)
374. Šamomil Robert - (22:00)
375. Tejnil Ivo - Železné kule (22:00)

Seznam lidí v cíli


1. Kovářík Ondřej - (22:00 - 12:10) Rh+
2. Randýsek Vít - (20:45 - 14:42)
3. Ivan Černý - (20:55 - 14:55)
4. Petr V - (21:00 - 15:07)
5. Pomalý sprinter - Pomalé tempo (19:55 - 15:39)
6. Přikryl Jarda - Pivo v cíli (20:30 - 15:40)
7. Vigor - (20:50 - 15:54)
8. Krejčí Bronislav - Prdlavka SSSR (20:50 - 15:54) Rh+
9. Krejčí Pavel - Prdlavka SSSR (20:50 - 15:54)
10. Dvořák Pavel - (22:00 - 15:59) Rh+
11. Šamomil Robert - (22:00 - 15:59)
12. Vala Jiří - (21:00 - 16:03) Rh+
13. KOR - Los Conejos (20:45 - 16:15)
14. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:45 - 16:25)
15. Michalsky - Muly (19:40 - 16:40)
16. Lobo - Lobos (19:55 - 16:52)
17. Koníř Vojtěch - (20:30 - 16:56)
18. Reset - Velká Pravá Bota (20:55 - 17:06) Rh+
19. Pavel_T - Lemry (19:55 - 17:10)
20. Čert - Spousta mrtvých fazolí (20:15 - 17:12)
21. Zábranský Lukáš - (19:55 - 17:14)
22. Dvořák Jan - Kýbl krve (19:30 - 17:14)
23. Skočdopole Michal - Kýbl krve (19:30 - 17:14)
24. Riči - Whismátí 2013 (20:20 - 17:20)
25. Libas - Whismátí 2013 (20:20 - 17:21)
26. Stokilák - Agenti Chodci (20:00 - 17:22)
27. JasoňDrsoň - Muly (19:40 - 17:24)
28. Šikula Miroslav - Angláni (19:30 - 17:30)
29. Šabris - (20:45 - 17:33)
30. Kincl Petr - Československo (20:20 - 17:33)
31. Kvitkovský Martin - Československo (20:20 - 17:33)
32. Šodek Martin - (19:45 - 17:35)
33. Juřica Pavel - (21:10 - 17:38)
34. Bc. Bambus - Lobos (19:55 - 17:44)
35. Brnopes - Lobos (19:55 - 17:44)
36. TomŠ - (20:25 - 17:45)
37. Aldes - (20:45 - 17:47)
38. Domča - Jako prd (20:40 - 17:50)
39. Lapi - Jako prd (20:40 - 17:50)
40. Turbozajíc - IDDQD (20:45 - 17:53)
41. ?Holič Tomáš - Agenti Chodci (20:00 - 18:05)
42. Kožíšek Karel - (20:45 - 18:08)
43. Kania Aleš - Vodní draci (20:20 - 18:08)
44. Fúzik - Agenti Chodci (20:00 - 18:12)
45. Špalík - Dva na cestě (19:50 - 18:12)
46. Dramir - Hamiltonův-Jacobiho tým (19:35 - 18:12)
47. Áďa - Whismátí 2013 (20:20 - 18:15)
48. Ješeta Michal - (19:35 - 18:18)
49. livetotell74 - (21:00 - 18:20) Rh+
50. Bortlíček Petr - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:23)
51. Dorovská Jitka - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:23)
52. UfonEK - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:23)
53. Zubiňo - Spárkatá zvěř (19:40 - 18:23)
54. goodevil - (20:30 - 18:24)
55. Zavadilová Jana - (20:30 - 18:24)
56. šťuchy - Jako prd (20:40 - 18:30)
57. Gric Antonín - Bolest přejde, zážitek zůstane. (20:55 - 18:31)
58. Horák Jakub - Sedm rozh(l)odnutých (20:25 - 18:35)
59. Horňák Miroslav - Sedm rozh(l)odnutých (20:25 - 18:35)
60. Růžička Kamil - Sedm rozh(l)odnutých (20:25 - 18:35)
61. Barney - Pomalé tempo (19:55 - 18:35)
62. Havelková Miroslava - Chodci z PLČ (20:00 - 18:37)
63. Rozbořil Jiří - Chodci z PLČ (20:00 - 18:37)
64. Viezbický Robert - Chodci z PLČ (20:00 - 18:37)
65. Kutil Jiří - (19:30 - 18:38)
66. Řezáč Kamil - Rangers (20:35 - 18:42)
67. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:45 - 18:43)
68. Anuka - Whismátí 2013 (20:20 - 18:43)
69. Šudy - Whismátí 2013 (20:20 - 18:43)
70. bubák - LYNX (20:15 - 18:44) Rh+
71. Jirka - LYNX (20:15 - 18:44) Rh+
72. Ota - LYNX (20:15 - 18:44) Rh+
73. Hoblík - Albíni (20:45 - 18:45)
74. Lamin - Albíni (20:45 - 18:45)
75. Skokan - Whismátí 2013 (20:20 - 18:45)
76. Ajron - Dökley Crüe (20:10 - 18:45)
77. Martinik Lumír - Dökley Crüe (20:10 - 18:45)
78. Scotty - Dökley Crüe (20:10 - 18:45)
79. Bojdová Kateřina - Mene sakkhet ur-seveh (20:05 - 18:45)
80. Valíček František - Sebranka (19:35 - 18:50)
81. Valíček Ondřej - Sebranka (19:35 - 18:50)
82. Dohan - Mrcasní Mastodonti (20:50 - 19:01)
83. Divočák Honzík - Hyení síla II (20:00 - 19:01)
84. darkmen32 - Kráčející skály (21:00 - 19:03)
85. fdiver - Kráčející skály (21:00 - 19:03)
86. Chroustal - JiMi (20:10 - 19:05) Rh+
87. Skřivan Lukáš - (19:35 - 19:05)
88. littlecake - (20:25 - 19:10) Rh+
89. Jarda - LYNX (20:15 - 19:10)
90. Kříž Radim - (20:05 - 19:10)
91. Tovaryš Miroslav - (20:05 - 19:10)
92. chodič Luďa - LYNX (20:15 - 19:14)
93. Lumir - LYNX (20:15 - 19:14)
94. Kuncek Jarek - Cypi (20:05 - 19:14)
95. Zálešák Jakub - Are We There Yet? (20:50 - 19:21)
96. Aleš D - (20:30 - 19:25)
97. Cirhanová Petra - (20:30 - 19:25)
98. Bastyan Vojta - Vlasťo tybembeku (19:55 - 19:25)
99. Hurych Petr - (20:40 - 19:29)
100. Macek - (20:40 - 19:29)
101. Dvořáček Martin - Máčky (20:10 - 19:40) Rh+
102. Cikalo Stanislav - Stanislav (20:10 - 19:40)
103. Kouřil Svatopluk - Stanislav (20:10 - 19:40)
104. Radka - Degustacni komise (20:30 - 19:44)
105. romanZa - Degustacni komise (20:30 - 19:44)
106. BAYER František - Pelíškův turistický klub (20:10 - 19:44)
107. Mička Jan - Pelíškův turistický klub (20:10 - 19:44)
108. Bost - Brněnští nezmaři :-) (20:55 - 20:20) Rh+
109. Meesha - Brněnští nezmaři :-) (20:55 - 20:20) Rh+

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory