Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Základní informace o pochodu

kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Mariánské údolí 481 (100%) 19:25 - 23:30
12.8Žabárník 476 (99%) 21:40 - 1:49 5.7 km/h 12.8 km
36.8Radostice 407 (85%) 1:35 - 5:55 5.4 km/h 24 km
50.2Mas. okruh - východ 354 (74%) 3:57 - 10:00 4.1 km/h 13.4 km
60.2Veverská Bítýška, příst. 192 (40%) 5:41 - 13:08 4.0 km/h 10.0 km
75.9U jelínka 143 (30%) 8:13 - 16:30 3.9 km/h 15.7 km
80.9Útěchov 141 (29%) 8:54 - 17:55 4.3 km/h 5.0 km
92.7Kaprálův mlýn 129 (27%) 10:53 - 23:05 3.2 km/h 11.8 km
100.0Mariánské údolí 134 (28%) 1:09 - 23:51 5.4 km/h 7.3 km
Významný tým (dle metody Paretovské optimality neboli výškovnice):
  • Bulldogs Brno
  • Eagles
  • Šneci
  • WHISMÁTÍ 2015

Seznam lidí na startu


1. Částek Daniel - (19:25)
2. Kuhn Filip - (19:25)
3. Mendrek Jakub - (19:25)
4. Kadlec Jan - (19:25)
5. Novotný Jan - (19:25)
6. Žižka Josef - (19:25)
7. Bartek Kryštof - (19:25)
8. Fuchs Marek - (19:25)
9. Jeski Petr - (19:25)
10. Kadlec Petr - (19:25)
11. Voltner Petr - (19:25)
12. Kohút Rostislav - (19:25)
13. Brom Tomáš - (19:25)
14. Eva Matoušková - (19:30)
15. Hana Burešová - (19:30)
16. Jekyll - (19:30)
17. Jana Pánková - (19:30)
18. Jiří Mareš - (19:30)
19. Luděk - (19:30)
20. Mesha - (19:30)
21. Saša - (19:30)
22. Pavel Nerud - (19:30)
23. Pepe - (19:30)
24. Slávka - (19:30)
25. Theo Singleton - (19:30)
26. Brysonová Věra - (19:30)
27. Miklas Vojtěch - (19:30)
28. Zuzka - (19:30)
29. Zuzana Broulíková - (19:30)
30. polnik - (19:30)
31. Tvardek Jiří - (19:30)
32. Důrek Milan - (19:30)
33. Vladiček - (19:30)
34. Holub Michal - (19:30)
35. Dvořák Aleš - (19:30)
36. Bost - (19:30)
37. Jirka - (19:30)
38. Ota - (19:30)
39. bubák - (19:30)
40. Kuklová Petra - (19:30)
41. Drijáková Alžběta - (19:35)
42. Barbora Klouda Jestřábová - (19:35)
43. Mičán David - (19:35)
44. Dušan Baldrman - (19:35)
45. Vrbka Jakub - (19:35)
46. JdfCZ - (19:35)
47. Jarek - (19:35)
48. Konečná Katarína - (19:35)
49. Vrbková Kateřina - (19:35)
50. Lenka - (19:35)
51. Martin Olman - (19:35)
52. Vrbková Michaela - (19:35)
53. Michal Klouda - (19:35)
54. Schiffer Peter - (19:35)
55. Matúš Petr - (19:35)
56. Michek Petr - (19:35)
57. Fašanek Radoslav - (19:35)
58. tomisekCZE - (19:35)
59. Baštáková Viera - (19:35)
60. Wiky - (19:35)
61. Kohnová Lenka - (19:35)
62. Hrenák Daniel - (19:35)
63. Martin Hlucháň - (19:40)
64. Bárta Adam - (19:40)
65. Adam Šenkýř - (19:40)
66. Nevoralová Eva - (19:40)
67. Brunda - (19:40)
68. Svobodová Hana - (19:40)
69. Chennan Wang - (19:40)
70. Sladkovská Kristína - (19:40)
71. Galamboš Ondřej - (19:40)
72. Simona Talarovičová - (19:40)
73. Tomáš Gancarčik - (19:40)
74. Martišková Vlasta - (19:40)
75. Cikalo Stanislav - (19:40)
76. David Vladimír - (19:40)
77. Dostál Bohumír - (19:40)
78. Kouřil Svatopluk - (19:40)
79. Matějka Radek - (19:40)
80. Müller Jakub - (19:40)
81. Nekovářová Stanislava - (19:40)
82. Roblík Tomáš - (19:40)
83. Rymeš Veselá Kristýna - (19:40)
84. Slézová Lada - (19:40)
85. Šrámek Miroslav - (19:40)
86. Vávrová Jarmila
87. Vyhlídal Ladislav - (19:40)
88. Janura Dominik - (19:45)
89. F. - (19:45)
90. Dreveňňák - (19:45)
91. Urban Jaroslav - (19:45)
92. Novák Jiří - (19:45)
93. Divišová Kateřina - (19:45)
94. Ftorková Kateřina - (19:45)
95. Hanzelková Kateřina - (19:45)
96. Vašíčková Kateřina - (19:45)
97. Tavačová Lenka - (19:45)
98. Luděk Kuhr - (19:45)
99. Marek Ivančic - (19:45)
100. Kokrdová Monika - (19:45)
101. Kührová Pavlína - (19:45)
102. Kovařčíková Pavlína - (19:45)
103. Petr Kovács - (19:45)
104. Ledvina Tomáš - (19:45)
105. TomH - (19:45)
106. Tom - (19:45)
107. Tomáš Vítek - (19:45)
108. Stokilák - (19:45)
109. Tvoja Hlava - (19:45)
110. Fúzik - (19:45)
111. Mošaťová Klára - (19:45)
112. Kubešová Dana - (19:50)
113. Daniel Samek - (19:50)
114. Gabriela Veselá - (19:50)
115. Zháněl Ivo - (19:50)
116. Venglář Jakub - (19:50)
117. Janina - (19:50)
118. Bosák Juraj - (19:50)
119. Kateřina Tomanová - (19:50)
120. Micka - (19:50)
121. Čajánek Lukáš - (19:50)
122. Graciasová Marie - (19:50)
123. Sovák Maroš - (19:50)
124. Skokan - (19:50)
125. Zháněl Martin - (19:50)
126. Kačeriak Martina - (19:50)
127. Kunová Michaela - (19:50)
128. Pluháček Michal - (19:50)
129. Michal Bednář - (19:50)
130. René Jurčička - (19:50)
131. Doležel Roman - (19:50)
132. Roman Rokytenský - (19:50)
133. Roman Vojtěch - (19:50)
134. Hana Burešová - (19:50)
135. Dzsiky - (19:50)
136. Šugar Josef - (19:50)
137. Maděránková Denisa - (19:55)
138. lubos - (19:55)
139. marinka - (19:55)
140. Banszel Martin - (19:55)
141. Mézl Martin - (19:55)
142. Křižák - (19:55)
143. Pali - (19:55)
144. Walek Petr - (19:55)
145. Bajzecer Tomáš - (19:55)
146. Motyka Vladimír - (19:55)
147. Špalík - (19:55)
148. Hrabka - (19:55)
149. Ford - (19:55)
150. Potočňák Tomáš - (19:55)
151. Marcela - (19:55)
152. Béďa to dá! - (20:00)
153. Blanche - (20:00)
154. Jakeš Daniel - (20:00)
155. Gabriela Němcová - (20:00)
156. Jakub Merta - (20:00)
157. Purdjak Jakub - (20:00)
158. Jakub Franke - (20:00)
159. Jan Štěpina - (20:00)
160. Jaroslav Pěček - (20:00)
161. Turbaková Kateřina - (20:00)
162. Krejčová Lucie - (20:00)
163. DROZD MARTIN - (20:00)
164. Martin Mareš - (20:00)
165. Martin Fodor - (20:00)
166. Gajdár Michal - (20:00)
167. Matyska Michal - (20:00)
168. Michal Hybš - (20:00)
169. Michal Potfaj - (20:00)
170. Miloš Marel - (20:00)
171. Konečný Ondřej - (20:00)
172. Hlavatá Pavlína - (20:00)
173. Velešík Petr - (20:00)
174. Peťan - (20:00)
175. Šeda Václav - (20:00)
176. Florianová Zuzana - (20:00)
177. Lóránt Oroszlány - (20:00)
178. Kanis Martin - (20:00)
179. Jisl Martin - (20:00)
180. Reich Štěpán - (20:05)
181. Cenc - (20:05)
182. Svoboda Jakub - (20:05)
183. Jan Caha - (20:05)
184. Šimčík Jan - (20:05)
185. Dudák Jiří - (20:05)
186. Zeman Ladislav - (20:05)
187. RauL. - (20:05)
188. Mirda - (20:05)
189. Šauer Radek - (20:05)
190. Radisak - (20:05)
191. Novotná Tamara - (20:05)
192. Franc Tomáš - (20:05)
193. KOITUS - (20:05)
194. Viťan - (20:05)
195. Šik Václav - (20:05)
196. Vašíček Zdeněk - (20:05)
197. Konečná Klára - (20:05)
198. Oskar - (20:05)
199. Unger Viktor - (20:05)
200. Dejva - (20:05)
201. Dušan - (20:05)
202. Vůjtková Barbora - (20:10)
203. Tlačbabová Dana - (20:10)
204. David Válek - (20:10)
205. Hana Jahnová - (20:10)
206. Iveta Jurčíková - (20:10)
207. Jan Adámek - (20:10)
208. Krejčíř Jan - (20:10)
209. čipi - (20:10)
210. Rozbořil Jiří - (20:10)
211. ElChozeJalapeno - (20:10)
212. Kamil Maráček - (20:10)
213. Lenka Ševčíková - (20:10)
214. Lucie Koubková - (20:10)
215. Lucie Pochopová - (20:10)
216. Míra Fiala - (20:10)
217. Martin Hájek - (20:10)
218. Martina Boudová - (20:10)
219. Čavojský Michal - (20:10)
220. Michal Vašin - (20:10)
221. Rajčan Miroslav - (20:10)
222. Havelková Miroslava - (20:10)
223. Veronika Malá - (20:10)
224. Manner Vladimír - (20:10)
225. Zdeněk Ujčík - (20:10)
226. Pařík Zdenek - (20:10)
227. Zdenka Tioková - (20:10)
228. Obědář - (20:10)
229. Ondřej Šanca - (20:10)
230. Viezbický Robert - (20:10)
231. Richmond - (20:10)
232. Barney - (20:10)
233. Kellner Petr - (20:10)
234. Šárka Stojarová - (20:10)
235. Lubomír Kvapil - (20:10)
236. Nagy Michal - (20:10)
237. Hřebíček Tomáš - (20:10)
238. KOR - (20:10)
239. hermes - (20:10)
240. Skočovská Adelheid - (20:15)
241. Siblíková Barbora - (20:15)
242. Eva Chalimoniuková - (20:15)
243. Lenka Barešová - (20:15)
244. Marie Presová - (20:15)
245. Martina Zonygová - (20:15)
246. Boldiš Pavel - (20:15)
247. Hejl Tomáš - (20:15)
248. Věra Koukalová - (20:15)
249. Dostál Lukáš - (20:15)
250. Žeravík Marek - (20:15)
251. Janků Jirka - (20:15)
252. Janků Katka - (20:15)
253. Toušová Renata - (20:15)
254. Hojař Zdeněk - (20:15)
255. Zub - (20:15)
256. Krška Martin - (20:15)
257. Pavel_T - (20:15)
258. Labudík Marek - (20:15)
259. Ziegler Aleš - (20:15)
260. Kilián Ondřej - (20:15)
261. Hudec Radoslav - (20:15)
262. Sedláková Šárka - (20:20)
263. Adéla Kordulová - (20:20)
264. Adéla Čadová - (20:20)
265. Ganobcikova Alena - (20:20)
266. Dvořáček František - (20:20)
267. Málková Irena - (20:20)
268. Froliš Krahujec - (20:20)
269. Molly - (20:20)
270. Hnojná - (20:20)
271. Onali Juho - (20:20)
272. Leňa - (20:20)
273. Lubomír Rintel - (20:20)
274. Maty Joxová - (20:20)
275. Marek Polách - (20:20)
276. rplnt - (20:20)
277. Bičan Michal - (20:20)
278. Pavel Palouček - (20:20)
279. Mravec Peter - (20:20)
280. Vozík - (20:20)
281. Radek Šlezinger - (20:20)
282. Sedlák Václav - (20:20)
283. Procházka Jiří - (20:20)
284. Hrdý Libor - (20:20)
285. Fernandez Alberto - (20:25)
286. Bělíček David - (20:25)
287. Kaš Jakub - (20:25)
288. Hrdlička Jan - (20:25)
289. Jan Kovář - (20:25)
290. Socha Jiří - (20:25)
291. Divisek - (20:25)
292. Jindřichová Lenka - (20:25)
293. Koutný Lukáš - (20:25)
294. Kiesel Michal - (20:25)
295. Michal Horák - (20:25)
296. Oldřich Janda - (20:25)
297. Netuka Petr - (20:25)
298. Petra Netuková - (20:25)
299. posterix - (20:25)
300. Andrea Konečná - (20:25)
301. Grygarová Jitka - (20:25)
302. Lukáš Tatýrek - (20:25)
303. Handlíř Petr - (20:25)
304. Richtig Tomáš - (20:25)
305. maji - (20:25)
306. Grygar Josef - (20:25)
307. Ještěrka - (20:25)
308. Raduška Lo - (20:25)
309. Laďa - (20:25)
310. Jendaczech - (20:25)
311. Štěpán Machač - (20:30)
312. Herzogová Aneta - (20:30)
313. Bagrushka - (20:30)
314. Kuba - (20:30)
315. Novák Jan - (20:30)
316. Jaromír Štefek - (20:30)
317. Bialko Jaroslav - (20:30)
318. Kateřina Josefíková - (20:30)
319. Toman Libor - (20:30)
320. Švestková Lucie - (20:30)
321. Ropek Lukáš - (20:30)
322. Stejskal Martin - (20:30)
323. Švestka Martin - (20:30)
324. Martina Stehlíková - (20:30)
325. Bialko Matúš - (20:30)
326. AJRimmer - (20:30)
327. Pavel Kuba - (20:30)
328. Petr Klimeš - (20:30)
329. Petr Brhel - (20:30)
330. Holuša Radomír - (20:30)
331. Tereza Holubová - (20:30)
332. Sághy Tomáš - (20:30)
333. Švestka Vít - (20:30)
334. Vojta - (20:30)
335. Šabris - (20:30)
336. Randýsek Vít - (20:30)
337. Kára Tomáš - (20:30)
338. Linka Dominik - (20:30)
339. Róbert Mazur - (20:30)
340. Martin Novák - (20:30)
341. Tomáš Zboř - (20:30)
342. Kamil Řezáč - (20:30)
343. Jan Zachoval - (20:30)
344. Lubo - (20:35)
345. Eva Janů - (20:35)
346. Ivana Hamadová - (20:35)
347. Cyproška - (20:35)
348. Ducháč Josef - (20:35)
349. lucinka - (20:35)
350. Můj Pes - (20:35)
351. Šupa Pavel - (20:35)
352. Mokroš Petr - (20:35)
353. Radka - (20:35)
354. Guti - (20:35)
355. romanZa - (20:35)
356. Roman Štěpánek - (20:35)
357. - (20:35)
358. Kouřilová Alena - (20:35)
359. jesus - (20:35)
360. Trnka Hynek - (20:35)
361. Lána Radim - (20:35)
362. zaro - (20:35)
363. Novák Jaroslav - (20:35)
364. Stavinoha Aleš - (20:40)
365. Daniel Bártek - (20:40)
366. Stavinohová Iva - (20:40)
367. Rája - (20:40)
368. Kamila Rozkošová - (20:40)
369. Miličková Kristina - (20:40)
370. Semrádová Markéta - (20:40)
371. Frišman Martin - (20:40)
372. Lukeš Martin - (20:40)
373. Michal Prokeš - (20:40)
374. Severa Petr - (20:40)
375. Petr Bláha - (20:40)
376. Tomáš Rohrbacher - (20:40)
377. LaďaM - (20:40)
378. Kapavík Radim - (20:40)
379. Baku - (20:40)
380. La Fee Verte - (20:40)
381. Lu - (20:40)
382. Neznámý Jedna - (19:40)
383. Neznámý Dva - (19:40)
384. techy - (20:45)
385. Kozel Lukáš - (20:45)
386. Grunt Pavel - (20:45)
387. Málek Pavel - (20:45)
388. Dvorský Petr - (20:45)
389. VasounF - (20:45)
390. Jaroš Zdeněk - (20:45)
391. Pásovec - (20:45)
392. Voluntas - (20:45)
393. Marek Petr - (20:45)
394. Asia - (20:50)
395. KODLX - (20:50)
396. Takamura - (20:50)
397. Nekulová Marta - (20:50)
398. Vajko - (20:50)
399. Gaor - (20:50)
400. Reset - (20:50)
401. Petr Škrob - (20:50)
402. Kocián Petr - (20:50)
403. Zatočil Radek - (20:50)
404. Leisy - (20:50)
405. shimon001 - (20:50)
406. Terka - (20:50)
407. Nátierka - (20:50)
408. Kožíšek Karel - (20:50)
409. Jirků Karel - (20:50)
410. Liborac - (20:50)
411. Majer František - (20:55)
412. La mujer fantástica - (20:55)
413. Hutova Jana - (20:55)
414. Majerová Lucie - (20:55)
415. UfonEK - (20:55)
416. Frňka Martin - (20:55)
417. Vlach Petr - (20:55)
418. Paulík Petr - (20:55)
419. Ptáček Radim - (20:55)
420. Šiková Renata - (20:55)
421. Chaloupka Rostislav - (20:55)
422. zubr - (20:55)
423. Viktor Slavíček - (20:55)
424. Hadač Petr - (20:55)
425. Hejkrlík Jiří - (20:55)
426. Ojin - (20:55)
427. Hombre - (21:00)
428. Majorová Eliška - (21:00)
429. erycek - (21:00)
430. Neduchalová Eva - (21:00)
431. Perský Princ - (21:00)
432. Jakub Marek - (21:00)
433. kolejo - (21:00)
434. karelk - (21:00)
435. Sudy - (21:00)
436. Tomáš Repel - (21:00)
437. Václav Linkov - (21:00)
438. Vierka Štoudková - (21:00)
439. David Seibt - (21:00)
440. Manoušek Ivo - (21:00)
441. Berka Pavel - (21:00)
442. Riči - (21:00)
443. Krejčí Pavel - (21:00)
444. yetti - (21:00)
445. Němečková Martina - (21:00)
446. BoHuš - (21:00)
447. Tomanec František - (21:00)
448. Bulín Martin - (21:00)
449. Čapek Martin - (21:00)
450. Ríša - (21:00)
451. Zdeněk Vytiska - (21:15)
452. Jan Kořista - (21:30)
453. Vrábel Juraj - (21:30)
454. Zuzana Měřínská - (21:30)
455. okrout - (21:30)
456. Švestka Petr - (21:30)
457. Nováková Andrea - (21:30)
458. MELANTE - (21:45)
459. Příhoda Pavel - (21:00)
460. Martin Muller - (21:30)
461. Jirčík Zdeněk - (21:30)
462. Zahrádka Vít - (21:30)
463. Sznapka Jakub - (22:00)
464. Jelen Jan - (22:00)
465. Šodek Martin - (22:00)
466. Veselý Petr - (22:00)
467. Skiba Petr - (22:00)
468. Matoušek Pavel - (22:00)
469. Průša Jiří - (22:00)
470. Divočák Honzík - (22:00)
471. Tony - (22:00)
472. myday - (22:30)
473. Zágoršek Tomáš - (23:00)
474. Ňufa - (23:30)
475. Boleček Libor - (23:30)
476. Hora Petr - (23:30)
477. Róbert Frohn - (23:30)
478. Krejčí Bronislav - (23:30)
479. Fexa Pavel - (23:30)
480. Turek Michal - (23:30)

Seznam lidí v polovině


1. Skiba Petr - (3:57)
2. okrout - (4:10)
3. Vrábel Juraj - (4:10)
4. Divočák Honzík - (4:10)
5. Matoušek Pavel - (4:10)
6. Šodek Martin - (4:10)
7. Veselý Petr - (4:10)
8. Hadač Petr - nosiči vody (4:10)
9. Novák Jan - Quattro formaggi (4:10)
10. Šabris - Quattro formaggi (4:10)
11. Tony - Synthon Blansko (4:10)
12. Linka Dominik - (4:15)
13. Bulín Martin - (4:24)
14. Dvořák Aleš - (4:28)
15. polnik - (4:28)
16. Čapek Martin - (4:28)
17. Němečková Martina - (4:28)
18. yetti - (4:28)
19. Jirčík Zdeněk - (4:28)
20. Měřínská Zuzana - (4:28)
21. Příhoda Pavel - (4:28)
22. Švestka Petr - (4:28)
23. Průša Jiří - (4:28)
24. Bost - Cricetus (4:28)
25. Dzsiky - (4:32)
26. Dostál Lukáš - Chodící Zlo II (4:32)
27. Žeravík Marek - Chodící Zlo II (4:32)
28. Kouřilová Alena - (4:40)
29. Seibt David - (4:40)
30. Hora Petr - (4:40)
31. Manoušek Ivo - Whismátí 2015 (4:40)
32. Marek Jakub - Whismátí 2015 (4:40)
33. Riči - Whismátí 2015 (4:40)
34. Sudy - Whismátí 2015 (4:40)
35. Brysonová Věra - (4:45)
36. Holub Michal - (4:45)
37. Muller Martin - (4:45)
38. Frohn Róbert - (4:45)
39. Berka Pavel - Whismátí 2015 (4:45)
40. Tvardek Jiří - (4:51)
41. Kanis Martin - (4:51)
42. Randýsek Vít - (4:51)
43. Krejčí Pavel - (4:51)
44. Ford - Carpe Diem (4:51)
45. Kára Tomáš - Quattro formaggi (4:51)
46. Hybš Michal - (4:57)
47. Boleček Libor - (4:57)
48. Marek Petr - (5:00)
49. BoHuš - (5:00)
50. Kilián Ondřej - OstoČest (5:00)
51. Ziegler Aleš - OstoČest (5:00)
52. Obědář - Pomalý tempo (5:00)
53. Šanca Ondřej - Pomalý tempo (5:00)
54. Ojin - Za Moravu (5:00)
55. Purdjak Jakub - AGAPO a kamoš (5:05)
56. Jakeš Daniel - AGAPO a kamoš UT (5:05)
57. Dreveňňák - Agenti chodci (5:05)
58. Stokilák - Agenti chodci (5:05)
59. Jaroš Zdeněk - (5:10)
60. Pásovec - (5:10)
61. Hojač Zdeněk - Bombarďáci (5:10)
62. Zub - Bombarďáci (5:10)
63. Dostál Bohumír - Eagles (5:10)
64. Müller Jakub - Eagles (5:10)
65. Hrdý Libor - JL Team (5:10)
66. Procházka Jiří - JL Team (5:10)
67. Holuša Radomír - Quattro formaggi (5:10)
68. Laďa - Zapad (5:10)
69. Raduška Lo - Zapad (5:10)
70. Důrek Milan - (5:15)
71. Mazur Róbert - (5:15)
72. Ducháč Josef - (5:15)
73. Bičan Michal - Achilles (5:15)
74. Onali Juho - Achilles (5:15)
75. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (5:15)
76. KOR - Los Conejos (5:15)
77. Miklas Vojtěch - (5:20)
78. Oroszlány Lóránt - (5:20)
79. Boudová Martina - (5:20)
80. Ňufa - (5:20)
81. Dudák Jiří - Dělnická mládež (5:20)
82. Svoboda Jakub - Dělnická mládež (5:20)
83. jesus - Degustacni komise (5:20)
84. Hrabka - Opočenští po(c)hodáři (5:20)
85. Špalík - Opočenští po(c)hodáři (5:20)
86. bubák - Šneci (5:20)
87. Jekyll - Šneci (5:20)
88. Jirka - Šneci (5:20)
89. Kuklová Petra - Šneci (5:20)
90. Vladiček - Šneci (5:20)
91. Franc Tomáš - Dělnická mládež (5:26)
92. Reich Štěpán - Dělnická mládež (5:26)
93. lubos - Hanka sa bude divit (5:26)
94. Majorová Eliška - (5:30)
95. MELANTE - (5:30)
96. Bednář Michal - (5:35)
97. Jisl Martin - (5:35)
98. Nováková Andrea - (5:35)
99. Janků Jirka - Kulový blesk (5:35)
100. Boldiš Pavel - Nonea pulla (5:35)
101. Siblíková Barbora - Nonea pulla (5:35)
102. Skočovská Adelheid - Nonea pulla (5:35)
103. Zahrádka Vít - Spřátelená zvěř (5:35)
104. Labudík Marek - (5:40)
105. Kožíšek Karel - (5:40)
106. Krejčí Bronislav - (5:40)
107. Bajzecer Tomáš - Hanka sa bude divit (5:40)
108. Banszel Martin - Hanka sa bude divit (5:40)
109. Motyka Vladimír - Hanka sa bude divit (5:40)
110. Pali - Hanka sa bude divit (5:40)
111. Janků Katka - Kulový blesk (5:40)
112. Toušová Renata - Kulový blesk (5:40)
113. Jurčička René - (5:45)
114. Fexa Pavel - Automotive Lighting s.r.o. (5:45)
115. Konečná Klára - L-ŠPACÍR (5:45)
116. Novotná Tamara - L-ŠPACÍR (5:45)
117. Oskar - L-ŠPACÍR (5:45)
118. Barney - Pomalý tempo (5:45)
119. Novák Martin - (5:50)
120. Lána Radim - (5:50)
121. Baku - (5:50)
122. Bartek Kryštof - Bulldogs Brno (5:50)
123. Částek Daniel - Bulldogs Brno (5:50)
124. Jeski Petr - Bulldogs Brno (5:50)
125. Kadlec Jan - Bulldogs Brno (5:50)
126. Kuba - Hledáme hospodu (5:50)
127. Vojta - Hledáme hospodu (5:50)
128. Bárta Adam - HO Tesla Brno Medojed (5:50)
129. Svobodová Hana - HO Tesla Brno Medojed (5:50)
130. Adámek Jan - Márova kyčle (5:50)
131. ElChozeJalapeno - Márova kyčle (5:50)
132. Grygarová Jitka - sandály (5:50)
133. Tatýrek Lukáš - sandály (5:50)
134. Ivančic Marek - XXX (5:50)
135. Vítek Tomáš - XXX (5:50)
136. Konečný Marcel - (6:00)
137. Trnka Hynek - (6:00)
138. Voluntas - (6:00)
139. Repel Tomáš - (6:00)
140. Fúzik - Agenti chodci (6:00)
141. Mošaťová Klára - Agenti chodci (6:00)
142. Tvoja Hlava - Agenti chodci (6:00)
143. Brom Tomáš - Bulldogs Brno (6:00)
144. Kadlec Petr - Bulldogs Brno (6:00)
145. Marcela - Carpe Diem (6:00)
146. Nerud Pavel - (6:05)
147. Gancarčik Tomáš - (6:05)
148. Cyproška - (6:05)
149. Šrámek Miroslav - Eagles (6:05)
150. Hnojná - KZJ ČR (6:05)
151. Málková Irena - KZJ ČR (6:05)
152. Krška Martin - Lemry (6:05)
153. Grygar Josef - sandály (6:05)
154. Broulíková Zuzana - (6:10)
155. Mareš Jiří - (6:10)
156. Kozel Lukáš - (6:10)
157. Slavíček Viktor - HOTJ Tesla Brno (6:10)
158. Barešová Lenka - Lemry (6:10)
159. Pavel_T - Lemry (6:10)
160. Krejčíř Jan - PNB (6:10)
161. Viezbický Robert - PNB (6:10)
162. Novák Jaroslav - (6:15)
163. Caha Jan - Lynx Team (6:15)
164. RauL. - Lynx Team (6:15)
165. Šauer Radek - Lynx Team (6:15)
166. Zboř Tomáš - (6:20)
167. Jirků Karel - (6:20)
168. Dejva - Alpinisti Vangl (6:20)
169. Dušan - Alpinisti Vangl (6:20)
170. Horák Michal - Hamiltonův-Jacobiho tým (6:20)
171. Konečná Andrea - Hamiltonův-Jacobiho tým (6:20)
172. Mirda - Lynx Team (6:20)
173. Unger Viktor - Lynx Team (6:20)
174. Handlíř Petr - Odkapávači (6:20)
175. Richtig Tomáš - Odkapávači (6:20)
176. Havelková Miroslava - PNB (6:20)
177. Rozbořil Jiří - PNB (6:20)
178. techy - (6:25)
179. Čavojský Michal - Brněnští údernící (6:25)
180. Nagy Michal - Brněnští údernící (6:25)
181. Jindřichová Lenka - Ještě žijeme (6:25)
182. Kaš Jakub - Ještě žijeme (6:25)
183. Koutný Lukáš - Ještě žijeme (6:25)
184. maji - Ještě žijeme (6:25)
185. Vyhlídal Ladislav - (6:30)
186. Válek David - (6:30)
187. Nekulová Marta - (6:30)
188. Hlavatá Pavlína - AGAPO a kamoš (6:30)
189. Pěček Jaroslav - Lenochodi (6:30)
190. Koubková Lucie - Lesní plody s tvarohem (6:30)
191. Hrenák Daniel - Roštárske žihadlá (6:30)
192. Matoušková Eva - (6:35)
193. Pánková Jana - (6:35)
194. Hlucháň Martin - (6:35)
195. Frňka Martin - (6:35)
196. myday - (6:35)
197. Frišman Martin - IDDQD (6:35)
198. Kapavík Radim - IDDQD (6:35)
199. Leňa - Los Ceramicos (6:35)
200. Maty Joxová - Los Ceramicos (6:35)
201. Baštáková Viera - Roštárske žihadlá (6:35)
202. Ota - Šneci (6:35)
203. Hudec Radoslav - Bystrčáci (6:40)
204. LaďaM - IDDQD (6:40)
205. Kovács Petr - Náhodní kolemjdoucí (6:40)
206. Novák Jiří - Náhodní kolemjdoucí (6:40)
207. Tom - Náhodní kolemjdoucí (6:40)
208. TomH - Náhodní kolemjdoucí (6:40)
209. Jarek - Unstable Meaning (6:40)
210. Šupa Pavel - (6:45)
211. erycek - BI Experts (6:45)
212. Janina - BOLÍTO (6:45)
213. Šugar Josef - BOLÍTO (6:45)
214. Zháněl Ivo - BOLÍTO (6:45)
215. Zháněl Martin - BOLÍTO (6:45)
216. La Fee Verte - IDDQD (6:45)
217. Lu - IDDQD (6:45)
218. Rája - IDDQD (6:50)
219. Rajčan Miroslav - Márova kyčle (6:50)
220. Vůjtková Barbora - Márova kyčle (6:50)
221. Sanny - Neusnem:e) (6:50)
222. Skokan - Neusnem:e) (6:50)
223. Hejl Tomáš - Bystrčáci (6:55)
224. F. - Náhodní kolemjdoucí (6:55)
225. Kohnová Lenka - Nevyměknem! (6:55)
226. čipi - (7:00)
227. Radka - Degustacni komise (7:00)
228. romanZa - Degustacni komise (7:00)
229. Maděránková Denisa - JustBreathe (7:00)
230. marinka - JustBreathe (7:00)
231. Mézl Martin - JustBreathe (7:00)
232. Potočňák Tomáš - JustBreathe (7:00)
233. Walek Petr - JustBreathe (7:00)
234. Krejčová Lucie - KOŽ (7:00)
235. Šeda Václav - KOŽ (7:00)
236. Velešík Petr - KOŽ (7:00)
237. Zachoval Jan - (7:10)
238. Švestka Martin - mufošnek (7:10)
239. Švestka Vít - mufošnek (7:10)
240. Mičán David - Nevyměknem! (7:10)
241. Vrbka Jakub - Nevyměknem! (7:10)
242. Vrbková Kateřina - Nevyměknem! (7:10)
243. Vrbková Michaela - Nevyměknem! (7:10)
244. DROZD MARTIN - (7:20)
245. Kordulová Adéla - (7:20)
246. Polách Marek - (7:20)
247. Řezáč Kamil - (7:20)
248. Málek Pavel - (7:20)
249. Kellner Petr - Brufen (7:20)
250. Manner Vladimír - Brufen (7:20)
251. Richmond - Brufen (7:20)
252. Cikalo Stanislav - Eagles (7:20)
253. Fiala Míra - Lesní plody s tvarohem (7:20)
254. Kvapil Lubomír - Lesní plody s tvarohem (7:20)
255. Stojarová Šárka - Lesní plody s tvarohem (7:20)
256. hermes - Los Conejos (7:20)
257. Palouček Pavel - (7:25)
258. Lukeš Martin - (7:25)
259. Hrdlička Jan - Rotační středy (7:25)
260. Ještěrka - Rotační středy (7:25)
261. Burešová Hana - Šneci (7:25)
262. Pepe - Šneci (7:25)
263. Saša - Šneci (7:25)
264. Singleton Theo - Šneci (7:25)
265. Sedlák Václav - Druhý pokus (7:30)
266. Sedláková Šárka - Druhý pokus (7:30)
267. Matějka Radek - Eagles (7:30)
268. Slézová Lada - Eagles (7:30)
269. Jendaczech - Mělničtí šlapeři (7:30)
270. posterix - Mělničtí šlapeři (7:30)
271. Perský Princ - Whismátí 2015 (7:30)
272. Tomanec František - Whismátí 2015 (7:30)
273. Hejkrlík Jiří - Zachovejte paniku (7:30)
274. Slávka - Šneci (7:35)
275. Hutova Jana - Zachovejte paniku (7:35)
276. Vlach Petr - Zachovejte paniku (7:35)
277. Baldrman Dušan - Resistance (7:40)
278. Olman Martin - Resistance (7:40)
279. Guti - (7:45)
280. KODLX - Ibáci (7:45)
281. shimon001 - Ibáci (7:45)
282. Škrob Petr - Ibáci (7:45)
283. Gaor - Velká pravá bota (7:45)
284. Leisy - Velká pravá bota (7:45)
285. Reset - Velká pravá bota (7:45)
286. Takamura - Velká pravá bota (7:45)
287. Bialko Jaroslav - Šaľený Východ (7:50)
288. VasounF - (7:55)
289. Lubo - Degustacni komise (7:55)
290. lucinka - Degustacni komise (7:55)
291. zaro - Degustacni komise (7:55)
292. Froliš Krahujec - Ilumináti (8:00)
293. Molly - Ilumináti (8:00)
294. Liborac - Vajka 2015 (8:00)
295. Martišková Vlasta - (8:05)
296. Nevoralová Eva - (8:05)
297. Dvořáček František - Levou zadní (8:05)
298. Vozík - Levou zadní (8:05)
299. Mokroš Petr - (8:15)
300. - (8:15)
301. - (8:15)
302. Dvorský Petr - (8:15)
303. Kiesel Michal - Lysá, Brno, a tak (8:15)
304. Kovář Jan - Lysá, Brno, a tak (8:15)
305. Netuka Petr - Lysá, Brno, a tak (8:15)
306. Daniel Bártek - Rudí sokoli v zelených trenkách (8:15)
307. Miličková Kristina - Rudí sokoli v zelených trenkách (8:15)
308. AJRimmer - Židozednáři (8:22)
309. Bagrushka - Židozednáři (8:22)
310. Kuba Pavel - Židozednáři (8:22)
311. Kouřil Svatopluk - Eagles (8:26)
312. Roblík Tomáš - Eagles (8:26)
313. Ríša - Zadní voj (8:30)
314. Štoudková Vierka - Zadní voj (8:30)
315. Zágoršek Tomáš - (8:33)
316. Turek Michal - (8:33)
317. Bosák Juraj - Brewers (8:41)
318. Čajánek Lukáš - Brewers (8:41)
319. Kunová Michaela - Brewers (8:41)
320. Tomanová Kateřina - Brewers (8:41)
321. Asia - Vajka 2015 (8:41)
322. Kocián Petr - Vajka 2015 (8:46)
323. Vajko - Vajka 2015 (8:46)
324. Zatočil Radek - Vajka 2015 (8:46)
325. Kořista Jan - (8:55)
326. Luděk - ZuLu (8:59)
327. Zuzka - ZuLu (8:59)
328. Rymeš Veselá Kristýna - Eagles (9:10)
329. Vávrová Jarmila - Eagles (9:10)
330. Béďa to dá! - Jako prd! (9:10)
331. Gajdár Michal - Jako prd! (9:10)
332. Turbaková Kateřina - Jako prd! (9:10)
333. Cenc - SAMI NOCI TMOU (9:10)
334. KOITUS - SAMI NOCI TMOU (9:10)
335. Šik Václav - SAMI NOCI TMOU (9:10)
336. Zeman Ladislav - SAMI NOCI TMOU (9:10)
337. Majerová Lucie - nosiči vody (9:15)
338. Ptáček Radim - nosiči vody (9:15)
339. JdfCZ - Resistance (9:15)
340. Blanche - Jako prd! (9:20)
341. Merta Jakub - Jako prd! (9:20)
342. Peťan - Jako prd! (9:20)
343. Chaloupka Rostislav - nosiči vody (9:20)
344. Bláha Petr - (9:25)
345. Prokeš Michal - (9:25)
346. Paulík Petr - nosiči vody (9:30)
347. Hamadová Ivana - Roztavené ingoty (9:30)
348. Janů Eva - Roztavené ingoty (9:30)
349. Štěpánek Roman - Roztavené ingoty (9:30)
350. Šiková Renata - Spárkatá Zvěř (9:40)
351. zubr - Spárkatá Zvěř (9:40)
352. Vašíček Zdeněk - Dělnická mládež (9:45)
353. Linkov Václav - (10:00)

Seznam lidí v cíli


1. Šabris - (20:30 - 12:04)
2. Šodek Martin - (22:00 - 13:00)
3. David Seibt - (21:00 - 13:41)
4. Boleček Libor - (23:30 - 14:28) Rh++
5. Randýsek Vít - (20:30 - 14:30)
6. Hadač Petr - (20:55 - 15:13)
7. Hora Petr - (23:30 - 15:14) Rh++
8. Manoušek Ivo - (21:00 - 15:21)
9. Berka Pavel - (21:00 - 15:21)
10. Riči - (21:00 - 15:21)
11. Veselý Petr - (22:00 - 15:23) Rh++
12. Skiba Petr - (22:00 - 15:33) Rh++
13. Zuzana Měřínská - (21:30 - 15:39)
14. polnik - (19:30 - 15:53)
15. Matoušek Pavel - (22:00 - 15:54) Rh+
16. Dostál Lukáš - (20:15 - 16:02) Rh+
17. Žeravík Marek - (20:15 - 16:02) Rh+
18. Róbert Frohn - (23:30 - 16:22) Rh++
19. Konečný Marcel - (20:35 - 16:23)
20. Kouřilová Alena - (20:35 - 16:36) Rh+
21. Průša Jiří - (22:00 - 16:51) Rh+
22. Divočák Honzík - (22:00 - 16:52) Rh++
23. okrout - (21:30 - 16:54) Rh++
24. Obědář - (20:10 - 16:55)
25. Ondřej Šanca - (20:10 - 16:55)
26. Krejčí Pavel - (21:00 - 16:58)
27. Stokilák - (19:45 - 17:00)
28. Pásovec - (20:45 - 17:13)
29. Andrea Konečná - (20:25 - 17:13)
30. Kohnová Lenka - (19:35 - 17:13)
31. Janků Jirka - (20:15 - 17:16)
32. Janků Katka - (20:15 - 17:16)
33. Toušová Renata - (20:15 - 17:16)
34. Konečná Klára - (20:05 - 17:16)
35. Tvardek Jiří - (19:30 - 17:17)
36. jesus - (20:35 - 17:24)
37. Zub - (20:15 - 17:24)
38. Lóránt Oroszlány - (20:00 - 17:24)
39. Kožíšek Karel - (20:50 - 17:25)
40. Viezbický Robert - (20:10 - 17:25)
41. Kára Tomáš - (20:30 - 17:31)
42. Hojač Zdeněk - (20:15 - 17:31)
43. Lána Radim - (20:35 - 17:38)
44. yetti - (21:00 - 17:45) Rh++
45. Špalík* - (19:55 - 17:46)
46. Němečková Martina - (21:00 - 17:53) Rh++
47. Trnka Hynek - (20:35 - 17:53)
48. Oskar - (20:05 - 17:53)
49. Důrek Milan - (19:30 - 17:53)
50. Tony - (22:00 - 17:55) Rh++
51. BoHuš - (21:00 - 17:56) Rh++
52. Krejčí Bronislav - (23:30 - 17:58) Rh++
53. Linka Dominik - (20:30 - 17:59)
54. Ojin - (20:55 - 18:01)
55. Vladiček - (19:30 - 18:03)
56. Hrabka - (19:55 - 18:04)
57. Holub Michal - (19:30 - 18:12) Rh+
58. Pavel_T - (20:15 - 18:18)
59. Hrenák Daniel - (19:35 - 18:19)
60. Kilián Ondřej - (20:15 - 18:22) Rh+
61. Kapavík Radim - (20:40 - 18:23)
62. Krška Martin - (20:15 - 18:37)
63. Baku - (20:40 - 18:39)
64. Tomáš Zboř - (20:30 - 18:39)
65. Voluntas - (20:45 - 18:41)
66. Hejkrlík Jiří - (20:55 - 18:42)
67. Švestka Petr - (21:30 - 18:52)
68. Vyhlídal Ladislav - (19:40 - 18:56)
69. zaro - (20:35 - 18:58)
70. Róbert Mazur - (20:30 - 18:58) Rh++
71. Grygarová Jitka - (20:25 - 18:58)
72. Lukáš Tatýrek - (20:25 - 18:58)
73. Labudík Marek - (20:15 - 18:58)
74. Šugar Josef - (19:50 - 18:58)
75. Ziegler Aleš - (20:15 - 19:01) Rh++
76. Richmond - (20:10 - 19:03)
77. Barney - (20:10 - 19:04)
78. Jirků Karel - (20:50 - 19:07)
79. Fexa Pavel - (23:30 - 19:09) Rh++
80. Nováková Andrea - (21:30 - 19:10) Rh++
81. Tomanec František - (21:00 - 19:12)
82. Tvoja Hlava - (19:45 - 19:12)
83. Fúzik - (19:45 - 19:12)
84. MELANTE - (21:45 - 19:13) Rh+
85. Novák Jaroslav - (20:35 - 19:15)
86. Martin Novák - (20:30 - 19:15)
87. Ford - (19:55 - 19:21)
88. Procházka Jiří - (20:20 - 19:23) Rh+
89. Hrdý Libor - (20:20 - 19:23) Rh+
90. Kanis Martin - (20:00 - 19:25) Rh++
91. Potočňák Tomáš* - (19:55 - 19:25)
92. Bulín Martin - (21:00 - 19:26) Rh++
93. Marek Petr - (20:45 - 19:29) Rh+
94. Kellner Petr - (20:10 - 19:29)
95. Unger Viktor - (20:05 - 19:32)
96. Raduška Lo - (20:25 - 19:34)
97. Laďa - (20:25 - 19:34)
98. Liborac - (20:50 - 19:36)
99. Marcela - (19:55 - 19:38)
100. Mošaťová Klára - (19:45 - 19:38)
101. Dzsiky - (19:50 - 19:42) Rh++
102. Handlíř Petr - (20:25 - 19:45) Rh+
103. Richtig Tomáš - (20:25 - 19:45) Rh+
104. Šárka Stojarová - (20:10 - 19:46)
105. Lubomír Kvapil - (20:10 - 19:46)
106. Nagy Michal - (20:10 - 19:47) Rh+
107. La Fee Verte - (20:40 - 19:50)
108. Lu - (20:40 - 19:50)
109. Hudec Radoslav - (20:15 - 19:51)
110. maji - (20:25 - 19:52) Rh+
111. Grygar Josef - (20:25 - 19:58)
112. Čapek Martin - (21:00 - 19:59) Rh++
113. Příhoda Pavel - (21:00 - 20:00) Rh++
114. Hřebíček Tomáš - (20:10 - 20:08) Rh++
115. Kamil Řezáč - (20:30 - 20:11)
116. Ještěrka - (20:25 - 20:11)
117. Martin Muller - (21:30 - 20:24) Rh++
118. Jirčík Zdeněk - (21:30 - 20:24) Rh++
119. KOR - (20:10 - 20:30) Rh++
120. Dejva* - (20:05 - 20:56)
121. Dušan* - (20:05 - 20:56)
122. Dvořák Aleš - (19:30 - 21:40) Rh++
123. Bost - (19:30 - 21:40) Rh++
124. Turek Michal - (23:30 - 21:57) Rh++
125. Jan Zachoval* - (20:30 - 21:59)
126. Jirka - (19:30 - 22:01) Rh++
127. Ota - (19:30 - 22:01) Rh++
128. bubák - (19:30 - 22:01) Rh++
129. Kuklová Petra - (19:30 - 22:01) Rh++
130. Ríša* - (21:00 - 22:07)
131. Jendaczech* - (20:25 - 22:07)
132. Jisl Martin - (20:00 - 22:26) Rh++
133. Zahrádka Vít - (21:30 - 23:51) Rh++
134. posterix* - (20:25 - 01:09)

Rh+/Rh++ - získal glejt v kategorii Rh+/Rh++

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel

Pořadí v cíli v kategorii UT


1. Libor Boleček, 14:58 + 0:30
2. Petr Hora, 15:44
3. Róbert Frohn, 16:52
4. Petr Veselý, 17:23
5. Petr Skiba, 17:33
6. Bronislav Krejčí, 18:28
7. Jan Týče, 18:52
8. Tomáš Okrouhlík, 19:24
9. Pavel Fexa, 19:39
10. Antonín Gric, 19:55
11. Jiří Linhart, 20:45
12. Martina Němečková, 20:53
13. Pavel Juřica, 20:56
14. Andrea Nováková, 21:40
15. Martin Bulín, 22:26
16. Michal Turek, 22:27
17. Róbert Mazur, 22:28
18.-19. Martin Muller, 22:54
18.-19. Zdeněk Jirčík, 22:54
20. Martin Čapek, 22:59
21. Pavel Příhoda, 23:00
22. Martin Kanis, 23:25
23.-24. Aleš Dvořák, 26:10
23.-24. Jiří Machala, 26:10
25. Martin Jisl, 26:26
26. Vít Zahrádka, 26:21 + 0:30
Akci pořádá

za podpory