Popochodová poakce Kdo má zájem se ještě po pochodu sejít s organizátory a dalšími účastníky, tak nás může najít zítra od 19h na Šelepce. Těšíme se na vás. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Výsledky 2019
Pokořitelé
Brna
Nejnovější zprávy
Návštěvní
kniha
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

BVVŠ 2019 – 24. ročník

Časy průchodů jednotlivých chodičů přes kontroly uvádíme v samostatné tabulce.

Z těchto dat a ze seznamu chodičů na startu a v cíli pak vyplývají níže uvedené statistiky a seznamy.




Věkový profil na startu

1
16
1
18
2
19
3
20
6
21
9
22
5
23
10
24
13
25
8
26
21
27
16
28
17
29
25
30
16
31
23
32
8
33
11
34
10
35
12
36
8
37
12
38
8
39
13
40
9
41
11
42
10
43
11
44
6
45
6
46
5
47
3
48
4
49
2
50
2
52
3
53
1
56
1
59
1
60
1
61
1
62
1
63
1
69

v cíli

1
20
3
21
3
22
2
23
2
25
1
26
5
27
6
28
2
29
9
30
6
31
7
32
4
33
3
34
5
35
4
36
2
37
4
38
4
39
6
40
3
41
4
42
3
43
2
44
1
45
3
46
4
47
3
48
1
50
1
52
1
59
1
60
1
61
1
62
1
63
1
69

Tabulka kontrol

kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Střelice 338 (100%) 19:30 - 23:30
13.0Želešice 338 (100%) 21:25 - 0:50 5.9 km/h 13.0 km
31.0Kobylnice 300 (89%) 0:30 - 4:35 4.6 km/h 18.0 km
41.0Mariánské údolí 263 (78%) 1:42 - 6:14 5.5 km/h 10.0 km
52.0Bílovice nad Svit 213 (63%) 4:35 - 10:12 3.9 km/h 11.0 km
63.0Vranov 166 (49%) 6:26 - 12:27 4.5 km/h 11.0 km
73.0Jinačovice 130 (38%) 8:30 - 14:52 3.4 km/h 10.0 km
89.0Masaryk. okruh -- vých 110 (33%) 10:52 - 20:00 3.9 km/h 16.0 km
100.0Střelice 108 (32%) 12:10 - 22:45 5.0 km/h 11.0 km

Významné týmy (dle metody Paretovské optimality neboli výškovnice):

  • Alpinisti Vangl
  • Bystrc
  • Po(s)tupně odpadávající vědci
  • Všichni za jednoho, jeden za všechny

Seznam lidí na startu


1. Potfaj Michal (19:30)
2. Adámek Martin - Adamci (19:30)
3. Adámková Anna - Adamci (19:30)
4. Janeček David - Janečci (19:30)
5. Janečková Dita - Janečci (19:30)
6. Bezdíček Matěj - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
7. Deďo Michal - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
8. Hoferek Jakub - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
9. Hort Jan - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
10. Jašková Zuzana - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
11. Kastl Tomáš - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
12. Kohoutkova Marcela - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
13. Litzman Marek - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
14. Sharma Sonali - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
15. Vojáčková Eva - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
16. Vrána Pavel - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
17. Jarek (19:30)
18. Prachařová Eva (19:30)
19. Balas Ondrej - JABLHOL (19:30)
20. Pesl Jiri - JABLHOL (19:30)
21. Kroupa Pavel (19:30)
22. Pejchal Lubomir - Jablhol (19:30)
23. Šeda Václav - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
24. Dorie - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30)
25. Hlucháň Martin (19:30)
26. Krejčí Filip - 50 na 50 (19:35)
27. Vyhnal Martin - 50 na 50 (19:35)
28. Frenky - Tak este jeden kilometer (19:35)
29. Imramisa - Tak este jeden kilometer (19:35)
30. LuboV - Tak este jeden kilometer (19:35)
31. Monicka - Tak este jeden kilometer (19:35)
32. Original Matej Toth - Tak este jeden kilometer (19:35)
33. Pepson - Tak este jeden kilometer (19:35)
34. Vyšný Miroslav - Tak este jeden kilometer (19:35)
35. Šípek Martin - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
36. Dave2 - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
37. Kiesel Michal - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
38. Kuthanová Veronika - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
39. Milda - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
40. Netuka Petr - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
41. Pitzmos Martin - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
42. Rytíř Tomáš - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
43. Pastirčák Tomáš (19:35)
44. Vyhnal Stanislav - 50 na 50 (19:35)
45. Krejčí Ondřej - 50 na 50 (19:35)
46. kure91 - 50 na 50 (19:35)
47. Kachlíř David - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
48. Ponomarev Pavel - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35)
49. Čožík David - Alpinisti Vangl (19:40)
50. Pospíchal Tomáš - Alpinisti Vangl (19:40)
51. Cikalo Stanislav - Eagles (19:40)
52. Kouřil Svatopluk - Eagles (19:40)
53. Markoš Jakub (19:40)
54. Chmelíček Jan - Alpinisti Vangl (19:40)
55. Káňa Lubomír - Alpinisti Vangl (19:40)
56. Jarik - Eagles (19:40)
57. Jimmy - Eagles (19:40)
58. Adam Dušan - Alpinisti Vangl (19:40)
59. Dvořák Jan - Alpinisti Vangl (19:40)
60. Machová Miluše - Alpinisti Vangl (19:40)
61. Kubeš Marek - Eagles (19:40)
62. Kubešová Pavla - Eagles (19:40)
63. Frnka Martin - A znovu... (19:45)
64. Charvátová Lenka - A znovu... (19:45)
65. Jankových Veronika - A znovu... (19:45)
66. Jeaster - Fluffy unicorns (19:45)
67. Kekely Lukáš - Fluffy unicorns (19:45)
68. Kucbel Peter - Fluffy unicorns (19:45)
69. Miki - Fluffy unicorns (19:45)
70. Patuš Juraj - Fluffy unicorns (19:45)
71. verunka - Fluffy unicorns (19:45)
72. Hájek Tomáš - Náhodní kolemjdoucí (19:45)
73. Kýnová Andrea - Náhodní kolemjdoucí (19:45)
74. Kovács Petr - Náhodní kolemjdoucí (19:45)
75. Prasátko - Náhodní kolemjdoucí (19:45)
76. Orlicek Roman - Fluffy unicorns (19:45)
77. Pavlik Pavlik - Fluffy unicorns (19:45)
78. Novák Jirka - Náhodní kolemjdoucí (19:45)
79. Grunová Michaela - Škvarci na rajzu (19:50)
80. Krejčí Bronislav - Škvarci na rajzu (19:50)
81. Krejčová Jana - Škvarci na rajzu (19:50)
82. Krejčová Lucie - Škvarci na rajzu (19:50)
83. Larva - Škvarci na rajzu (19:50)
84. Tumpach Martin - Škvarci na rajzu (19:50)
85. Cimbálková Adéla - Adéla zase večeřela (19:50)
86. Fojtík Jan - Adéla zase večeřela (19:50)
87. Kopčík Ondřej - Adéla zase večeřela (19:50)
88. zdravy.pacient - Adéla zase večeřela (19:50)
89. Hantl Pavel - Balvani (19:50)
90. Iliašová Radka - Balvani (19:50)
91. Bláha Petr - Torpedo AMIS (19:50)
92. Schiller Dan - Torpedo AMIS (19:50)
93. Turek Michal (19:50)
94. Miklas Vojtěch (19:50)
95. Solař Roman - Balvani (19:50)
96. Solařová Kateřina - Balvani (19:50)
97. Bocek Petr - Torpedo AMIS (19:50)
98. Ruzicka Andrej - 33 (19:55)
99. Mašindová Vladimíra - lalala (19:55)
100. Michal - lalala (19:55)
101. Dvořáková Dagmar - Pomalý tempo (19:55)
102. Maláč Boris - Pomalý tempo (19:55)
103. Obůrková Jitka - Pomalý tempo (19:55)
104. Rivolová Ivana - Pomalý tempo (19:55)
105. Guraim - VDPR (19:55)
106. Otoupalíková Gabriela - VDPR (19:55)
107. Pacík - VDPR (19:55)
108. tomisekCZE - VDPR (19:55)
109. Paška Juraj - 33 (19:55)
110. Hruby Tomas - lalala (19:55)
111. brano - lalala (19:55)
112. Duchoň Matúš - lalala (19:55)
113. Barney - Pomalý tempo (19:55)
114. Pavelka Radomil - Konstruktéři na útěku (20:00)
115. Pospíšil Luděk - Konstruktéři na útěku (20:00)
116. Seidler Ondřej - Konstruktéři na útěku (20:00)
117. Vincenc Jan - Konstruktéři na útěku (20:00)
118. Vincenc Josef - Konstruktéři na útěku (20:00)
119. Bialko Jaroslav (20:00)
120. Balaš Miroslav - Banda Špinavců (20:00)
121. Hrabalová Klára - Banda Špinavců (20:00)
122. Katzer Tomáš - Banda Špinavců (20:00)
123. Schwenznerová Karolína - Banda Špinavců (20:00)
124. Katka - Codasip (20:00)
125. Melo Stanislav - Codasip (20:00)
126. Mikó Albert - Codasip (20:00)
127. Vaško Martin - Codasip (20:00)
128. janterka - Fremeni (20:00)
129. Vlach Petr - Fremeni (20:00)
130. Švestka Martin - nikdy nedojdem (20:00)
131. Barták Martin - nikdy nedojdem (20:00)
132. Soldánová Petra - nikdy nedojdem (20:00)
133. Stehno Pavel - nikdy nedojdem (20:00)
134. Stejskal Martin - nikdy nedojdem (20:00)
135. Pinto Gaspar - vamos lá embora (20:00)
136. Lichorobiec Štěpán - Voňavá Táňa (20:00)
137. Ovčáček Vladimír - Konstruktéři na útěku (20:00)
138. Pavelková Petra - Konstruktéři na útěku (20:00)
139. Mlok (20:00)
140. Perestrelo Ana - vamos lá embora (20:00)
141. Džačovský Jan (20:00)
142. Holíková Eva - Úsměv (20:05)
143. Mátlová Lenka - Úsměv (20:05)
144. Široký Marek - GGG - treking division (20:05)
145. Adam Bernau - GGG - treking division (20:05)
146. Elfmark Bartoš Petr - GGG - treking division (20:05)
147. Smil - GGG - treking division (20:05)
148. Ftorková Katerina - HRRŠlapky (20:05)
149. Koubová Petra - HRRŠlapky (20:05)
150. Svobodová Kateřina - HRRŠlapky (20:05)
151. Matalová Hana - Rychlá rota (20:05)
152. Vitóšek - Rychlá rota (20:05)
153. Kuklová Jitka - HRRŠlapky (20:05)
154. Wolfová Oldřiška - Úsměv (20:05)
155. KOR - Los Conejos (20:05)
156. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:05)
157. Kohoutek Jakub - 4eggs (20:05)
158. Martinák Viktor - 4eggs (20:05)
159. Brázda Jiří - Rychlá rota (20:05)
160. Matal Libor - Rychlá rota (20:05)
161. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:05)
162. Vlach Pavel - Los Conejos (20:05)
163. Králíčková Veronika - Jsme tu omylem (20:10)
164. Novotná Marta - Jsme tu omylem (20:10)
165. Arnošt Dan - KO:lympiiAdost (20:10)
166. Kadaňka Viktor - KO:lympiiAdost (20:10)
167. Vaníček Marek - KO:lympiiAdost (20:10)
168. Turča - Lopaty (20:10)
169. Kašpárek Tomáš - Muži v klobouku (20:10)
170. Zlámal Filip - Muži v klobouku (20:10)
171. Zmeškal Jan - Muži v klobouku (20:10)
172. Doleželová Petra - Nakládačky (20:10)
173. Janková Iva - Nakládačky (20:10)
174. Wicki - Nakládačky (20:10)
175. Petlák Ondřej - OdVáhžlivci (20:10)
176. Vrzalová Iva (20:10)
177. Tesařová Marcela - KO:lympiiAdost (20:10)
178. Sochor Tomáš - KO:lympiiAdost (20:10)
179. Monin - Lopaty (20:10)
180. Ráab František - Lopaty (20:10)
181. Chňupa Michal - Muži v klobouku (20:10)
182. Koutný Jan - Muži v klobouku (20:10)
183. Martino Fabiana - Jdemuss (20:10)
184. Tidu Federico - Jdemuss (20:10)
185. Kratochvil Lukáš - OdVáhžlivci (20:10)
186. Komzák Petr - Jsme tu omylem (20:10)
187. Dynamite - Jdemuss (20:10)
188. Kilián Ondřej - OstoČest (20:15)
189. Orságová Kateřina - OstoČest (20:15)
190. Makub - Perun (20:15)
191. Norexan - Perun (20:15)
192. Sassmann Vojtech - Perun (20:15)
193. Hrubá Michaela - Somebodies from Brno (20:15)
194. Pařízková Lucie - Somebodies from Brno (20:15)
195. Štos Tomáš - Staří mazáci (20:15)
196. Dušek Jan - Staří mazáci (20:15)
197. Lišková Jolana - Staří mazáci (20:15)
198. Ziegler Aleš - OstoČest (20:15)
199. Švec Martin - Somebodies from Brno (20:15)
200. Šimo Tomáš - Tři chlapi na cestách (20:15)
201. Matal Rostislav - Tři chlapi na cestách (20:15)
202. Pivní sluníčko - Tři chlapi na cestách (20:15)
203. Kyliánová Jana - Dopraváci (20:20)
204. Prosserová Kateřina - Dragonflies (20:20)
205. Kratochvíla Petr - ITeam (20:20)
206. Krupa Martin - ITeam (20:20)
207. Deb - Kam to půjde (20:20)
208. Bašták Matej - Kucuky (20:20)
209. Priečková Mária - Kucuky (20:20)
210. Bystřický Zdeněk - Kuraci (20:20)
211. Drápal Filip - Kuraci (20:20)
212. Dobias Michal - Dopraváci (20:20)
213. Novy Michal - Kuraci (20:20)
214. Eisinger Petr - Joker a Harley (20:20)
215. Trnečková Šárka - Joker a Harley (20:20)
216. Pavel Kalousek - Kam to půjde (20:20)
217. Svícencová Kamila - Dragonflies (20:20)
218. Drozd Martin - Dopraváci (20:20)
219. IQtykve - Kobližníci (20:20)
220. Ledvina Tomáš - Kobližníci (20:20)
221. Darth Maul - BO!!! (20:20)
222. Tartaini Martin - BO!!! (20:20)
223. Anička - Vaše Veršotepy (20:25)
224. Včela - Vaše Veršotepy (20:25)
225. Vobořilová Anna - Vaše Veršotepy (20:25)
226. Elsa - Elsa & Trejpa (20:25)
227. Trejpa - Elsa & Trejpa (20:25)
228. RuHartman - Marvel (20:25)
229. Urbánkova Edita - Marvel (20:25)
230. Prášková Dominika - MOULOVÉ (20:25)
231. Pyšný Dan - MOULOVÉ (20:25)
232. Kalina David - Peregrinos (20:25)
233. Perničková Hana - Peregrinos (20:25)
234. Filipová Stanislava - Sasanka a rak poustevníček (20:25)
235. Baláková Klára - SOLID (20:25)
236. hRom - Spáči (20:25)
237. Vendelín - Spáči (20:25)
238. Tichý Zdenko (20:25)
239. Bieláková Anna - Matěj a koza (20:25)
240. Znamínko Matěj - Matěj a koza (20:25)
241. Knopp Jan - Mělničtí šlapeři (20:25)
242. Dobrovolný Petr - SOLID (20:25)
243. Janoušek Tomáš - Vaše Veršotepy (20:25)
244. Sitek Ondřej - Vaše Veršotepy (20:25)
245. Bergerová Sandra - Sasanka a rak poustevníček (20:25)
246. Verča - dvě malé (20:30)
247. Vintrová Veronika - dvě malé (20:30)
248. Fajtová Jiřina - Střelky (20:30)
249. Janků Kateřina - Střelky (20:30)
250. Barriga Saul - Super Spanish Team (20:30)
251. Talašová Zuzana - Super Spanish Team (20:30)
252. Kanár - Veď mě dál, cesto má! (20:30)
253. Kavka - Veď mě dál, cesto má! (20:30)
254. omega - Veď mě dál, cesto má! (20:30)
255. Pallfy - Zdravé Jádro (20:30)
256. Starostová Lenka - Zdravé Jádro (20:30)
257. Prášek Tomáš - Zkusíme to spolu (20:30)
258. Prášková Dana - Zkusíme to spolu (20:30)
259. Nagyová Zdenka (20:30)
260. Seman Pavol (20:30)
261. Vlk - Vlci (20:30)
262. Fego Václav - Tichošlápkové (20:30)
263. Rožnovský Aleš - Tichošlápkové (20:30)
264. Tomanec František - Šediví Tigři (20:35)
265. bubák - Šneci (20:35)
266. Jekyll - Šneci (20:35)
267. Havlišová Petra - Katka&Petra (20:35)
268. Pokorná Kateřina - Katka&Petra (20:35)
269. Bdinková Markéta - malá a menší (20:35)
270. Ivančicová Iva - malá a menší (20:35)
271. (TBoTB) - Milan Procházka (20:35)
272. Bielová Alexandra - parta hic (20:35)
273. Havelková Zuzana - parta hic (20:35)
274. Mawenzi - qwwenzi (20:35)
275. Q - qwwenzi (20:35)
276. Leisy - Velká Pravá Bota (20:35)
277. Kořínek Miloš - Velká Pravá Bota (20:35)
278. Pokorný Pavel - židozednáři (20:35)
279. Chvátal Eduard - židozednáři (20:35)
280. Martišková, nyní Blažková Vlasta (20:35)
281. Tomanec Pavel - Šediví Tigři (20:35)
282. Tichý Vlastimil (20:40)
283. Foret Dušan - Bystrc (20:40)
284. Hanslian Pavel - Bystrc (20:40)
285. Hanslian Petr - Bystrc (20:40)
286. Novotný Jan - Bystrc (20:40)
287. Papadimitriou Dimitrios - Bystrc (20:40)
288. Střížová Barbora - Bystrc (20:40)
289. Šikula Pavel (20:40)
290. Kunčar Josef (20:40)
291. Hejl Tomáš - Bystrc (20:40)
292. Hudec Radoslav - Bystrc (20:40)
293. Kačor Martin (20:40)
294. Hurín Petr (20:40)
295. Dvorský Petr (20:40)
296. Mesha (20:40)
297. Knap Miroslav (20:45)
298. Kožíšek Karel (20:45)
299. lubos (20:45)
300. Novotná Marie (20:45)
301. Albert Pavel (20:45)
302. Bareš Josef - Pajdáčci (20:50)
303. Janek Lukáš - Pajdáčci (20:50)
304. Maki - Pajdáčci (20:50)
305. Ryťa - Pajdáčci (20:50)
306. Jiřík - Pajdáčci (20:50)
307. Urban František - Pajdáčci (20:50)
308. Bělík Richard (21:00)
309. Turek Petr (21:00)
310. Přikryl Jaroslav (21:00)
311. Hartmann Petr - Petr Hartmann (21:00)
312. Hrabec Petr (21:05)
313. Kubešová Petra (21:05)
314. Klodner Petr (21:30)
315. Hejkrlík Jiří (21:30)
316. Ivoman - Whismátí 2019 (21:30)
317. Šudy - Whismátí 2019 (21:30)
318. Krejčí Pavel (21:30)
319. Smékal Libor - Whismátí 2019 (21:30)
320. Juřica Pavel (21:30)
321. Jirků Karel (21:30)
322. Gescheidt Patrik (22:00)
323. Fiala Ondřej (22:00)
324. Šodek Martin (22:00)
325. Příhoda Pavel (22:00)
326. Liška Miloslav (22:30)
327. Exturbozajíc (22:30)
328. Štilec Pavel (22:30)
329. Good Martin (22:30)
330. Fridrich Peter (22:30)
331. Blažek Filip (22:30)
332. Dítě Viktor (23:30)
333. Hora Petr (23:30)
334. Viščor Pavel (23:30)
335. Krška Michal (23:30)
336. Hájek Jiří (23:30)
337. Sedláček Jiří (23:30)

Seznam lidí v cíli


1. Krška Michal (23:30 - 12:10)
2. Hejkrlík Jiří (21:30 - 12:42) Rh++
3. Fiala Ondřej (22:00 - 13:46)
4. Šodek Martin (22:00 - 14:15)
5. Ivoman - Whismátí 2019 (21:30 - 14:15)
6. Šudy - Whismátí 2019 (21:30 - 14:16)
7. Exturbozajíc (22:30 - 14:17) Rh++
8. Přikryl Jaroslav (21:00 - 14:37)
9. Miklas Vojtěch (19:50 - 14:37)
10. Hartmann Petr - Petr Hartmann (21:00 - 14:42)
11. Štilec Pavel (22:30 - 14:52)
12. Krejčí Pavel (21:30 - 15:19)
13. Smékal Libor - Whismátí 2019 (21:30 - 15:33)
14. Good Martin (22:30 - 15:38)
15. Šikula Pavel (20:40 - 16:12)
16. Pokorný Pavel - židozednáři (20:35 - 16:32)
17. Jiřík - Pajdáčci (20:50 - 16:35)
18. Urban František - Pajdáčci (20:50 - 16:35)
19. Novotná Marie (20:45 - 16:35)
20. Příhoda Pavel (22:00 - 16:42) Rh++
21. Chvátal Eduard - židozednáři (20:35 - 16:44)
22. Fridrich Peter (22:30 - 16:45)
23. Wolfová Oldřiška - Úsměv (20:05 - 16:45)
24. Tichý Zdenko (20:25 - 16:59)
25. Chmelíček Jan - Alpinisti Vangl (19:40 - 16:59)
26. Káňa Lubomír - Alpinisti Vangl (19:40 - 17:14)
27. Juřica Pavel (21:30 - 17:16) Rh++
28. Vyhnal Stanislav - 50 na 50 (19:35 - 17:16)
29. Ziegler Aleš - OstoČest (20:15 - 17:41)
30. Kroupa Pavel (19:30 - 17:49) Rh+
31. KOR - Los Conejos (20:05 - 17:52)
32. Kunčar Josef (20:40 - 17:53)
33. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:05 - 17:54)
34. Bieláková Anna - Matěj a koza (20:25 - 17:58) Rh+
35. Znamínko Matěj - Matěj a koza (20:25 - 17:58) Rh+
36. Blažek Filip (22:30 - 18:02) Rh++
37. Hejl Tomáš - Bystrc (20:40 - 18:05)
38. Knopp Jan - Mělničtí šlapeři (20:25 - 18:06)
39. Krejčí Ondřej - 50 na 50 (19:35 - 18:06)
40. kure91 - 50 na 50 (19:35 - 18:06)
41. Jarik - Eagles (19:40 - 18:07)
42. Jimmy - Eagles (19:40 - 18:07)
43. Dobrovolný Petr - SOLID (20:25 - 18:14)
44. Adam Dušan - Alpinisti Vangl (19:40 - 18:19)
45. Dvořák Jan - Alpinisti Vangl (19:40 - 18:19)
46. Machová Miluše - Alpinisti Vangl (19:40 - 18:19)
47. Solař Roman - Balvani (19:50 - 18:20)
48. Solařová Kateřina - Balvani (19:50 - 18:20)
49. Hudec Radoslav - Bystrc (20:40 - 18:25)
50. Vlk - Vlci (20:30 - 18:27)
51. Novák Jirka - Náhodní kolemjdoucí (19:45 - 18:28)
52. Pejchal Lubomir - Jablhol (19:30 - 18:28)
53. Albert Pavel (20:45 - 18:31)
54. Martišková, nyní Blažková Vlasta (20:35 - 18:40)
55. Eisinger Petr - Joker a Harley (20:20 - 18:42)
56. Trnečková Šárka - Joker a Harley (20:20 - 18:42)
57. Pavel Kalousek - Kam to půjde (20:20 - 18:43)
58. Perestrelo Ana - vamos lá embora (20:00 - 18:48)
59. Monin - Lopaty (20:10 - 18:52)
60. Ráab František - Lopaty (20:10 - 18:52)
61. Šeda Václav - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30 - 18:55)
62. Chňupa Michal - Muži v klobouku (20:10 - 18:56)
63. Koutný Jan - Muži v klobouku (20:10 - 18:56)
64. Kohoutek Jakub - 4eggs (20:05 - 18:59)
65. Martinák Viktor - 4eggs (20:05 - 18:59)
66. Svícencová Kamila - Dragonflies (20:20 - 19:00)
67. Kačor Martin (20:40 - 19:06) Rh+
68. Brázda Jiří - Rychlá rota (20:05 - 19:06)
69. Matal Libor - Rychlá rota (20:05 - 19:06)
70. Kachlíř David - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35 - 19:09)
71. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:05 - 19:10)
72. Vlach Pavel - Los Conejos (20:05 - 19:10)
73. Martino Fabiana - Jdemuss (20:10 - 19:15)
74. Tidu Federico - Jdemuss (20:10 - 19:15)
75. Kratochvil Lukáš - OdVáhžlivci (20:10 - 19:16) Rh+
76. Hruby Tomas - lalala (19:55 - 19:16)
77. Komzák Petr - Jsme tu omylem (20:10 - 19:18)
78. brano - lalala (19:55 - 19:19)
79. Duchoň Matúš - lalala (19:55 - 19:19)
80. Barney - Pomalý tempo (19:55 - 19:20) Rh+
81. Dorie - Po(s)tupně odpadávající vědci (19:30 - 19:22)
82. Hájek Jiří (23:30 - 19:24) Rh++
83. Hurín Petr (20:40 - 19:27)
84. Drozd Martin - Dopraváci (20:20 - 19:30)
85. Džačovský Jan (20:00 - 19:34)
86. Tomanec Pavel - Šediví Tigři (20:35 - 19:35)
87. *Švec Martin - Somebodies from Brno (20:15 - 19:35)
88. Janoušek Tomáš - Vaše Veršotepy (20:25 - 19:44)
89. Sitek Ondřej - Vaše Veršotepy (20:25 - 19:44)
90. *IQtykve - Kobližníci (20:20 - 19:45)
91. *Ledvina Tomáš - Kobližníci (20:20 - 19:45)
92. Dynamite - Jdemuss (20:10 - 19:55)
93. Bergerová Sandra - Sasanka a rak poustevníček (20:25 - 19:58)
94. Šimo Tomáš - Tři chlapi na cestách (20:15 - 20:02)
95. Matal Rostislav - Tři chlapi na cestách (20:15 - 20:02)
96. Dvorský Petr (20:40 - 20:03)
97. Pivní sluníčko - Tři chlapi na cestách (20:15 - 20:09)
98. *Bocek Petr - Torpedo AMIS (19:50 - 20:10)
99. Sedláček Jiří (23:30 - 20:13) Rh++
100. Mesha (20:40 - 20:16)
101. *Kubeš Marek - Eagles (19:40 - 20:25)
102. *Kubešová Pavla - Eagles (19:40 - 20:25)
103. Jirků Karel (21:30 - 20:26) Rh+
104. *Ponomarev Pavel - Všichni za jednoho, jeden za všechny (19:35 - 20:30)
105. *Hlucháň Martin (19:30 - 20:43)
106. *Fego Václav - Tichošlápkové (20:30 - 22:30)
107. *Rožnovský Aleš - Tichošlápkové (20:30 - 22:30)
108. *Darth Maul - BO!!! (20:20 - 22:45)
109. *Tartaini Martin - BO!!! (20:20 - 22:45)

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

Rh++ - získal glejt v kategorii Rh++

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
BVVŠ pořádá

za podpory

v rámci akce

Partneři BVVŠ: