Pokořitelé Brna jsou po 23. ročníku aktualizováni. Snad už je to celý správně a tímto je vyhodnocení letošního ročníku uzavřeno. Těšíme se na vás na 24. ročníku BVVŠ a na Stovce Podyjím, jejíž přihlašování začíná 1.7. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Výsledky 2018
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Návštěvní
kniha
Videoklip
Běž
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

BVVŠ 2018 – 23. ročník

Časy průchodů jednotlivých chodičů přes kontroly uvádíme v samostatné tabulce.

Z těchto dat a ze seznamu chodičů na startu a v cíli pak vyplývají níže uvedené statistiky a seznamy.




Věkový profil na startu

1
15
1
17
3
18
1
19
3
20
4
21
4
22
9
23
5
24
8
25
15
26
16
27
21
28
27
29
20
30
22
31
16
32
10
33
9
34
12
35
10
36
10
37
11
38
16
39
9
40
13
41
8
42
3
43
10
44
2
45
3
46
2
47
4
48
3
49
3
51
3
52
2
53
1
54
2
55
2
59
1
64
2
65
1
69
1
15
1
17
3
18
1
19
3
20
4
21
4
22
9
23
5
24
8
25
15
26
16
27
21
28
27
29
20
30
22
31
16
32
10
33
9
34
12
35
10
36
10
37
11
38
16
39
9
40
13
41
8
42
3
43
10
44
2
45
3
46
2
47
4
48
3
49
3
51
3
52
2
53
1
54
2
55
2
59
1
64
2
65
1
69

v cíli

1
19
1
20
1
22
2
23
2
25
3
26
4
27
6
28
5
29
8
30
9
31
6
32
4
33
3
34
3
35
2
36
3
37
5
38
7
39
5
40
6
41
5
42
2
43
8
44
2
45
1
46
4
48
3
49
2
51
2
52
2
53
2
59
1
64
2
65
1
69

Tabulka kontrol

kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
0Střelice 329 (100%) 19:30 - 23:59
16Modřice 320 (97%) 21:54 - 1:36 6.2 km/h 16.0 km
27Žabárník 312 (95%) 23:30 - 3:57 5 km/h 11.0 km
41Mariánské údolí 271 (82%) 1:55 - 6:07 4.9 km/h 14.0 km
52Bílovice nad Svit 231 (70%) 4:15 - 9:38 4.0 km/h 11.0 km
63Vranov 175 (53%) 5:50 - 12:30 4.3 km/h 11.0 km
73Jinačovice 139 (42%) 8:10 - 15:15 3.7 km/h 10.0 km
88Helenčina,studánka 126 (38%) 10:36 - 20:00 4 km/h 15.0 km
100Střelice 124 (38%) 12:00 - 23:52 4.5 km/h 12.0 km

Významné týmy (dle metody Paretovské optimality neboli výškovnice):

  • Agenti chodci
  • Kentico

Seznam lidí na startu


1. Kruml Ondřej (19:30)
2. Procházka Vít - Borci (19:30)
3. Balačová Ivana - Borci (19:30)
4. Pagaczová Zuzana - FOOT FIGHTERS (19:30)
5. Marhonsová Lucie - FOOT FIGHTERS (19:30)
6. Němec Petr - popolezem (19:30)
7. Prokeš Michal - popolezem (19:30)
8. Šebela Pavel - TI VOD KOJÁLU (19:30)
9. Šebelová Lenka - TI VOD KOJÁLU (19:30)
10. Šebela Jan - TI VOD KOJÁLU (19:30)
11. Koníček Michal - TI VOD KOJÁLU (19:30)
12. Kuběna Roman - TI VOD KOJÁLU (19:30)
13. Šebela Petr - TI VOD KOJÁLU (19:30)
14. Podmajerský Petr - TI VOD KOJÁLU (19:30)
15. Červená Šárka - FOOT FIGHTERS (19:30)
16. Pejchal Lubomir (19:30)
17. Prachařová Eva (19:30)
18. Fiala Lukáš - AnDaLuHa (19:30)
19. Bartejsová Aneta - AnDaLuHa (19:30)
20. Lichorobiec Štěpán (19:30)
21. Martišková Vlasta (19:30)
22. Baláš Ondřej - Ondrej Balas (19:30)
23. Týčová Anna (19:30)
24. Tvardek Jiří (19:30)
25. Duhacek Jozef - Beauty and the Beasts (19:30)
26. Havlík Michal - Borci (19:30)
27. Kalina David - AnDaLuHa (19:30)
28. Perničková Hana - AnDaLuHa (19:30)
29. Ševčík David - Želváci (19:35)
30. Cendelín Milan - Želváci (19:35)
31. Kratochvíla Lukáš - Želváci (19:35)
32. Pružinec Jakub - Želváci (19:35)
33. Vondruška Lukáš - Želváci (19:35)
34. Džačovský Jan - Beauty and the Beasts (19:35)
35. Bystřický Zdeněk - Kuraci (19:35)
36. Davidová Barbora - Kuraci (19:35)
37. Zvěřina Matěj - Kuraci (19:35)
38. Juhanak Radek - Kuraci (19:35)
39. Kopecká Barbora - Kuraci (19:35)
40. Novák Dalibor - Kuraci (19:35)
41. Kejík Pavel - Kuraci (19:35)
42. Urbánek Libor - Kuraci (19:35)
43. Petrovic Martin - Želváci (19:35)
44. Vítek Tomáš - Želváci (19:35)
45. Navratilova Petra - Kuraci (19:35)
46. Čermák Milan - Beauty and the Beasts (19:35)
47. Hendrychová Petra - Beauty and the Beasts (19:35)
48. Adamček Ľubomír - Kentico (19:40)
49. Adamček Adam - Kentico (19:40)
50. Červená Martina - Kentico (19:40)
51. Šandala Branislav - Kentico (19:40)
52. Donko Pavol - Kentico (19:40)
53. Melo Stanislav - Kentico (19:40)
54. Svoboda Vít - Kentico (19:40)
55. Šeda Václav - KOŽ (19:40)
56. Hanzlová Alice - KOŽ (19:40)
57. Bezdíček Matěj - KOŽ (19:40)
58. Pavlasová Gabriela - KOŽ (19:40)
59. Kastl Tomáš - KOŽ (19:40)
60. Krejčová Lucie - KOŽ (19:40)
61. Mladonický Jakub - KOŽ (19:40)
62. Mikó Albert - Kentico (19:40)
63. Rychtecký Luboš - Kentico (19:40)
64. Hruby Tomas - Kentico (19:40)
65. Melo Juraj - Kentico (19:40)
66. Rakovský Antonín (19:40)
67. Hašuľ Matej (19:40)
68. Pospíchal Tomáš - Alpinisti Vangl (19:45)
69. Klímová Lada - Dragonflies (19:45)
70. Kubátová Monika - Lopaty (19:45)
71. Španihel Vít - Lopaty (19:45)
72. Turčínek Jan - Lopaty (19:45)
73. Franta Michal - Rychlá rota (19:45)
74. Hensl Vít - Rychlá rota (19:45)
75. Matal Libor - Rychlá rota (19:45)
76. Matalová Hana - Rychlá rota (19:45)
77. Nesvadba Tomáš - Rychlá rota (19:45)
78. Pernt Vlastimil - Rychlá rota (19:45)
79. Rozsypal Marek - Rychlá rota (19:45)
80. Juřicová Helena (19:45)
81. Kašpar Jan - Lopaty (19:45)
82. Ráab František - Lopaty (19:45)
83. Svícencová Kamila - Dragonflies (19:45)
84. Čožík David - Alpinisti Vangl (19:45)
85. Adam Dušan - Alpinisti Vangl (19:45)
86. Chmelíček Jan - Alpinisti Vangl (19:45)
87. Albrecht Kamil - Alpinisti Vangl (19:45)
88. Káňa Lubomír - Alpinisti Vangl (19:45)
89. Nerud Pavel (19:50)
90. Kilián Ondřej - OstoČest (19:50)
91. Orságová Kateřina - OstoČest (19:50)
92. Skácelová Jana - OstoČest (19:50)
93. Berounová Aneta - Pomalý tempo (19:50)
94. Obůrková Jitka - Pomalý tempo (19:50)
95. Kazda Michal - Pomalý tempo (19:50)
96. Janecek David - DJ (19:50)
97. Sukenik Juraj - DJ (19:50)
98. Bernat Michal - Pomalý tempo (19:50)
99. Šimo Tomáš (19:50)
100. Ziegler Aleš - OstoČest (19:50)
101. Borecký Martin - Pomalý tempo (19:50)
102. Kolek Jiří - Pomalý tempo (19:50)
103. Honek Miroslav - OstoČest (19:50)
104. Jahoda Roman - OstoČest (19:50)
105. Vacek Jan - Tři invalidi (19:55)
106. Kral Libor - Tri invalidi (19:55)
107. Kameš Štěpán - Tri invalidi (19:55)
108. Otoupalikova Gabriela - VDPR (19:55)
109. Hříbal Tomáš - VDPR (19:55)
110. Kučera Lukáš - VDPR (19:55)
111. Neduchal Roman - VDPR (19:55)
112. Pacíková Jana - VDPR (19:55)
113. Chodura Tomáš - VDPR (19:55)
114. Doubrava Radek - Velký špatný (19:55)
115. Kiesel Michal - Velký špatný (19:55)
116. Kuthanová Veronika - Velký špatný (19:55)
117. Murugiah Preethy - Velký špatný (19:55)
118. Caha Jan - VDPR (19:55)
119. Pitzmos Martin - Velký špatný (19:55)
120. Ruzicka Andrej - Agenti chodci (19:55)
121. Tauš Radek - Agenti chodci (19:55)
122. Šiška Matúš - Agenti chodci (19:55)
123. Netuka Petr - Velký špatný (19:55)
124. Šiška Miroslav - Agenti chodci (19:55)
125. Balák Václav - Boston Tanker (20:00)
126. Šimšaj Vladimír - Boston Tanker (20:00)
127. Adámek Martin - Adámci (20:00)
128. Adámková Anna - Adámci (20:00)
129. Foret Dušan - Bystrc (20:00)
130. Novotny Jan - Bystrc (20:00)
131. Krejčí Ondřej - Dva v tom (20:00)
132. Krejčí Filip - Dva v tom (20:00)
133. Cikalo Stanislav - Eagles (20:00)
134. Nenál Dalibor - Eagles (20:00)
135. Kouřil Svatopluk - Eagles (20:00)
136. Müller Jakub - Eagles (20:00)
137. Borůvka František - Eagles (20:00)
138. Kulajtová Lenka - Boston Tanker (20:00)
139. Vyhnal Martin - Dva v tom (20:00)
140. Koťa Martin - Dva v tom (20:00)
141. Hejl Tomáš - Bystrc (20:00)
142. Hudec Radoslav - Bystrc (20:00)
143. Vyhnal Stanislav - Dva v tom (20:00)
144. Borková Jana - Nový život (20:00)
145. Horáková Helena - Nový život (20:00)
146. Novák Jiří - Náhodní kolemjdoucí (20:05)
147. Kubík Matej - Imperium (20:05)
148. Frňka Martin - Bouře (20:05)
149. Kubík Jiří - Bouře (20:05)
150. Vymlátil Tomáš - Bouře (20:05)
151. Durčák Lukáš - Imperium (20:05)
152. Katrák Jakub - Imperium (20:05)
153. Viluda Lubomir - Imperium (20:05)
154. Vojt Lukáš - Imperium (20:05)
155. Bubniakova Monika - Imperium (20:05)
156. Hrubá Micheala - Somebodies from Brno (20:05)
157. Ondruchová Kateřina - Somebodies from Brno (20:05)
158. Pařízková Lucie - Somebodies from Brno (20:05)
159. Hájek Tomáš - Náhodní kolemjdoucí (20:05)
160. Pavlicova Michaela - Somebodies from Brno (20:05)
161. Reichman Filip - Náhodní kolemjdoucí (20:05)
162. Švec Martin - Somebodies from Brno (20:05)
163. Janková Iva - Žabky šlapky (20:10)
164. Košťál Pavel - Žabky šlapky (20:10)
165. Taraba Martin - Žabky šlapky (20:10)
166. Davidová Markéta - Bez ambic (20:10)
167. Novotná Pavla - HUDY (20:10)
168. Staňková Lenka - HUDY (20:10)
169. Pospíšil Luděk - Konstruktéři na útěku (20:10)
170. Pavelka Radomil - Konstruktéři na útěku (20:10)
171. Vincenc Jan - Konstruktéři na útěku (20:10)
172. Vincenc Josef - Konstruktéři na útěku (20:10)
173. Stříž Jiří - Strizaci (20:10)
174. Stříž Lukáš - Strizaci (20:10)
175. Střížová Barbora - Strizaci (20:10)
176. Střížová Renata - Strizaci (20:10)
177. Seidler Ondřej - Konstruktéři na útěku (20:10)
178. Vrzalová Iva (20:10)
179. Šuláková Alexandra - HUDY (20:10)
180. Procházka Jan - HUDY (20:10)
181. Hanák Jiří - Bez ambic (20:10)
182. Khýr Tomáš (20:10)
183. Dočkal Radek (20:10)
184. Venglář Jakub - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10)
185. Janovec Jozef - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10)
186. Langhammerová Anežka - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10)
187. Lizna Martin - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15)
188. Tesařová Michaela - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15)
189. Bulawa Lukáš - Krátký proces (20:15)
190. Jakeš Libor - On Board (20:15)
191. Košťál Jaroslav - On Board (20:15)
192. Mládek Ondřej - On Board (20:15)
193. Hrdlička Jan - Rotační středy (20:15)
194. Růžičková Miroslava - Rotační středy (20:15)
195. Bauer Pavel - Saunaři (20:15)
196. Urbánek Roman - Saunaři (20:15)
197. Dušek Jan - Staří Mazáci (20:15)
198. Řezáč Jaroslav - CoToDá (20:15)
199. Rosenberg Pavel - CoToDá (20:15)
200. TOMANEC FRANTIŠEK - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15)
201. Tomanec Pavel - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15)
202. Procházka Milan - Krátký proces (20:15)
203. Vozdecký Petr - Krátký proces (20:15)
204. Kalvoda Marek - Rotační středy (20:15)
205. Hradil Roman - Saunaři (20:15)
206. Štos Tomáš - Staří Mazáci (20:15)
207. Lišková Jolana - Staří Mazáci (20:15)
208. Čvoro Aleksandar - Agenti chodci (20:20)
209. Švestka Martin - Mufošnek (20:20)
210. Stejskal Martin - Mufošnek (20:20)
211. Sezima Petr - PeSePeSe (20:20)
212. Sezimová Petra - PeSePeSe (20:20)
213. Doležal Vojtěch - Veď mě dál, cesto má (20:20)
214. Prinz František - Veď mě dál, cesto má (20:20)
215. Zugárek Adam - Veď mě dál, cesto má (20:20)
216. Bergmanová Hanka (20:20)
217. Kalová Jana (20:20)
218. Potočňák Tomáš - JustBreathe (20:20)
219. Hás Martin (20:20)
220. Vojta Pavel - Šneci (20:20)
221. Hykel Jan - Šneci (20:20)
222. Kuklová Petra - Šneci (20:20)
223. Fišera Ota - Šneci (20:20)
224. Knopp Jan - Mělničtí šlapeři (20:20)
225. Hruška Juraj - Agenti chodci (20:20)
226. Matuščinová Gabriela - Agenti chodci (20:20)
227. Knopp Stanislav - Mělničtí šlapeři (20:20)
228. Kůpa Michal - PěškyNiKrok (20:25)
229. Ruber Milan - PěškyNiKrok (20:25)
230. Šustáček Filip - Qwwenzi (20:25)
231. Miklošová Barbora - Symfonie pohybu (20:25)
232. Opršál Jindřich - Symfonie pohybu (20:25)
233. Leistner Radovan - Velká Pravá Bota (20:25)
234. Vašík Ondřej - Velká Pravá Bota (20:25)
235. Wolf Jan - Wolves (20:25)
236. Wolfová Veronika - Wolves (20:25)
237. Baláková Klára - Zverimex (20:25)
238. Dobrovolný Petr - Zverimex (20:25)
239. Potfaj Michal (20:25)
240. Navrátilová Hedvika - SC Indiány (20:25)
241. Martin - SC Indiány (20:25)
242. Nemec Vladimir (20:25)
243. Klodner Petr (20:25)
244. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25)
245. Kořízek Kamil - Los Conejos (20:25)
246. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:25)
247. Nagyová Veronika - Vlci (20:25)
248. Drahovzal František - Vlci (20:25)
249. Vavroušková Kristyna - Qwwenzi (20:25)
250. Nagyová Zdenka (20:30)
251. Dlouhý Lukáš (20:30)
252. Grepl Tomas (20:30)
253. Kozel Lukáš (20:30)
254. Minář Michal (20:30)
255. Burešová Hana - H2O (20:30)
256. Czekoova Kristina - H2O (20:30)
257. Krajčová Jarmila - H2O (20:30)
258. Mitysková Lenka - H2O (20:30)
259. Rolinc Martin (20:30)
260. Churová Markéta (20:30)
261. Šabrňák Josef - Pivní turisti (20:30)
262. Kára Tomáš - Pivní turisti (20:30)
263. Martinek Stanislav (20:30)
264. Albert Pavel (20:30)
265. Chura Roman (20:30)
266. Šulc Ivo (20:30)
267. Šeliga Roman - Vanesťáci (20:30)
268. Kůřil Michal (20:35)
269. Kinclová Radka (20:35)
270. Knap Miroslav (20:35)
271. Kuba Vlastislav (20:35)
272. Matuška Jan (20:35)
273. Tomášek Petr (20:35)
274. Tribula David (20:35)
275. Zhoř Tomáš (20:35)
276. Hájek Jiří (20:35)
277. Stojarová Šárka (20:35)
278. Souček Jakub (20:35)
279. Pokorná Barbora - Židozednáři (20:35)
280. Pokorný Pavel - Židozednáři (20:35)
281. Chvátal Eduard (20:35)
282. Tartaini Martin (20:35)
283. Dvořák Miloslav (20:40)
284. Dvorský Petr (20:40)
285. Novotná Marie (20:40)
286. Techet Jiří (20:40)
287. Osička Jan (20:40)
288. Grimalt Pineda Angela - Achilles (20:40)
289. Ilciukaite Kristina - Achilles (20:40)
290. Hvezdova Irina - Achilles (20:40)
291. Nicolas Loïc - Achilles (20:40)
292. Bastak Matej - Oranzove smrady (20:40)
293. Priečková Mária - Oranzove smrady (20:40)
294. Kašpar Pavel (20:40)
295. Kožíšek Karel (20:40)
296. Kunčar Petr - kuncari (20:40)
297. Oľha Jaroslav (20:40)
298. Hejkrlíková Iva - HejaHejTrail.cz (21:00)
299. Daněk Milan - BĚHNY (21:00)
300. Špéra Vít - BĚHNY (21:00)
301. Werbitzký Marek - BĚHNY (21:00)
302. Krejčí Bronislav (21:00)
303. Sedlák Petr (21:00)
304. Hejkrlík Antonín - HejaHejTrail.cz (21:00)
305. Hejkrlíková Věra - HejaHejTrail.cz (21:00)
306. Petlák Ondřej (21:10)
307. Sedláček Jiří (21:10)
308. Adámek Josef (21:10)
309. Minaříková Michaela (21:10)
310. Jecminek Radomir (21:30)
311. Klimková Eva (21:30)
312. Turek Petr (21:30)
313. Šlezinger Radek (21:30)
314. Širůčková Martina - Whismátí 2018 (21:30)
315. Liška Miloslav - Manchester United (21:30)
316. Širůček Petr - Whismátí 2018 (21:30)
317. Manoušek Ivo - Whismátí 2018 (21:30)
318. Marek Jakub - Whismátí 2018 (21:30)
319. Krejčí Pavel (21:30)
320. Strážnický Jan (22:00)
321. Persaň Tomáš (22:00)
322. Bulín Martin (22:00)
323. Zábranský Lukáš (22:00)
324. Hejkrlík Jiří - HejaHejTrail.cz (23:20)
325. Příhoda Pavel (23:20)
326. Kovařík Pavel - Běžci 6:00 (24:00)
327. Tkadlčík Zbyněk - Běžci 6:00 (24:00)
328. Viščor Pavel (24:00)
329. Kuneš David (24:00)

Seznam lidí v cíli


1. Kovařík Pavel - Běžci 6:00 (24:00 - 12:00) Rh+
2. Tkadlčík Zbyněk - Běžci 6:00 (24:00 - 12:00) Rh+
3. Hájek Jiří (20:35 - 12:27) Rh+
4. Navrátilová Hedvika - SC Indiány (20:25 - 13:15)
5. Martin - SC Indiány (20:25 - 13:15)
6. Nemec Vladimir (20:25 - 13:15)
7. Bulín Martin (22:00 - 14:12) Rh++
8. Hejkrlík Jiří - HejaHejTrail.cz (23:20 - 14:14) Rh++
9. Daněk Milan - BĚHNY (21:00 - 14:17) Rh+
10. Špéra Vít - BĚHNY (21:00 - 14:17) Rh+
11. Werbitzký Marek - BĚHNY (21:00 - 14:17) Rh+
12. Martinek Stanislav (20:30 - 14:26)
13. Koťa Martin - Dva v tom (20:00 - 14:26)
14. Sedláček Jiří (21:10 - 14:44)
15. Zábranský Lukáš (22:00 - 15:02)
16. Viščor Pavel (24:00 - 15:08) Rh++
17. Liška Miloslav - Manchester United (21:30 - 15:23)
18. Širůček Petr - Whismátí 2018 (21:30 - 15:23)
19. Manoušek Ivo - Whismátí 2018 (21:30 - 15:23)
20. Marek Jakub - Whismátí 2018 (21:30 - 15:24)
21. Vítek Tomáš - Želváci (19:35 - 15:24)
22. Krejčí Pavel (21:30 - 15:30)
23. Krejčí Bronislav (21:00 - 15:30) Rh++
24. Bernat Michal - Pomalý tempo (19:50 - 15:41) Rh+
25. Potočňák Tomáš - JustBreathe (20:20 - 15:48) Rh+
26. Lichorobiec Štěpán (19:30 - 16:32)
27. Stojarová Šárka (20:35 - 16:43)
28. Kašpar Pavel (20:40 - 16:55) Rh+
29. Řezáč Jaroslav - CoToDá (20:15 - 17:01)
30. Rosenberg Pavel - CoToDá (20:15 - 17:01)
31. Kožíšek Karel (20:40 - 17:09)
32. Šimo Tomáš (19:50 - 17:19)
33. Šuláková Alexandra - HUDY (20:10 - 17:35)
34. Procházka Jan - HUDY (20:10 - 17:35) Rh++
35. Ziegler Aleš - OstoČest (19:50 - 17:35)
36. Kunčar Petr - kuncari (20:40 - 17:40) Rh+
37. Klodner Petr (20:25 - 17:42)
38. Hanák Jiří - Bez ambic (20:10 - 17:42)
39. Mikó Albert - Kentico (19:40 - 17:43)
40. Rychtecký Luboš - Kentico (19:40 - 17:43)
41. Navratilova Petra - Kuraci (19:35 - 17:43)
42. Martišková Vlasta (19:30 - 17:43)
43. Hruby Tomas - Kentico (19:40 - 17:50)
44. Borecký Martin - Pomalý tempo (19:50 - 17:53)
45. Baláš Ondřej - Ondrej Balas (19:30 - 17:53)
46. Albert Pavel (20:30 - 17:55)
47. Vyhnal Martin - Dva v tom (20:00 - 17:55)
48. Kolek Jiří - Pomalý tempo (19:50 - 17:55)
49. Hejl Tomáš - Bystrc (20:00 - 17:58)
50. Hudec Radoslav - Bystrc (20:00 - 17:58)
51. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25 - 18:12)
52. Týčová Anna (19:30 - 18:14)
53. Tvardek Jiří (19:30 - 18:14)
54. Souček Jakub (20:35 - 18:17)
55. TOMANEC FRANTIŠEK - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15 - 18:17)
56. Tomanec Pavel - ŠEDIVÍ TIGŘI (20:15 - 18:17)
57. Melo Juraj - Kentico (19:40 - 18:17) Rh+
58. Kašpar Jan - Lopaty (19:45 - 18:22)
59. Ráab František - Lopaty (19:45 - 18:22)
60. Kořízek Kamil - Los Conejos (20:25 - 18:24)
61. Čermák Milan - Beauty and the Beasts (19:35 - 18:25)
62. Hendrychová Petra - Beauty and the Beasts (19:35 - 18:25)
63. Duhacek Jozef - Beauty and the Beasts (19:30 - 18:25)
64. Svícencová Kamila - Dragonflies (19:45 - 18:26)
65. Havlík Michal - Borci (19:30 - 18:26)
66. Khýr Tomáš (20:10 - 18:33)
67. Chura Roman (20:30 - 18:42)
68. Čožík David - Alpinisti Vangl (19:45 - 18:42)
69. Procházka Milan - Krátký proces (20:15 - 18:59)
70. Vozdecký Petr - Krátký proces (20:15 - 18:59)
71. Kalina David - AnDaLuHa (19:30 - 19:01)
72. Perničková Hana - AnDaLuHa (19:30 - 19:01)
73. Hřebíček Libor - Los Conejos (20:25 - 19:07)
74. Kalvoda Marek - Rotační středy (20:15 - 19:07)
75. Švec Martin - Somebodies from Brno (20:05 - 19:07)
76. Honek Miroslav - OstoČest (19:50 - 19:07)
77. Jahoda Roman - OstoČest (19:50 - 19:07)
78. Adam Dušan - Alpinisti Vangl (19:45 - 19:07) Rh+
79. Chmelíček Jan - Alpinisti Vangl (19:45 - 19:07)
80. Pokorná Barbora - Židozednáři (20:35 - 19:10)
81. Pokorný Pavel - Židozednáři (20:35 - 19:10)
82. Vyhnal Stanislav - Dva v tom (20:00 - 19:10)
83. Tauš Radek - Agenti chodci (19:55 - 19:15) Rh++
84. Kuneš David (24:00 - 19:18) Rh++
85. Albrecht Kamil - Alpinisti Vangl (19:45 - 19:22)
86. Dočkal Radek (20:10 - 19:26) Rh++
87. Chvátal Eduard (20:35 - 19:30)
88. Hás Martin (20:20 - 19:30)
89. Borková Jana - Nový život (20:00 - 19:37)
90. Horáková Helena - Nový život (20:00 - 19:37)
91. Vojta Pavel - Šneci (20:20 - 19:40)
92. Hykel Jan - Šneci (20:20 - 19:40)
93. Kuklová Petra - Šneci (20:20 - 19:40)
94. Fišera Ota - Šneci (20:20 - 19:40)
95. Hradil Roman - Saunaři (20:15 - 19:41)
96. Příhoda Pavel (23:20 - 19:44) Rh++
97. Šiška Matúš - Agenti chodci (19:55 - 19:44) Rh++
98. Šulc Ivo (20:30 - 19:45)
99. Venglář Jakub - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10 - 19:47)
100. Janovec Jozef - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10 - 19:47)
101. Langhammerová Anežka - Brno Ultimate Frisbee Underground (20:10 - 19:47)
102. Adámek Josef (21:10 - 19:50)
103. Nagyová Veronika - Vlci (20:25 - 20:12)
104. Drahovzal František - Vlci (20:25 - 20:12)
105. Knopp Jan - Mělničtí šlapeři (20:20 - 20:12)
106. Oľha Jaroslav (20:40 - 20:13)
107. Káňa Lubomír* - Alpinisti Vangl (19:45 - 20:19)
108. Netuka Petr* - Velký špatný (19:55 - 20:26)
109. Tartaini Martin (20:35 - 20:34)
110. Šeliga Roman* - Vanesťáci (20:30 - 20:35)
111. Sedlák Petr* (21:00 - 20:49)
112. Minaříková Michaela (21:10 - 20:51)
113. ??? ???* (?:?? - 20:51)
114. Hruška Juraj* - Agenti chodci (20:20 - 20:57)
115. Matuščinová Gabriela* - Agenti chodci (20:20 - 20:57)
116. Šiška Miroslav* - Agenti chodci (19:55 - 20:57) Rh++
117. Štos Tomáš* - Staří Mazáci (20:15 - 21:18)
118. Lišková Jolana* - Staří Mazáci (20:15 - 21:18)
119. Vavroušková Kristyna* - Qwwenzi (20:25 - 22:00)
120. Rakovský Antonín* (19:40 - 22:00)
121. Hejkrlík Antonín* - HejaHejTrail.cz (21:00 - 22:13) Rh++
122. Hejkrlíková Věra* - HejaHejTrail.cz (21:00 - 22:13) Rh++
123. Hašuľ Matej* (19:40 - 22:37) Rh++
124. Knopp Stanislav* - Mělničtí šlapeři (20:20 - 23:52)

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

Rh++ - získal glejt v kategorii Rh++

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory