Pochod proběhl Odstartovalo 347 účastníků. Do cíle jich dorazilo 126, z toho 120 v limitu 24 hodin. Trasu Rh+ zdolalo 6 a trasu Rh++ 3 účastníci. Gratulujeme! Uznání ale zaslouží všichni, kdo se na trasu vydali. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Nejnovější zprávy
Průchody 29. ročníku
Pokořitelé
Brna
Historie
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

BVVŠ 2024 – 29. ročník – výsledky

Časy průchodů

Časy průchodů všech chodičů přes kontroly uvádíme v samostatné tabulce:

   
 
Pokud je v políčku čárka, tak to znamená, že chodič kontrolu minul nebo se spletlo jeho číslo.
Pokud nějaké údaje nejsou správné, dejte prosím vědět organizátorům mejlem.

Významné týmy

Významné týmy byly vyhodnoceny podle metody Paretovské optimality neboli výškovnice:

Seznam Pokořitelů Brna

Aktualizovali jsme seznam Pokořitelů Brna na základě účastníci, kteří dali vokruch vokolo Štatlu v limitu 24 hodin letos poprvé:

Statistiky průchodů kontrolami

Průchod kontrolami – všichni:
kontroladošlo lidíčas
0 Start 347 (100 %)19:30 – 23:00
1 Želešice 323 ( 93 %)21:45 – 00:35
2 Kobylnice 265 ( 76 %)00:15 – 04:40
3 Mariánské údolí 252 ( 73 %)01:31 – 06:28
4 Bílovice nad Svit.210 ( 61 %)03:32 – 09:57
5 Lelekovice 146 ( 42 %)06:40 – 14:00
6 Jinačovice 143 ( 41 %)08:22 – 15:36
7 Stará Prádelna 134 ( 39 %)09:40 – 19:00
8 Kývalka 126 ( 36 %)11:40 – 19:41
9 Cíl 126 ( 36 %)12:32 – 21:45

Průchod kontrolami – trasa Stovka:
kmkontroladošlo lidíčasdélka úsekuprům. rychlost
0 kmStart 338 (100 %)19:30 – 23:00
13 kmŽelešice 315 ( 93 %)21:50 – 00:3513 km5.1 km/h
32 kmKobylnice 257 ( 76 %)00:15 – 04:4019 km5.0 km/h
40 kmMariánské údolí 243 ( 72 %)01:31 – 06:28 8 km4.2 km/h
53 kmBílovice nad Svit.201 ( 59 %)03:32 – 09:5713 km4.3 km/h
67 kmLelekovice 137 ( 41 %)06:40 – 14:0014 km4.0 km/h
73 kmJinačovice 134 ( 40 %)08:22 – 15:36 6 km3.5 km/h
84 kmStará Prádelna 125 ( 37 %)09:40 – 19:0011 km4.3 km/h
94 kmKývalka 117 ( 35 %)11:40 – 19:4110 km3.9 km/h
100 kmCíl 117 ( 35 %)12:32 – 21:45 6 km4.5 km/h

Průchod kontrolami – trasa Rh+:
kmkontroladošlo lidíčasdélka úsekuprům. rychlost
0 kmStart 6 (100 %)20:35 – 23:00
13 kmŽelešice 6 (100 %)22:45 – 00:2513 km6.3 km/h
32 kmKobylnice 6 (100 %)01:39 – 03:1719 km5.7 km/h
40 kmMariánské údolí 6 (100 %)03:10 – 05:24 8 km4.9 km/h
53 kmBílovice nad Svit. 6 (100 %)05:45 – 08:2813 km4.8 km/h
67 kmLelekovice 6 (100 %)09:18 – 12:2714 km3.9 km/h
74 kmJinačovice 6 (100 %)10:55 – 14:20 7 km3.7 km/h
86 kmStará Prádelna 6 (100 %)12:50 – 16:3412 km5.1 km/h
96 kmKývalka 6 (100 %)15:06 – 19:0310 km4.1 km/h
102 kmCíl 6 (100 %)16:11 – 20:09 6 km4.8 km/h

Průchod kontrolami – trasa Rh++:
kmkontroladošlo lidíčasdélka úsekuprům. rychlost
0 kmStart 3 (100 %)20:00 – 23:00
13 kmŽelešice 3 (100 %)21:45 – 00:2013 km8.2 km/h
32 kmKobylnice 3 (100 %)02:07 – 02:3019 km8.2 km/h
40 kmMariánské údolí 3 (100 %)01:38 – 03:47 8 km7.4 km/h
53 kmBílovice nad Svit. 3 (100 %)04:02 – 06:1013 km6.0 km/h
79 kmLelekovice 3 (100 %)08:15 – 11:3226 km5.5 km/h
86 kmJinačovice 3 (100 %)09:28 – 13:14 7 km4.5 km/h
98 kmStará Prádelna 3 (100 %)11:00 – 15:2612 km6.3 km/h
108 kmKývalka 3 (100 %)12:43 – 17:3110 km5.0 km/h
114 kmCíl 3 (100 %)13:36 – 18:39 6 km5.5 km/h

Seznam lidí v cíli

Seznam lidí v cíli podle času příchodu:

1. Mráz Lukáš (20:30 – 12:32)
2. Havel David – Draci (20:25 – 13:04)
3. Veselý Michal – Draci (20:25 – 13:05)
4. Liška Miloš (20:45 – 13:06)
5. Jirásek Lukáš (23:00 – 13:36) Rh++
6. Petrová Katarína – Plesnivá šunka (20:30 – 13:52)
7. Zhoř Tomáš (21:30 – 14:31)
8. O'Malley Martin (21:30 – 14:47)
9. Jája – Kamzíci (20:05 – 14:53)
10. Nevoralová Magdaléna – MM (20:25 – 15:35)
11. Vodička Radek (20:00 – 15:57)
12. Mahrík Tomáš (23:00 – 16:11) Rh+
13. Havelková Lenka – Uskupení za urážlivé výrazy v názvu (20:45 – 16:14)
14. Vévodová Tereza – Uskupení za urážlivé výrazy v názvu (20:45 – 16:14)
15. Lipniczky Attila (20:00 – 16:32) Rh++
16. Štěpánek Roman (20:50 – 16:55)
17. Svícencová Kamila – Los Conejos (19:45 – 16:55)
18. Šabrňák Josef – JoJa (22:00 – 16:56)
19. Štefková Jana – JoJa (22:00 – 16:56)
20. Lidmilová Hana – Los Conejos (19:45 – 16:57)
21. Danadová Jitka – Los Conejos (19:45 – 16:58)
22. KOR – Los Conejos (19:45 – 16:58)
23. Enek – Chyť Luňáka (19:55 – 17:01)
24. Konečný Václav (22:00 – 17:05)
25. Vocásek Jan (20:40 – 17:17) Rh+
26. Terka – ESN VUT (19:30 – 17:18)
27. Navrátilová Kateřina – Los Conejos (19:45 – 17:20)
28. Hensl Jiří – Los Conejos (19:45 – 17:21)
29. Jírů Bohumil – Los Conejos (19:45 – 17:21)
30. Strnadová Eva – Redamp.io (21:30 – 17:23)
31. BoHuš (20:50 – 17:27)
32. brgo (22:00 – 17:27) Rh+
33. Katrák Jakub (20:55 – 17:29)
34. Bednářová Klára – Magoři z Jezeřan (20:05 – 17:29)
35. Hamala Milan – Magoři z Jezeřan (20:05 – 17:29)
36. Novotný Ferdinand (20:45 – 17:33)
37. Kurtin Pavel (20:45 – 17:35)
38. Koníček Michal – Chodci od Kojálu (19:55 – 17:46)
39. Kuběna Roman – Chodci od Kojálu (19:55 – 17:46)
40. Ščudlová Lucie – Chodci od Kojálu (19:55 – 17:46)
41. Šebela Pavel – Chodci od Kojálu (20:55 – 17:46)
42. Šebela Petr – Chodci od Kojálu (19:55 – 17:46)
43. Šebelová Lenka – Chodci od Kojálu (19:55 – 17:46)
44. Hvizdova Nikola – Lentilky (20:15 – 17:48)
45. Kotasová Lucie – Lentilky (20:15 – 17:48)
46. Panáček Michal – Lentilky (20:15 – 17:48)
47. Fridrich Peter (22:00 – 17:53)
48. Šífrik Rudolf (20:25 – 17:53)
49. Sedláčková Lucie (20:50 – 18:09)
50. Bešta Marek – OZZY Brno (19:35 – 18:11)
51. Horáková Veronika – OZZY Brno (19:35 – 18:11)
52. Matula Tomáš – Zóna pohody z Moravy (20:20 – 18:11)
53. Hudec Radoslav (20:45 – 18:15)
54. Fialová Sabina (20:50 – 18:16)
55. Dóczy Jakub – Rozjazdom domov (20:30 – 18:16)
56. Tungli Ján – Rozjazdom domov (20:30 – 18:20)
57. Duvi – Fíno (20:25 – 18:23)
58. Khýr Staňková Léňa – Fíno (20:25 – 18:23)
59. Janeček David (19:55 – 18:26)
60. Janečková Dita (19:55 – 18:26)
61. Příhoda Pavel (22:00 – 18:39) Rh++
62. Ondra K – Ostočest 224 (20:30 – 18:39)
63. Ziegler Aleš – Ostočest 224 (20:30 – 18:39)
64. Brodský Marek (21:00 – 18:40)
65. Dobroš – Žíznivá Stopa (19:35 – 18:42)
66. Březina Tomáš – Žíznivá Stopa (19:35 – 18:42)
67. Galbavý Juraj – Relax (20:30 – 18:44)
68. Kubík Vojtěch (21:00 – 18:50)
69. Komanec Rudolf – TK Cvrček (19:40 – 18:55)
70. Koláčková Miloslava – Redamp.io (21:30 – 18:56)
71. Sedlák Petr (21:30 – 18:57)
72. Chlubná Lucie – Ztracení poutníci (20:35 – 18:58)
73. Vojtěch Jakub – Ztracení poutníci (20:35 – 18:58)
74. Klang Metoděj – IQ 15 (20:05 – 19:02)
75. Ledvina Jan – IQ 15 (20:05 – 19:02)
76. Ledvina Martin – IQ 15 (20:05 – 19:02)
77. Nijman Marcel – Call of the Woods (19:30 – 19:07)
78. Luboš (20:55 – 19:10)
79. Schoříková Monika (21:00 – 19:12)
80. Ulrich Tomáš – Růžová vokolo Štatlu (21:30 – 19:16)
81. Pluhař Lukáš (20:55 – 19:17)
82. Hanek Štěpán – Rychlá rota (20:20 – 19:17)
83. Hanková Jitka – Rychlá rota (20:20 – 19:17)
84. Gotfrýd David (20:10 – 19:19)
85. Uličná Marcela (20:10 – 19:19)
86. Ondruš Jiří – (J)elita (19:40 – 19:27)
87. Krnáč Jan (20:55 – 19:28)
88. Šimek Josef – Masna Kabinet Holiču (20:00 – 19:29)
89. Vlado Roman (20:40 – 19:31)
90. Ruttkay Vít – RR (19:40 – 19:36)
91. Bornayová Monika – Rumové víly (20:40 – 19:38)
92. Šnýdrová Nikola – Rumové víly (20:40 – 19:38)
93. Mazoš (21:00 – 19:39)
94. Malcová Dana – Bludiny (21:30 – 19:43)
95. Miková Ilona – Bludiny (21:30 – 19:43)
96. Dvorský Petr (20:50 – 19:49)
97. Maláč Roman (20:05 – 19:50)
98. Strouhalová Marta (20:55 – 19:50)
99. Novotná Gabi – Amuse-bouche (20:05 – 19:50)
100. Blažek Vladimir – Spolem polem (20:10 – 19:52)
101. Chodec2 – Velatice team (20:10 – 20:01)
102. Zaletilo Dmitry – Peregrinos de Brno (20:10 – 20:03)
103. Kalášek Petr – Metloši ze Štatlu (20:25 – 20:03)
104. Kalášková Petra – Metloši ze Štatlu (20:25 – 20:03)
105. Gbelec Ladislav (20:40 – 20:04) Rh+
106. Bielová Alexandra – CHodolezky (20:25 – 20:06)
107. *Mira F. (19:40 – 20:07)
108. Rybízek – Vocasi (20:40 – 20:08)
109. Vanda – Vocasi (20:40 – 20:08)
110. Vláďa – Vocasi (20:40 – 20:08)
111. Tomanec František – ŠEDIVÍ TIGŘI (21:00 – 20:08) Rh+
112. Vlková Veronika – Vlčí smečka (20:35 – 20:09) Rh+
113. Volný Karel (20:50 – 20:15)
114. Chadima Bedřich (20:50 – 20:15)
115. Bellová Sophie – Šlapu, šlapeš, šlapeme (20:40 – 20:25)
116. Lošťák David – Šlapu, šlapeš, šlapeme (20:40 – 20:25)
117. MartinB – Šneci (21:00 – 20:25)
118. Ota – Šneci (21:00 – 20:36)
119. Bubák – Šneci (21:00 – 20:37)
120. Dohnalová Květa – Šneci (21:00 – 20:37)
121. Valča – Šneci (21:00 – 20:37)
122. *Bartošová Veronika – Šlapková patrola (20:00 – 20:56)
123. *Lengalová Sandra – Šlapková patrola (20:00 – 20:56)
124. *Posádka Jindra – TK Cvrček (19:40 – 21:10)
125. *Ruttkayová Jana – TK Cvrček (19:40 – 21:10)
126. *Krulová Radka – Šlapková patrola (20:00 – 21:45)

Rh+ – získal glejt v kategorii Rh+
Rh++ – získal glejt v kategorii Rh++
* – nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
BVVŠ pořádá

za podpory

Partneři BVVŠ: