Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Statistiky 19. ročníku pochodu

19. ročník


Věkový profil

na startu

2
15
2
16
3
17
6
18
6
19
3
20
13
21
8
22
15
23
21
24
34
25
26
26
24
27
14
28
18
29
17
30
28
31
12
32
13
33
13
34
12
35
16
36
10
37
13
38
5
39
4
40
2
41
3
42
3
43
3
44
1
45
1
46
1
47
2
48
4
49
3
50
1
51
1
52
1
54
1
55
3
56
1
61
1
70
1
71

v cíli

1
15
2
16
1
17
7
21
1
22
6
23
4
24
6
25
9
26
7
27
1
28
3
29
3
30
8
31
6
32
5
33
5
34
5
35
7
36
3
37
9
38
3
39
3
40
2
41
2
42
1
43
2
44
1
45
1
47
1
48
3
49
1
50
1
51
1
54
1
55
2
56
kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 374 (100%) 19:30 - 21:35
15.2Roviny 368 (98%) 22:00 - 0:40 5.7 km/h 15.2 km
25.0Želešice 331 (89%) 23:52 - 2:25 4.5 km/h 9.8 km
36.8Radostice 321 (86%) 1:36 - 5:35 6.1 km/h 11.8 km
51.7Helenčina studánka 232 (62%) 4:00 - 8:50 4.4 km/h 14.9 km
61.0Tři kříže 160 (43%) 6:10 - 11:55 3.9 km/h 9.3 km
77.7Vranov 142 (38%) 1:10 - 15:32 3.6 km/h 16.7 km
90.1Spálenisko 130 (35%) 11:23 - 18:33 3.8 km/h 12.4 km
100.0Mariánské údolí 134 (36%) 10:50 - 21:30 4.9 km/h 9.9 km
Významný tým (dle metody výškovnice):
  • WHISMÁTÍ 2014

Seznam lidí na startu


1. Mirek Šmarda - (19:30)
2. Petr Herzán - (19:30)
3. Jiří Koukal - Dekláci (19:30)
4. Lumír Martiník - Dekláci (19:30)
5. Miloš Skoták - Dekláci (19:30)
6. Dufek Rudolf - Miroslaváci (19:30)
7. Pejchal Lubomír - Miroslaváci (19:30)
8. Pejchal Radek - Miroslaváci (19:30)
9. Pejchy - Miroslaváci (19:30)
10. bubák - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
11. jipo - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
12. Jirka - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
13. Kuklová Petra - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
14. Ota - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
15. pepe - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
16. Slávka - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
17. Vladicek - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30)
18. Beatrix - Veselý krok (19:30)
19. Burešová Hana - Veselý krok (19:30)
20. Kerberos - Veselý krok (19:30)
21. Lorenc Vašek - Veselý krok (19:30)
22. Mitysková Lenka - Veselý krok (19:30)
23. Augustin Kovář - (19:35)
24. Jakub Souček - (19:35)
25. Jan Týče - (19:35)
26. Jiří Mareš - (19:35)
27. Gåstorm - /dev/null (19:35)
28. iarro - /dev/null (19:35)
29. Babáčková Lenka - JAGA WAYS (19:35)
30. Danča - JAGA WAYS (19:35)
31. Kony - JAGA WAYS (19:35)
32. Kopp - JAGA WAYS (19:35)
33. Krejmen - JAGA WAYS (19:35)
34. Kubínová Hana - JAGA WAYS (19:35)
35. Vařeka Matěj - JAGA WAYS (19:35)
36. Jan Burian - STARLEŤÁCI (19:35)
37. Kamil Maráček - STARLEŤÁCI (19:35)
38. Lubomír Kvapil - STARLEŤÁCI (19:35)
39. Šárka Stojarová - STARLEŤÁCI (19:35)
40. Antonio Coimbra - The Walking Dead (19:35)
41. Dzsiky - The Walking Dead (19:35)
42. Rock.Julis - The Walking Dead (19:35)
43. bc.bambus - (19:40)
44. Radek Šíp - (19:40)
45. Zuzana Broulíková - (19:40)
46. ADAM Dušan - BasketVangl (19:40)
47. ČOŽÍK David - BasketVangl (19:40)
48. F. - Náhodní kolemjdoucí (19:40)
49. Hájek Tomáš - Náhodní kolemjdoucí (19:40)
50. Opluštil Roman - Náhodní kolemjdoucí (19:40)
51. Opluštilová Lenka - Náhodní kolemjdoucí (19:40)
52. Tom - Náhodní kolemjdoucí (19:40)
53. Borek - POcHODÁŘI (19:40)
54. Hladký Jan - POcHODÁŘI (19:40)
55. Kouřilová Alena - POcHODÁŘI (19:40)
56. Sklenářová Kateřina - POcHODÁŘI (19:40)
57. Hnojníček123 - Redhead (19:40)
58. Klára - Redhead (19:40)
59. Palolo - Redhead (19:40)
60. Zdenál - Redhead (19:40)
61. Pavel David - (19:45)
62. Roman Rokytenský - (19:45)
63. Standa Kučný - (19:45)
64. Bušinová Alena - Čuníci (19:45)
65. Hutař Jan - Čuníci (19:45)
66. Tesař Václav - Čuníci (19:45)
67. Honza - Kýbl krve (19:45)
68. Michal - Kýbl krve (19:45)
69. Ladislav Trs - Léňa a Laďa (19:45)
70. Lenka Katolická - Léňa a Laďa (19:45)
71. Barney - Pomalý tempo (19:45)
72. Obědář - Pomalý tempo (19:45)
73. Šanca Ondřej - Pomalý tempo (19:45)
74. hook - Vysokohorský klokan (19:45)
75. Hurych Petr - Vysokohorský klokan (19:45)
76. Macek - Vysokohorský klokan (19:45)
77. Martin z Martina - Vysokohorský klokan (19:45)
78. Zuz - Vysokohorský klokan (19:45)
79. Ludek - ZuLu (19:45)
80. Zuzka - ZuLu (19:45)
81. Jan Szkandera - (19:50)
82. Lenka Nezvalová - (19:50)
83. Miloš Marek - (19:50)
84. Dreveňňák - Agenti Chodci (19:50)
85. Fúzik - Agenti Chodci (19:50)
86. Stokilák - Agenti Chodci (19:50)
87. Tvoja hlava - Agenti Chodci (19:50)
88. Gabko Libor - Klidový potenciál (19:50)
89. Grygarová Jitka - Klidový potenciál (19:50)
90. Psota Václav - Nautilus (19:50)
91. Valíček Zdeněk - Nautilus (19:50)
92. Baru - Sviští sto(v)ka (19:50)
93. Pája - Sviští sto(v)ka (19:50)
94. Petruška Jakub - Sviští sto(v)ka (19:50)
95. Yuki - Sviští sto(v)ka (19:50)
96. Drijáková Alžběta - Take the A Train (19:50)
97. Jarek - Take the A Train (19:50)
98. Lukáš Krsta - Take the A Train (19:50)
99. Novák Jiří - Take the A Train (19:50)
100. pedro - Take the A Train (19:50)
101. Tereza Valová - Take the A Train (19:50)
102. Eda Varmuža - (19:55)
103. Pavlína Hradilová - (19:55)
104. Petr Král - (19:55)
105. Křivánková Zuzana - Amatéři (19:55)
106. Svoboda Jakub - Amatéři (19:55)
107. Svoboda Marek - Amatéři (19:55)
108. Hrabka - Dva a půl chlapa (19:55)
109. Péca - Dva a půl chlapa (19:55)
110. Špalík - Dva a půl chlapa (19:55)
111. Jančevová Marcela - Chlupatým (19:55)
112. Nesrovnalová Veronika - Chlupatým (19:55)
113. Yurilito - Chlupatým (19:55)
114. aya - Kotvy (19:55)
115. rplnt - Kotvy (19:55)
116. Flintik - Parta šílenců (19:55)
117. RazDva - Parta šílenců (19:55)
118. Stankuš Alexandr - Parta šílenců (19:55)
119. Suchánek Jiří - Parta šílenců (19:55)
120. Pospíšil David - Stopaři (19:55)
121. David Válek - (20:00)
122. Jan Zachoval - (20:00)
123. Peter Čička - (20:00)
124. Rozbořil Jiří - (20:00)
125. Viezbický Robert - (20:00)
126. Iva Davidová - Lemrouši (20:00)
127. Jakub Sochor - Lemrouši (20:00)
128. Martin Honajzer - Lemrouši (20:00)
129. Michal Bednář - Lemrouši (20:00)
130. Monika Svobodová - Lemrouši (20:00)
131. Hadač Petr - Maglia rosa group (20:00)
132. Majer František - Maglia rosa group (20:00)
133. Paulík Petr - Maglia rosa group (20:00)
134. Pavla Šmatlánová - Maglia Rosa Group (20:00)
135. Šálovský Milan - Maglia rosa group (20:00)
136. Jeňa - Po svých sto kráčeti (20:00)
137. Peňa - Po svých sto kráčeti (20:00)
138. Vítek T - Po svých sto kráčeti (20:00)
139. Dvořák Jiří - sebranka (20:00)
140. Valíček František - sebranka (20:00)
141. Valíček Ondřej - sebranka (20:00)
142. Myšák - Until we bleed (20:00)
143. Nika - Until we bleed (20:00)
144. Sova Jan - Until we bleed (20:00)
145. goodevil - (20:05)
146. Martin Hlucháň - (20:05)
147. Martin Vyhnal - (20:05)
148. Oldřich Sklenář - (20:05)
149. Kačor Martin - Blue Walkers (20:05)
150. Jendaczech - Mělničtí šlapeři (20:05)
151. posterix - Mělničtí šlapeři (20:05)
152. Hrdlička Jan - Rotační středy (20:05)
153. Ještěrka - Rotační středy (20:05)
154. Lazo - Šmochtliaci (20:05)
155. Marek - Šmochtliaci (20:05)
156. Mifek Jiří - Tak pudem (20:05)
157. Mifek Roman - Tak pudem (20:05)
158. Sedlák Václav - ThereAndBackAgain (20:05)
159. Sedláková Šárka - ThereAndBackAgain (20:05)
160. Braňo Páleník - WAGABUNDS (20:05)
161. Filip Honeš - WAGABUNDS (20:05)
162. Jiří Vašíček - WAGABUNDS (20:05)
163. Josef Ducháč - WAGABUNDS (20:05)
164. Martin Klimeš - WAGABUNDS (20:05)
165. eddie - (20:10)
166. Milan Důrek - (20:10)
167. Ondřich Honza - (20:10)
168. Osička Jan - (20:10)
169. Petr Průša - (20:10)
170. Proky - (20:10)
171. Radka Holcmanová - (20:10)
172. Šabris - (20:10)
173. Švestka Martin - (20:10)
174. Novák Standa - Ibáci (20:10)
175. řízek - Ibáci (20:10)
176. shimon001 - Ibáci (20:10)
177. Vichtová Ingrid - Ibáci (20:10)
178. Igor_Brezina - ina (20:10)
179. Martina Boudová - Pokus (20:10)
180. Tomáš Halada - Polární liškojot (20:10)
181. Bigg - The Expendables (20:10)
182. Eva Krhovská - The Expendables (20:10)
183. Filip Kotouček - Zapomnětlivci (20:10)
184. Konečný Jakub - Zapomnětlivci (20:10)
185. - (20:15)
186. Čapek Martin - (20:15)
187. Jaroslav Kraťoch - (20:15)
188. Kraťochová helena - (20:15)
189. Oto Kučera - (20:15)
190. Pavla Polnická - (20:15)
191. Příhoda Pavel - (20:15)
192. Rýc Mirek - (20:15)
193. Sev - (20:15)
194. techy - (20:15)
195. Elvis - Ankaa (20:15)
196. Sladkovská Kristína - Ankaa (20:15)
197. Sladkovský Jakub - Ankaa (20:15)
198. Zdenča - Ankaa (20:15)
199. Brunda - mrcasní mastodonti (20:15)
200. Dohan - mrcasní mastodonti (20:15)
201. Gavin - mrcasní mastodonti (20:15)
202. Mrcasný Mastodont - Mrcasní Mastodonti (20:15)
203. Oskar - mrcasní mastodonti (20:15)
204. Jarmila Hiclová - Pokus (20:15)
205. Jaroslav Novák - Pokus (20:15)
206. alberto - (20:20)
207. Doupovec Zdenek - (20:20)
208. Čada Radomír - (20:20)
209. Filip Dufka - (20:20)
210. hanka.cek - (20:20)
211. Jan Štourač - (20:20)
212. Jiří Procházka - (20:20)
213. Kohnová Lenka - (20:20)
214. Krejčí Pavel - (20:20)
215. krispin - (20:20)
216. Kuba Vlastislav - (20:20)
217. Kubíček Adam - (20:20)
218. Kučera Michal - (20:20)
219. Michek Petr - (20:20)
220. Milán - (20:20)
221. Miroslav Šilhavý - (20:20)
222. Stavinohova Iva - (20:20)
223. Tománková Sylva - (20:20)
224. Kilián Ondřej - OstoČest (20:20)
225. Ziegler Aleš - OstoČest (20:20)
226. Jaroslav Daňhel - (20:25)
227. Kamil Řezáč - (20:25)
228. Košťál Pavel - (20:25)
229. Olga Daňhelová - (20:25)
230. Petr Brhel - (20:25)
231. Predajna Martin - (20:25)
232. Sedmidubský Vojta - (20:25)
233. Jiří Janík - Jura+Klára (20:25)
234. Klára Breineková - Jura+Klára (20:25)
235. Kaktus - Lemry (20:25)
236. Kubaa - Lemry (20:25)
237. Lunarium Hortulanus - Lemry (20:25)
238. Největší lemra - Lemry (20:25)
239. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25)
240. KOR - Los Conejos (20:25)
241. Cerna Martina - database build (20:30)
242. Kocián Petr - database build (20:30)
243. Maurer Joanna - database build (20:30)
244. pralynka - database build (20:30)
245. Vajko - database build (20:30)
246. Zatočil Radek - database build (20:30)
247. Hana Svobodová - Hač (20:30)
248. Jan Gärtner - Hač (20:30)
249. Kutalenka - Muly (20:30)
250. Adéla Kordulová - Rychlí a zběsilí (20:30)
251. Marek Polách - Rychlí a zběsilí (20:30)
252. Dorovská Jitka - Spárkatá zvěř (20:30)
253. Renča - Spárkatá zvěř (20:30)
254. UfonEK - Spárkatá zvěř (20:30)
255. Eva Chalimoniuková - (20:35)
256. Kania Aleš - (20:35)
257. Koszyk Rafal - (20:35)
258. Věra Koukalová - (20:35)
259. Abdelhafiz Hazem - Achilles (20:35)
260. Bičan Michal - Achilles (20:35)
261. Brukner Tomáš - Achilles (20:35)
262. Ira - Achilles (20:35)
263. Michal Balážia - Achilles (20:35)
264. Nijman Marcel - Achilles (20:35)
265. Kuba Petr - Pelíškův turistický klub (20:35)
266. Mička Jan - Pelíškův turistický klub (20:35)
267. Grašo Andrea - Tortoise (20:35)
268. Holubcová Alena - Tortoise (20:35)
269. Januel - Tortoise (20:35)
270. Javi - Tortoise (20:35)
271. Jiří - Tortoise (20:35)
272. Judit Mádi - Tortoise (20:35)
273. Pavel Beran - Tortoise (20:35)
274. Révész Dóra - Tortoise (20:35)
275. Víchová Daniela - Tortoise (20:35)
276. Vivi - Tortoise (20:35)
277. Lednický Ondřej - (20:40)
278. agi - Degustacni komise (20:40)
279. Bojková Jana - Degustacni komise (20:40)
280. doktor - Degustacni komise (20:40)
281. Harth Tomáš - Degustacni komise (20:40)
282. Hrony - Degustacni komise (20:40)
283. Kristýnka - Degustacni komise (20:40)
284. Richtrová Pavla - Degustacni komise (20:40)
285. švagr - Degustacni komise (20:40)
286. Veronika Schwagerová - Degustacni Komise (20:40)
287. zaro - Degustacni komise (20:40)
288. Áďa - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
289. Anuka - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
290. Boháček Petr - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
291. Grim Dominik - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
292. Hájek Martin - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
293. Iva - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
294. Klokan - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
295. Luky - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
296. Manoušek Ivo - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
297. Matoušek Radek - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
298. Pešek - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
299. Riči - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
300. Skokan - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
301. Smékal Libor - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
302. Sramek Zbynek - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
303. Šudy - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
304. TOMANEC FRANTIŠEK - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
305. tomisekCZE - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
306. Veselý Josef - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
307. Viki - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
308. Werča - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
309. WHISMÁTEJ 2014 - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
310. Závišek Ivan - WHISMÁTÍ 2014 (20:45)
311. Dr. Ironfeet - (20:50)
312. Dvořáček Martin - (20:50)
313. Hradecká Lucie - (20:50)
314. Přikryl Jaroslav - (20:50)
315. Richmond 76 - (20:50)
316. Rybka Vlastik - (20:50)
317. stein vladimír - (20:50)
318. Inocenc Šik - Kekel (20:50)
319. Ladislav Zeman - Kekel (20:50)
320. Šik Václav - Kekel (20:50)
321. Šimčík Jan - Kekel (20:50)
322. Tomáš Kitlička - Kekel (20:50)
323. Holomek Jiri - Pěší pluk neznámých vojínů (20:50)
324. Vantuch Marek - Pěší pluk neznámých vojínů (20:50)
325. Zháněl Martin - Pěší pluk neznámých vojínů (20:50)
326. Domino - SlezoMor (20:50)
327. Koziełová Tereza - SlezoMor (20:50)
328. Nagy - SlezoMor (20:50)
329. Bulín Martin - (20:55)
330. Randýsek Vít - (20:55)
331. Turek Michal - (20:55)
332. Jarda - LYNX (20:55)
333. lumir - LYNX (20:55)
334. Mike - LYNX (20:55)
335. Peky - LYNX (20:55)
336. popel - Lynx (20:55)
337. RauL. - LYNX (20:55)
338. Cafu - Modrá ústřice (20:55)
339. Vojta - Modrá ústřice (20:55)
340. Gaor - Velká pravá bota (20:55)
341. Leisy - Velká pravá bota (20:55)
342. Reset - Velká pravá bota (20:55)
343. Schiffer Peter - Velká pravá bota (20:55)
344. Takamura - Velká pravá bota (20:55)
345. DELI - wapniaki (20:55)
346. karelk - wapniaki (20:55)
347. Alexandr - (21:00)
348. brgo - (21:00)
349. Černý Ivan - (21:00)
350. Kosťa - (21:00)
351. Libor Boleček - (21:00)
352. Robin Šulc - (21:00)
353. Švestka Petr - (21:00)
354. Václav Linkov - (21:00)
355. Veselý Petr - (21:00)
356. Vl001 - (21:00)
357. Zago - (21:00)
358. Kovářík Ondřej - Ďáblové rychlonožky (21:00)
359. Wohlgemuthová Anna - Ďáblové rychlonožky (21:00)
360. Jelen Jan - KaBrňáci (21:00)
361. Sznapka Jakub - KaBrňáci (21:00)
362. darkmen32 - Kráčející skály (21:00)
363. Blecha Marek - Stykačoví mlaskači (21:00)
364. Meluzin Tomáš - Stykačoví mlaskači (21:00)
365. Pallfy - Stykačoví mlaskači (21:00)
366. Rychnovský Jan - Stykačoví mlaskači (21:00)
367. Sedláček Jakub - Stykačoví mlaskači (21:00)
368. Škovranová Michaela - Stykačoví mlaskači (21:00)
369. Gric Antonín - Synthon (21:00)
370. Ríša - Zadní voj (21:00)
371. Vierka - Zadní voj (21:00)
372. Garret - (21:20)
373. Ježová Petra - Lysáci (21:35)
374. Netuka Petr - Lysáci (21:35)

Seznam lidí v cíli


1. *Libor Boleček - (21:00 - 10:50)
2. *Vl001 - (21:00 - 11:50)
3. *Garret - (21:20 - 12:50)
4. brgo - (21:00 - 12:53) Rh+
5. Veselý Petr - (21:00 - 12:53) Rh+
6. Koszyk Rafal - (20:35 - 12:53) Rh+
7. Šabris - (20:10 - 13:02)
8. Gric Antonín - Synthon (21:00 - 13:47)
9. Bulín Martin - (20:55 - 14:03) Rh+
10. Turek Michal - (20:55 - 14:29) Rh+
11. Ondřich Honza - (20:10 - 14:40)
12. Radek Šíp - (19:40 - 14:40) Rh+
13. Krejčí Pavel - (20:20 - 14:48)
14. Alexandr - (21:00 - 14:52)
15. Čada Radomír - (20:20 - 14:52)
16. Kosťa - (21:00 - 14:56)
17. Reset - Velká pravá bota (20:55 - 15:39)
18. Randýsek Vít - (20:55 - 15:42)
19. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25 - 15:42) Rh+
20. Manoušek Ivo - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 15:54)
21. Sramek Zbynek - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 15:54)
22. KOR - Los Conejos (20:25 - 15:55) Rh+
23. Viezbický Robert - (20:00 - 16:22)
24. Áďa - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 16:25)
25. Riči - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 16:25)
26. Šudy - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 16:25)
27. Přikryl Jaroslav - (20:50 - 16:27) Rh+
28. Matoušek Radek - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 16:30)
29. Rozbořil Jiří - (20:00 - 16:30)
30. bc.bambus - (19:40 - 16:30) Rh+
31. Jaroslav Kraťoch - (20:15 - 16:32)
32. Dvořáček Martin - (20:50 - 16:40)
33. Rýc Mirek - (20:15 - 16:43)
34. Lenka Katolická - Léňa a Laďa (19:45 - 16:43)
35. Černý Ivan - (21:00 - 16:45)
36. hanka.cek - (20:20 - 16:45)
37. Ladislav Trs - Léňa a Laďa (19:45 - 16:45)
38. stein vladimír - (20:50 - 16:48)
39. Zago - (21:00 - 16:49) Rh+
40. Zuz - Vysokohorský klokan (19:45 - 16:49)
41. Čapek Martin - (20:15 - 16:51) Rh+
42. Pavel David - (19:45 - 16:51)
43. Borek - POcHODÁŘI (19:40 - 16:51)
44. Kouřilová Alena - POcHODÁŘI (19:40 - 16:51)
45. Jakub Souček - (19:35 - 16:52)
46. Mirek Šmarda - (19:30 - 16:55)
47. Petr Herzán - (19:30 - 16:55)
48. Příhoda Pavel - (20:15 - 17:05)
49. Jan Štourač - (20:20 - 17:15)
50. Kubíček Adam - (20:20 - 17:18)
51. Tománková Sylva - (20:20 - 17:18)
52. Ziegler Aleš - OstoČest (20:20 - 17:29) Rh+
53. Obědář - Pomalý tempo (19:45 - 17:30)
54. Kamil Řezáč - (20:25 - 17:32)
55. goodevil - (20:05 - 17:32)
56. Cafu - Modrá ústřice (20:55 - 17:33)
57. Vojta - Modrá ústřice (20:55 - 17:33)
58. Ludek - ZuLu (19:45 - 17:38)
59. Kutalenka - Muly (20:30 - 17:39)
60. Dreveňňák - Agenti Chodci (19:50 - 17:42)
61. Stokilák - Agenti Chodci (19:50 - 17:42)
62. bubák - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
63. Jirka - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
64. Kuklová Petra - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
65. Ota - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
66. pepe - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
67. Vladicek - Veroniku jsme potkat nESFedli (19:30 - 17:42) Rh+
68. Standa Kučný - (19:45 - 17:48)
69. Kilián Ondřej - OstoČest (20:20 - 17:53)
70. Jiří Koukal - Dekláci (19:30 - 17:57) Rh+
71. Miloš Skoták - Dekláci (19:30 - 17:57) Rh+
72. Jelen Jan - KaBrňáci (21:00 - 18:00)
73. Sznapka Jakub - KaBrňáci (21:00 - 18:00)
74. Smékal Libor - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 18:00)
75. Lednický Ondřej - (20:40 - 18:10)
76. Barney - Pomalý tempo (19:45 - 18:10)
77. Milán - (20:20 - 18:15)
78. Richmond 76 - (20:50 - 18:17)
79. Kučera Michal - (20:20 - 18:19)
80. Šanca Ondřej - Pomalý tempo (19:45 - 18:22)
81. Petr Průša - (20:10 - 18:24)
82. Radka Holcmanová - (20:10 - 18:24)
83. Eda Varmuža - (19:55 - 18:24)
84. Dr. Ironfeet - (20:50 - 18:25) Rh+
85. Péca - Dva a půl chlapa (19:55 - 18:25)
86. Špalík - Dva a půl chlapa (19:55 - 18:25)
87. Skokan - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 18:27)
88. Lumír Martiník - Dekláci (19:30 - 18:27) Rh+
89. Veselý Josef - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 18:29)
90. Brukner Tomáš - Achilles (20:35 - 18:35)
91. Peter Čička - (20:00 - 18:35)
92. Psota Václav - Nautilus (19:50 - 18:48)
93. Honza - Kýbl krve (19:45 - 18:48) Rh+
94. Michal - Kýbl krve (19:45 - 18:48) Rh+
95. Anuka - WHISMÁTÍ 2014 (20:45 - 18:52)
96. Fúzik - Agenti Chodci (19:50 - 18:52)
97. Tvoja hlava - Agenti Chodci (19:50 - 18:52)
98. Kania Aleš - (20:35 - 18:55)
99. Lubomír Kvapil - STARLEŤÁCI (19:35 - 18:55)
100. Dzsiky - The Walking Dead (19:35 - 18:55) Rh+
101. Kraťochová helena - (20:15 - 19:00)
102. Oto Kučera - (20:15 - 19:00)
103. Jan Týče - (19:35 - 19:00)
104. techy - (20:15 - 19:11) Rh+
105. Osička Jan - (20:10 - 19:30)
106. Proky - (20:10 - 19:35)
107. Grygarová Jitka - Klidový potenciál (19:50 - 19:35)
108. Tom - Náhodní kolemjdoucí (19:40 - 19:35)
109. Zháněl Martin - Pěší pluk neznámých vojínů (20:50 - 19:40)
110. Dvořák Jiří - sebranka (20:00 - 19:40) Rh+
111. Holomek Jiri - Pěší pluk neznámých vojínů (20:50 - 19:44)
112. agi - Degustacni komise (20:40 - 19:45)
113. zaro - Degustacni komise (20:40 - 19:46)
114. Vajko - database build (20:30 - 19:47)
115. Martin Hlucháň - (20:05 - 19:50)
116. Hrdlička Jan - Rotační středy (20:05 - 19:52)
117. Jarda - LYNX (20:55 - 19:53)
118. popel - Lynx (20:55 - 19:53)
119. *Palolo - Redhead (19:40 - 19:53)
120. *Zdenál - Redhead (19:40 - 19:53)
121. Filip Kotouček - Zapomnětlivci (20:10 - 19:55) Rh+
122. Konečný Jakub - Zapomnětlivci (20:10 - 19:55) Rh+
123. Nijman Marcel - Achilles (20:35 - 20:08)
124. Mike - LYNX (20:55 - 20:24)
125. lumir - LYNX (20:55 - 20:29)
126. RauL. - LYNX (20:55 - 20:29)
127. Nagy - SlezoMor (20:50 - 20:30)
128. *Mifek Jiří - Tak pudem (20:05 - 20:30)
129. Hradecká Lucie - (20:50 - 20:35)
130. Rybka Vlastik - (20:50 - 20:35)
131. *Myšák - Until we bleed (20:00 - 20:40)
132. Ríša - Zadní voj (21:00 - 20:47)
133. *Jan Zachoval - (20:00 - 21:15)
134. *Petr Král - (19:55 - 21:30)

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory