Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz
Základní informace o pochodu

Věkový profil

na startu

4
15
1
17
6
18
3
19
1
20
7
21
12
22
9
23
14
24
19
25
15
26
24
27
28
28
22
29
13
30
22
31
14
32
19
33
15
34
11
35
11
36
14
37
14
38
9
39
15
40
9
41
7
42
4
43
5
44
6
45
1
46
4
47
1
48
3
49
1
50
3
51
1
52
1
53
1
56
3
57
1
60
1
62
1
64
1
67

v cíli

1
19
2
21
2
22
3
23
2
24
5
25
3
26
3
27
6
28
5
29
3
30
7
31
4
32
8
33
2
34
5
35
4
36
3
37
9
38
2
39
5
40
6
41
2
42
4
44
2
45
1
46
2
47
1
50
1
51
1
53
1
56
1
57
1
60
1
67

Významné týmy (dle metody Paretovské optimality neboli výškovnice):

  • Hrrrr šlapky
  • Codasyp Ultras & friends
  • Whismátí 2016
  • Šneci
kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Modřice 376 (100%) 19:30 - 0:08
11.0Žabárník 363 (97%) 21:15 - 1:25 5.8 km/h 11.0 km
23.0Mariánské údolí 325 (86%) 23:25 - 3:05 5 km/h 12.0 km
36.0Bílovice nad Svitavou 327 (87%) 1:40 - 6:12 4.7 km/h 13.0 km
47.0U jelínka 233 (62%) 3:36 - 10:31 3.9 km/h 11.0 km
67.0Hrad Veveří 154 (41%) 7:30 - 15:18 4.4 km/h 20.0 km
72.0Helenčina studánka 126 (34%) 8:36 - 17:02 3.1 km/h 5.0 km
84.0Střelice 119 (32%) 10:30 - 18:45 4.7 km/h 12.0 km
100.0Modřice 109 (29%) 13:00 - 23:56 4.6 km/h 16.0 km

Seznam lidí na startu


1. Švestka Martin - 82,9 (19:30)
2. Zoubek Jaroslav - 82,9 (19:30)
3. Hruška Juraj - Agenti chodci (19:30)
4. Matuščinová Gabriela - Agenti chodci (19:30)
5. Pupík Antonín - Agenti chodci (19:30)
6. vicocz - Mlha (19:30)
7. Šramková Pavla - Veselý krok (19:30)
8. Burešová Hana - Veselý krok (19:30)
9. Kerber Václav - Veselý krok (19:30)
10. Mitysková Lenka - Veselý krok (19:30)
11. Ondra Lukáš (19:30)
12. Benkovič Tomáš (19:30)
13. Mácová Romana (19:30)
14. Švestka Vít - 82,9 (19:30)
15. Tvardek Jiří - Mlha (19:30)
16. Budzogáň - Agenti chodci (19:30)
17. Stokilák - Agenti chodci (19:30)
18. Fúzik - Agenti chodci (19:30)
19. Tvoja hlava - Agenti chodci (19:30)
20. Buchta Dušan - Kuřimští bijci (19:30)
21. Polášek Metoděj - Kuřimští bijci (19:30)
22. Bialko Jaroslav - Šaľený východ II. (19:30)
23. Janek - Šlapky (19:35)
24. Poláček Marek - Šlapky (19:35)
25. Špajda - Brewers (19:35)
26. Čajánek Lukáš - Brewers (19:35)
27. bosak juraj - Brewers (19:35)
28. Mysh - Brewers (19:35)
29. Pekarčíková Lucie - Brewers (19:35)
30. Zdenek - Brewers (19:35)
31. Škrlová Denisa - Hrrrr šlapky (19:35)
32. Ftorková Kateřina - Hrrrr šlapky (19:35)
33. Hanková Jitka - Hrrrr šlapky (19:35)
34. Hanzelková Kateřina - Hrrrr šlapky (19:35)
35. Juls - Hrrrr šlapky (19:35)
36. Kokrdová Monika - Hrrrr šlapky (19:35)
37. Koláčková Adéla - Hrrrr šlapky (19:35)
38. Kovařčíková Pavlína - Hrrrr šlapky (19:35)
39. Mrkosová Tereza - Hrrrr šlapky (19:35)
40. Necasova Silvie - Hrrrr šlapky (19:35)
41. Vašíčková Kateřina - Hrrrr šlapky (19:35)
42. Machovič Matúš (19:35)
43. Pařízková Lucie (19:35)
44. Baťovka - Šlapky (19:35)
45. Klásková Veronika - Šlapky (19:35)
46. Matěna Radek (19:40)
47. Hybš Michal (19:40)
48. Ilčík Ondřej - Codasyp Ultras & friends (19:40)
49. Kuba - Codasyp Ultras & friends (19:40)
50. Mikó Albert - Codasyp Ultras & friends (19:40)
51. Rolec - Codasyp Ultras & friends (19:40)
52. Wenceslaw - Codasyp Ultras & friends (19:40)
53. Kučera Lukáš - VDPR (19:40)
54. Otoupalíková Gabriela - VDPR (19:40)
55. tomisekCZE - VDPR (19:40)
56. Hájek Jiří - Whismátí 2016 (19:40)
57. TOMANEC PAVEL - Whismátí 2016 (19:40)
58. Libas - Whismátí 2016 (19:40)
59. Šudy - Whismátí 2016 (19:40)
60. Marťulka - Whismátí 2016 (19:40)
61. Tomanec František - Whismátí 2016 (19:40)
62. Kekely Lukáš - Codasyp Ultras & friends (19:40)
63. Kekelyová Belešová Michaela - Codasyp Ultras & friends (19:40)
64. Holub Jan (19:45)
65. Nečekal Michal (19:45)
66. Hireš Vladimír (19:45)
67. Dejva - AlpinistiVangl (19:45)
68. Dušan - AlpinistiVangl (19:45)
69. Luba - AlpinistiVangl (19:45)
70. Krupica Petr - Géniusové (19:45)
71. Minks Eduard - Géniusové (19:45)
72. Minksová Sára - Géniusové (19:45)
73. Fuxová Alexandra - Gramlavé haksny (19:45)
74. Renča - Gramlavé haksny (19:45)
75. Skládačka - Gramlavé haksny (19:45)
76. Střelec Jaroslav - Gramlavé haksny (19:45)
77. Unger Viktor - Gramlavé haksny (19:45)
78. Jájenka - Já a Ty (19:45)
79. Mlok - Já a Ty (19:45)
80. Juja - vikazujuma (19:45)
81. Karlos - vikazujuma (19:45)
82. Petuska - vikazujuma (19:45)
83. Víťa - vikazujuma (19:45)
84. VasekF - vikazujuma (19:45)
85. Zuzi - vikazujuma (19:45)
86. Holub Michal (19:45)
87. Kánya Aleš (19:50)
88. Číhová Eva (19:50)
89. Maláčik Kamil (19:50)
90. Zágoršek Kamil (19:50)
91. Zágoršeková Zuzana (19:50)
92. Zatloukal Radim (19:50)
93. Kačer - Jako prd (19:50)
94. Šeda Václav - KOŽ (19:50)
95. Kastl Tomáš - KOŽ (19:50)
96. Krejčová Lucie - KOŽ (19:50)
97. mrawenetz - KOŽ (19:50)
98. Hnojná - KZJ ČR (19:50)
99. klara - KZJ ČR (19:50)
100. Málková Irena - KZJ ČR (19:50)
101. Wičarová Jana - KZJ ČR (19:50)
102. Wiewiorka Ondřej - KZJ ČR (19:50)
103. Burian Tomáš - Splašený boty (19:50)
104. Cendelín Milan - Splašený boty (19:50)
105. Cendelínová Ivana - Splašený boty (19:50)
106. Vítek Tomáš - Splašený boty (19:50)
107. Vokřál Petr - KZJ ČR (19:50)
108. Láznička Pavel - Jako prd (19:50)
109. Velešík Petr - KOŽ (19:50)
110. Béďa - Jako prd (19:50)
111. Domuš - Jako prd (19:50)
112. lapi7 - Jako prd (19:50)
113. Kunčar Josef - Kuči (19:50)
114. Kunčar Petr - Kuči (19:50)
115. Toufar Zdeněk (19:55)
116. Čába Martin - 42 (19:55)
117. Frišman Martin - 42 (19:55)
118. Řezníček František - Buď línej (19:55)
119. Řezníček Ondřej - Buď línej (19:55)
120. Švancara Ondřej - Kuraci (19:55)
121. Bystřický Zdeněk - Kuraci (19:55)
122. Davidová Barbora - Kuraci (19:55)
123. Urbánek Libor - Kuraci (19:55)
124. Urbánek Lukáš - Kuraci (19:55)
125. droben - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
126. Novák Jiří - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
127. Tom - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
128. Gaor - Velká Pravá Bota (19:55)
129. Leisy - Velká Pravá Bota (19:55)
130. Piskovský Petr - Velká Pravá Bota (19:55)
131. Takamura - Velká Pravá Bota (19:55)
132. Kovács Petr - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
133. Doki (19:55)
134. Cichra Radim - Buď línej (19:55)
135. Hanuš Jan - Buď línej (19:55)
136. F. - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
137. filuta - Náhodní kolemjdoucí (19:55)
138. Londa Libor (20:00)
139. Molem Jiří (20:00)
140. Afgy - DDH (20:00)
141. Hmyzák - DDH (20:00)
142. Raharachtej - DDH (20:00)
143. Svetelak - DDH (20:00)
144. Číhal Miroslav - Hledá se cíl (20:00)
145. Konopka Viktor - Hledá se cíl (20:00)
146. Konopková Eva - Hledá se cíl (20:00)
147. Maixnerová Lucinka - Hledá se cíl (20:00)
148. Buršík Filip - Pomalý tempo (20:00)
149. Buršíková Alena - Pomalý tempo (20:00)
150. Ziegler Aleš - OstoČest (20:00)
151. Osička Jan (20:00)
152. David Pavel (20:00)
153. Barney - Pomalý tempo (20:00)
154. TomŠ (20:00)
155. Oskar - L-ŠPACÍR (20:00)
156. Drozd Martin (20:00)
157. Nagy Michal (20:00)
158. Čadová Adéla (20:05)
159. Hájek Jan (20:05)
160. Šlezinger Radek (20:05)
161. Ručková Lucia - SK CZ (20:05)
162. Vyšný Miroslav - SK CZ (20:05)
163. Balazia Michal - Achilles (20:05)
164. Brukner Tomáš - Achilles (20:05)
165. Nijman Marcel - Achilles (20:05)
166. zephyr - Achilles (20:05)
167. Drlík David - Kobližníci (20:05)
168. Kühr Luděk - Kobližníci (20:05)
169. Kührová Pavlína - Kobližníci (20:05)
170. Ledvina Tomáš - Kobližníci (20:05)
171. Šibor Jakub - SK CZ (20:05)
172. Urdzík Peter - SK CZ (20:05)
173. Viluda Ľubomír - SK CZ (20:05)
174. Turbaková Kateřina - SK CZ (20:05)
175. Bičan Michal - Achilles (20:05)
176. Pavoušek Jiří (20:10)
177. Sokol Kamil - Turisci (20:10)
178. Segeďová Lucie - 2+1 (20:10)
179. Segeďová Eva - 2+1 (20:10)
180. adam86 - ŠLITŘI (20:10)
181. Niya - ŠLITŘI (20:10)
182. Kučera Pavel - Bratři zpátečníci (20:10)
183. Svoboda Jakub - Bratři zpátečníci (20:10)
184. Petrucha Kuba - 2+1 (20:10)
185. Jurcikova Iveta - Krvavy mozol (20:10)
186. Kovalenko Alexander - Krvavy mozol (20:10)
187. Sefrankova Hana - Krvavy mozol (20:10)
188. Adamcova Verronika - Sestry v triku (20:10)
189. Procházková Dana - Sestry v triku (20:10)
190. Stejskalová Lenka - Sestry v triku (20:10)
191. Blahutova Zuzana - Turisci (20:10)
192. Mihok Peter - Turisci (20:10)
193. Novotny Michal - Turisci (20:10)
194. Pali - Turisci (20:10)
195. Vektor (20:10)
196. Ulrich Tomáš - ŠLITŘI (20:10)
197. Handlíř Petr - Odkapávači (20:10)
198. Richtig Tomáš - Odkapávači (20:10)
199. Čipi - HO TJ Tesla Brno (20:10)
200. Slavíček Viktor - HO TJ Tesla Brno (20:10)
201. Sečkář Miroslav - Odkapávači (20:10)
202. Turek Michal - Turci táhnou na Mohuč (20:15)
203. Turek Petr - Turci táhnou na Mohuč (20:15)
204. Kresta Lukáš - Jednou se to povede (20:15)
205. Turčínek Jan - Lemry (20:15)
206. Strach Zdeněk - Kentico (20:15)
207. AJRimmer - Židozednáři (20:15)
208. Bagrushka - Židozednáři (20:15)
209. Dolly Buštěhrad - Židozednáři (20:15)
210. Danča - D+K Team (20:15)
211. Krejmen - D+K Team (20:15)
212. Hutova Jana - Fremeni (20:15)
213. Vlach Petr - Fremeni (20:15)
214. Jarek - Jednou se to povede (20:15)
215. Matúš Petr - Jednou se to povede (20:15)
216. Kapavík Radim - Kentico (20:15)
217. Melo Juraj - Kentico (20:15)
218. CarwoodLipton - Kraťasy (20:15)
219. Vojeldort - Kraťasy (20:15)
220. Šubr Jiří - Lemry (20:15)
221. pavel - Lemry (20:15)
222. Jendaczech - Mělničtí šlapeři (20:15)
223. posterix - Mělničtí šlapeři (20:15)
224. Lattenberg Tomáš - Na pohodu (20:15)
225. Bělíček David - Na pohodu (20:15)
226. Ludánek - EMťáci (20:20)
227. Jech David - Nevím hele. (20:20)
228. Němčáková Jesika - Nevím hele. (20:20)
229. Feldová Petra - PerKelt (20:20)
230. mrkev - PerKelt (20:20)
231. Čiwanka - Poletuchy (20:20)
232. Fido - Poletuchy (20:20)
233. Bauer Pavel - Saunaři1900 (20:20)
234. Hradil Roman - Saunaři1900 (20:20)
235. Drdla Stanislav - To dáme (20:20)
236. Němec Petr - Uprchlíci (20:20)
237. Prokeš Michal - Uprchlíci (20:20)
238. Pavelka Radomil - EMťáci (20:20)
239. Vincenc Josef - EMťáci (20:20)
240. Ráček Tomáš - Puchýř Jak Brno (20:20)
241. Schweizerová Barbara - Puchýř Jak Brno (20:20)
242. Oujezdský Tomáš - To dáme (20:20)
243. Janků Kateřina - Střelky (20:20)
244. Toušová Renata - Střelky (20:20)
245. Novotná Lenka - Šupáci (20:25)
246. Slabák David - Šupáci (20:25)
247. Šimek Vojtěch - Half Life (20:25)
248. Hutský Michal - ibiltariak (20:25)
249. Frňka Martin - mael (20:25)
250. Votýpková Eliška - mael (20:25)
251. DELI - wapniaki (20:25)
252. karelk - wapniaki (20:25)
253. Dejf :) - Wendelovi! (20:25)
254. Mišička :) - Wendelovi! (20:25)
255. Janík Mirolav - White Walkers (20:25)
256. Koblížek Petr - White Walkers (20:25)
257. Dvořák Aleš (20:25)
258. Blažek Filip - Half Life (20:25)
259. Nešporek Martin (20:25)
260. Džačovský Jan - Half Life (20:25)
261. dlouhý lukáš (20:30)
262. Ducháč Josef (20:30)
263. Jelínek Václav (20:30)
264. Krejčí Michal (20:30)
265. Tom z hor (20:30)
266. Krejčí Pavel (20:30)
267. Jaroš Zdeněk (20:30)
268. Koláček Stanislav - chodci (20:30)
269. Randýsek Vít - chodci (20:30)
270. KOR - Los Conejos (20:30)
271. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:30)
272. Kožíšek Karel (20:30)
273. Motyka Jakub (20:30)
274. Kraťochová Lucie (20:35)
275. Matušková Marie (20:35)
276. Novák Jaroslav (20:35)
277. Polnická Pavla (20:35)
278. Pruchova Renata (20:35)
279. senfus (20:35)
280. Stacke Jakub (20:35)
281. Tatonka (20:35)
282. Techet Jiří (20:35)
283. Vintrlíková Veronika (20:35)
284. Hugos - Draci (20:35)
285. Crhan Denis - JeštěŽijeme (20:35)
286. maji - JeštěŽijeme (20:35)
287. Šoptenko Jiří - Draci (20:35)
288. Bartoněk Ondřej (20:35)
289. Koutný Lukáš - JeštěŽijeme (20:35)
290. Mesha - Krajanda (20:35)
291. Přichystal Petr - Turbo Blansko (20:40)
292. Asterová Lucie (20:40)
293. Helča (20:40)
294. forest (20:40)
295. Houška David (20:40)
296. Kuba Vlastislav (20:40)
297. Kubala Radek (20:40)
298. Martišková Vlasta (20:40)
299. Slovák Petr (20:40)
300. Vašín Michal (20:40)
301. Souček Jiří (20:40)
302. Skoupý Leoš - Turbo Blansko (20:40)
303. Henzel Stanislav - Turbo Blansko (20:40)
304. Mahdalová Hana (20:40)
305. Kvapil Lubomír (20:40)
306. Kučera Oto (20:40)
307. lubos (20:40)
308. Klíma David (20:40)
309. Klímová Jana (20:40)
310. Grunt Matěj (20:45)
311. Gregorová Žaneta (20:45)
312. Cikalo Stanislav (20:45)
313. Hřebecký Roman (20:45)
314. Havlík Michal (20:45)
315. Kraťochová Helena (20:45)
316. Polnik (20:45)
317. Strádal Jaroslav (20:45)
318. Wurmová Nela (20:45)
319. Průcha Pavel (20:45)
320. Hudec Radoslav (20:45)
321. Jirků Karel (20:45)
322. Mifek Jiří (20:45)
323. Sedlák Petr (20:50)
324. Soukup Martin (20:50)
325. Kroupa Jiří - Šneci (20:55)
326. Jekyll - Šneci (20:55)
327. jipo - Šneci (20:55)
328. Isabella Rubínová - Mattoni free run mariánské údolí (20:55)
329. Janča - Mattoni free run mariánské údolí (20:55)
330. Vlada - Mattoni free run mariánské údolí (20:55)
331. Kavka - Mi(ni)stři (20:55)
332. Spezza Kočiš - Mi(ni)stři (20:55)
333. Bost - Mattoni free run mariánské údolí (20:55)
334. bubák - Šneci (20:55)
335. Jirka - Šneci (20:55)
336. Mlčochová Hana - Šneci (20:55)
337. Vránek David (20:55)
338. Ota - Šneci (20:55)
339. Klaudinger Jan (21:00)
340. Fafner - Funtom (21:00)
341. Grunt Pavel - Funtom (21:00)
342. Soriano Carlos - Funtom (21:00)
343. Przeczek Miroslav (21:00)
344. Kára Tomáš (21:00)
345. Martin Dvořáček (21:00)
346. Roušavý Jan (21:00)
347. Veselý Petr (21:00)
348. Šodek Martin (21:00)
349. Černý Ivan (21:00)
350. Meloun Radek - frikulín (21:00)
351. Melounová Křístková Anežka - frikulín (21:00)
352. Chalda - frikulín (21:00)
353. Křístková Veronika - frikulín (21:00)
354. Vít David (21:00)
355. Bartoňová Pavla (21:30)
356. Turek Michal (21:30)
357. Hrdý Libor (21:41)
358. Liška Miloslav (21:41)
359. Procházka Jiří (21:41)
360. Fučíková Katka (21:41)
361. Vrábel Juraj (21:41)
362. Korber Stanislav (21:41)
363. Exturbozajíc (21:41)
364. Zágoršek Tomáš (21:41)
365. Kouřilová Alena (21:41)
366. Čapek Martin (21:41)
367. Holomek Jiří (21:41)
368. Kříž Jan (21:41)
369. Zahrádka Vít (21:41)
370. Síťa (0:08)
371. Hora Petr (0:08)
372. Šabris (0:08)
373. Příhoda Pavel (0:08)
374. myday (0:08)
375. Gric Antonín (0:08)
376. Koudelová Eva (0:08)

Seznam lidí v cíli


1. maji - JeštěŽijeme (20:35 - 13:00) Rh+
2. Veselý Petr (21:00 - 13:26) Rh+
3. Ziegler Aleš - OstoČest (20:00 - 14:00)
4. Krejčí Pavel (20:30 - 14:06)
5. Bost - Mattoni free run mariánské údolí (20:55 - 14:46)
6. Průcha Pavel (20:45 - 14:58)
7. Švestka Vít - 82,9 (19:30 - 15:05)
8. Osička Jan (20:00 - 15:33)
9. Libas - Whismátí 2016 (19:40 - 15:33)
10. Jaroš Zdeněk (20:30 - 15:37)
11. Fučíková Katka (21:41 - 15:53)
12. Šodek Martin (21:00 - 15:53)
13. David Pavel (20:00 - 15:53)
14. Mahdalová Hana (20:40 - 15:54)
15. Barney - Pomalý tempo (20:00 - 15:54)
16. Černý Ivan (21:00 - 15:56)
17. Ráček Tomáš - Puchýř Jak Brno (20:20 - 15:56)
18. Schweizerová Barbara - Puchýř Jak Brno (20:20 - 15:56)
19. Koláček Stanislav - chodci (20:30 - 16:10) Rh+
20. Randýsek Vít - chodci (20:30 - 16:10) Rh+
21. TomŠ (20:00 - 16:10)
22. Šudy - Whismátí 2016 (19:40 - 16:12)
23. Marťulka - Whismátí 2016 (19:40 - 16:12)
24. Ulrich Tomáš - ŠLITŘI (20:10 - 16:29)
25. Meloun Radek - frikulín (21:00 - 16:30)
26. Melounová Křístková Anežka - frikulín (21:00 - 16:30)
27. Vrábel Juraj (21:41 - 16:35)
28. Holub Michal (19:45 - 16:37) Rh+
29. Dvořák Aleš (20:25 - 16:40) Rh+
30. Doki (19:55 - 16:40)
31. Láznička Pavel - Jako prd (19:50 - 16:48)
32. KOR - Los Conejos (20:30 - 16:59) Rh+
33. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:30 - 17:01) Rh+
34. Oujezdský Tomáš - To dáme (20:20 - 17:14)
35. Tomanec František - Whismátí 2016 (19:40 - 17:16)
36. Tvardek Jiří - Mlha (19:30 - 17:16)
37. Chalda - frikulín (21:00 - 17:17)
38. Křístková Veronika - frikulín (21:00 - 17:17)
39. Budzogáň - Agenti chodci (19:30 - 17:30)
40. Stokilák - Agenti chodci (19:30 - 17:30)
41. Kožíšek Karel (20:30 - 17:49)
42. Velešík Petr - KOŽ (19:50 - 17:49)
43. Motyka Jakub (20:30 - 17:50)
44. Blažek Filip - Half Life (20:25 - 17:51)
45. Turbaková Kateřina - SK CZ (20:05 - 17:59)
46. Béďa - Jako prd (19:50 - 17:59) Rh+
47. Handlíř Petr - Odkapávači (20:10 - 18:05) Rh+
48. Richtig Tomáš - Odkapávači (20:10 - 18:05) Rh+
49. Kekely Lukáš - Codasyp Ultras & friends (19:40 - 18:11)
50. Kekelyová Belešová Michaela - Codasyp Ultras & friends (19:40 - 18:11)
51. Domuš - Jako prd (19:50 - 18:12)
52. lapi7 - Jako prd (19:50 - 18:12)
53. Fúzik - Agenti chodci (19:30 - 18:13)
54. Tvoja hlava - Agenti chodci (19:30 - 18:13)
55. Hora Petr (0:08 - 18:13) Rh++
56. Korber Stanislav (21:41 - 18:14) Rh++
57. Exturbozajíc (21:41 - 18:24) Rh++
58. Šoptenko Jiří - Draci (20:35 - 18:30)
59. Bělíček David - Na pohodu (20:15 - 18:35)
60. Bičan Michal - Achilles (20:05 - 18:35)
61. Kvapil Lubomír (20:40 - 18:36)
62. Buchta Dušan - Kuřimští bijci (19:30 - 18:40)
63. Polášek Metoděj - Kuřimští bijci (19:30 - 18:40)
64. Oskar - L-ŠPACÍR (20:00 - 18:46) Rh+
65. Zágoršek Tomáš (21:41 - 18:50) Rh++
66. Baťovka - Šlapky (19:35 - 18:50)
67. Klásková Veronika - Šlapky (19:35 - 18:50)
68. Nešporek Martin (20:25 - 19:00)
69. Kunčar Josef - Kuči (19:50 - 19:04)
70. Kunčar Petr - Kuči (19:50 - 19:04)
71. bubák - Šneci (20:55 - 19:06)
72. Jirka - Šneci (20:55 - 19:06)
73. Mlčochová Hana - Šneci (20:55 - 19:06)
74. Vránek David (20:55 - 19:07)
75. Ota - Šneci (20:55 - 19:07) Rh+
76. Drozd Martin (20:00 - 19:09)
77. Bialko Jaroslav - Šaľený východ II. (19:30 - 19:11)
78. Čipi - HO TJ Tesla Brno (20:10 - 19:15)
79. Slavíček Viktor - HO TJ Tesla Brno (20:10 - 19:15)
80. Janků Kateřina - Střelky (20:20 - 19:20)
81. Toušová Renata - Střelky (20:20 - 19:20)
82. Bartoněk Ondřej (20:35 - 19:31)
83. Cichra Radim - Buď línej (19:55 - 19:32)
84. Hanuš Jan - Buď línej (19:55 - 19:32)
85. F. - Náhodní kolemjdoucí (19:55 - 19:35)
86. filuta - Náhodní kolemjdoucí (19:55 - 19:35)
87. Koutný Lukáš - JeštěŽijeme (20:35 - 19:38)
88. Sečkář Miroslav - Odkapávači (20:10 - 19:38)
89. Hudec Radoslav (20:45 - 19:50)
90. Kučera Oto (20:40 - 19:53)
91. Nagy Michal (20:00 - 19:58) Rh++
92. Vít David (21:00 - 20:00)
93. lubos (20:40 - 20:04)
94. Jirků Karel (20:45 - 20:06)
95. Mesha - Krajanda (20:35 - 20:10)
96. Kouřilová Alena (21:41 - 20:16) Rh++
97. Mifek Jiří (20:45 - 20:23)
98. Šabris (0:08 - 20:24) Rh++
99. Klíma David (20:40 - 20:35)
100. Klímová Jana (20:40 - 20:35)
101. Příhoda Pavel (0:08 - 20:56) Rh++
102. Čapek Martin (21:41 - 20:58) Rh++
103. Holomek Jiří (21:41 - 21:01) Rh++
104. Kříž Jan (21:41 - 21:01) Rh++
105. Zahrádka Vít (21:41 - 21:01) Rh++
106. myday (0:08 - 21:10) Rh++
107. Gric Antonín (0:08 - 21:32) Rh++
108. Koudelová Eva (0:08 - 21:56) Rh++
109. *Džačovský Jan - Half Life (20:25 - 23:56)

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

Rh++ - získal glejt v kategorii Rh++

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly,
překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory