Výsledky pochodu jsou zveřejněny. Významnými týmy letoška jsou Agenti chodci, Beat Gary, Gettpal, HejaHejTrail.cz, krtkův dort a Whismátí fotroBĚŽCI. Gratulujeme všem. Na předání odměn se ještě domluvíme v návštěvní knize. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Často
kladené
dotazy
Nejnovější zprávy
Výsledky 2017
Návštěvní
kniha
bvvs[@]vyskovnice[.]cz

BVVŠ 2017 – 22. ročník

Časy průchodů jednotlivých chodičů přes kontroly uvádíme v samostatné tabulce. Z těchto dat a ze seznamu chodičů v cíli pak vyplývají níže uvedené statistiky a seznamy.




Věkový profil na startu

1
15
3
16
2
17
2
18
4
19
3
20
3
21
11
22
10
23
8
24
18
25
15
26
23
27
12
28
21
29
24
30
11
31
17
32
13
33
16
34
10
35
11
36
14
37
15
38
9
39
8
40
10
41
9
42
11
43
3
44
2
45
2
46
4
47
6
48
4
50
2
51
2
52
2
54
2
58
2
61
1
63
2
64
2
68

v cíli

1
18
1
19
1
20
2
22
3
23
2
24
5
25
2
26
8
27
4
28
8
29
7
30
4
31
4
32
4
33
6
34
2
35
4
36
4
37
3
38
4
39
3
40
6
41
7
42
6
43
1
44
2
45
3
47
2
48
1
52
1
54
1
58
1
61
1
64
1
68

Tabulka kontrol

kmKontroladošlo lidíčasový rozsah
na kontrole
prům. rychlost
na úseku
délka úseku
  0.0Modřice 365 (100%) 19:30 – 23:00
15.7Kobylnice 363 (99%) 21:58 – 01:55 5.4 km/h 15.0 km
31.0Ochoz-Říčky 334 (92%) 00:25 – 05:08 5.0 km/h 16.0 km
47.8U Jelínka 251 (69%) 03:22 – 09:52 4.2 km/h 16.0 km
55.3Jinačovice 188 (52%) 05:15 – 12:29 3.7 km/h 8.0 km
71.9Helenčina studánka 156 (43%) 07:42 – 16:26 3.9 km/h 17.0 km
83.8Střelice 144 (39%) 09:35 – 19:18 3.7 km/h 12.0 km
91.9Annenský mlýn 129 (35%) 11:00 – 21:30 4.1 km/h 8.0 km
100.2Modřice 126 (35%) 12:23 – 23:22 4.9 km/h 8.0 km

Významné týmy (dle metody Paretovské optimality neboli výškovnice):

  • Agenti chodci
  • Beat Gary
  • Gettpal
  • HejaHejTrail.cz
  • krtkův dort
  • Whismátí fotroBĚŽCI

Seznam lidí na startu


1. Alda - H2O (19:30)
2. Burešová Hana - H2O (19:30)
3. Czekoova Kristina - H2O (19:30)
4. Krajčová Jarmila - H2O (19:30)
5. Mitysková Lenka - H2O (19:30)
6. Kurča - Jitka a štafeta (19:30)
7. Borková Jana - Nový život (19:30)
8. Horáková Helena - Nový život (19:30)
9. Merlíčková Jana - Nový život (19:30)
10. Hrdlička Lukáš - Skautíci (19:30)
11. Markoš Jakub - Skautíci (19:30)
12. Mondy - Skautíci (19:30)
13. Petrovičová Tatiana - Skautíci (19:30)
14. Saleh Adam - Skautíci (19:30)
15. Babča - VDPR (19:30)
16. Girabelka - VDPR (19:30)
17. kluczik - VDPR (19:30)
18. nedys - VDPR (19:30)
19. tomisekCZE - VDPR (19:30)
20. Zajda - ZMH (19:30)
21. Stařík - ZMH (19:30)
22. Linkov Václav (19:30)
23. Bokiš Daniel (19:30)
24. Kanya Aleš (19:30)
25. Mucha Jiří (19:30)
26. Stehlík Michal (19:30)
27. Kunčar Josef (19:30)
28. Hauptann Jitka - Jitka a štafeta (19:30)
29. Hadraba Petr - Šediví Tigři (19:35)
30. Dvořis - Alpinisti Vangl (19:35)
31. Chmelda - Alpinisti Vangl (19:35)
32. Kánik - Alpinisti Vangl (19:35)
33. Holeňák Radek - Hamiltonův operátor (19:35)
34. Prokop David - Hamiltonův operátor (19:35)
35. Staněk Honza - Hamiltonův operátor (19:35)
36. Adamcová Veronika - Hysterici (19:35)
37. Silver - Hysterici (19:35)
38. Stejskalová Lenka - Hysterici (19:35)
39. Kühr Luděk - Kobližníci (19:35)
40. Kührová Pavlína - Kobližníci (19:35)
41. Kührová Veronika - Kobližníci (19:35)
42. Švestka Martin - mufošnek (19:35)
43. dada - mufošnek (19:35)
44. Stejskal Martin - mufošnek (19:35)
45. Zanina Roman (19:35)
46. Šilhavá Ivana (19:35)
47. Marek Miloš (19:35)
48. Kozel Lukáš (19:35)
49. Geschodt Patrik (19:35)
50. Kačor Martin (19:35)
51. Tripský Andrej - Hamiltonův operátor (19:35)
52. TOMANEC FRANTIŠEK - Šediví Tigři (19:35)
53. Tomanec Pavel - Šediví Tigři (19:35)
54. Lizna Martin - Šediví Tigři (19:35)
55. Adis - Alpinisti Vangl (19:35)
56. Ledvina Tomáš - Kobližníci (19:35)
57. Čojda - Alpinisti Vangl (19:35)
58. Jet - Biggus Dickus (19:40)
59. Makovník Martin - Biggus Dickus (19:40)
60. Pavlik Pavol - Biggus Dickus (19:40)
61. pan Držka - I cesta může být cíl (19:40)
62. Týčová Anna - I cesta může být cíl (19:40)
63. Tarantová Marie - I cesta může být cíl (19:40)
64. Bystřický Zdeněk - Kuraci (19:40)
65. Kejík Pavel - Kuraci (19:40)
66. Novák Dalibor - Kuraci (19:40)
67. BlackBlade - Paš(er)áci (19:40)
68. Šebela Pavel - PAJA (19:40)
69. Šebelová Lenka - PAJA (19:40)
70. Kuběna Roman - PAJA (19:40)
71. Putnová Jana - PAJA (19:40)
72. Stříž Jiří - Rotační středy (19:40)
73. Vrzalová Iva - Rotační středy (19:40)
74. Nijman Marcel - Tortoise (19:40)
75. Cremades Elga - Tortoise (19:40)
76. Zvěřina Matěj - Kuraci (19:40)
77. Švancara Ondřej - Kuraci (19:40)
78. Hrdlička Jan - Rotační středy (19:40)
79. Černochová Vendula - I cesta může být cíl (19:40)
80. Bičan Michal - Tortoise (19:40)
81. Perestrelo Ana - Tortoise (19:40)
82. Nosko Peter - Tortoise (19:40)
83. Čermák Milan - Paš(er)áci (19:40)
84. Džačovský Jan - Paš(er)áci (19:40)
85. Marušák (19:45)
86. Jíša Honza - Beat Gary (19:45)
87. Kulhavy Martin - Beat Gary (19:45)
88. Pečenka Matěj - Beat Gary (19:45)
89. Luboš H. - Beat Gary (19:45)
90. Maděránková Denisa - Beat Gary (19:45)
91. Sindri - Beat Gary (19:45)
92. Koubová Petra - Hrrrr šlapky (19:45)
93. Hanzelková Kateřina - Hrrrr šlapky (19:45)
94. Kokrdova Monika - Hrrrr šlapky (19:45)
95. Ftorková Kateřina - Hrrrr šlapky (19:45)
96. Alča - Pomalý tempo (19:45)
97. Filip - Pomalý tempo (19:45)
98. Phobos - Pozvolná smrt (19:45)
99. Subar - Pozvolná smrt (19:45)
100. Dočkal Radek (19:45)
101. Šubr Jiří (19:45)
102. Lefner Jan (19:45)
103. Mahrýk Tomáš - Beat Gary (19:45)
104. Novotný Peter - Beat Gary (19:45)
105. Barney - Pomalý tempo (19:45)
106. Potočňák Tomáš - Beat Gary (19:45)
107. Teplan Martin (19:45)
108. Meda team - Pozvolná smrt (19:45)
109. Hruška Juraj - Agenti chodci (19:50)
110. Trdlo - Agenti chodci (19:50)
111. Málková Irena - BárTim team (19:50)
112. Palátová Jana - BárTim team (19:50)
113. Wičarová Jana - BárTim team (19:50)
114. Šenkyříková Jana - Beskydske děvuchy (19:50)
115. Vojkovská Jana - Beskydske děvuchy (19:50)
116. Balačová Ivana - Borci (19:50)
117. Havlík Michal - Borci (19:50)
118. Zukalová Markéta - Borci (19:50)
119. Němec Petr - Cojávim (19:50)
120. Prokeš Michal - Cojávim (19:50)
121. Havelka Jan - EXPEDICE 100 (19:50)
122. Ledvina Jan - EXPEDICE 100 (19:50)
123. Valeš Ondřej - ExWidnes boys (19:50)
124. Černý Ivan (19:50)
125. Čvoro Alexandar - Agenti chodci (19:50)
126. Koláček Stanislav - Chodci (19:50)
127. Randýsek Vít - Chodci (19:50)
128. Darth Maul - ExWidnes boys (19:50)
129. Fuzik - Agenti chodci (19:50)
130. Tvoja hlava - Agenti chodci (19:50)
131. Miklošová Barbora (19:55)
132. Pospíšil Martin (19:55)
133. Ilavská Petra (19:55)
134. Drozd Martin (19:55)
135. KPajik - AC & skauti (19:55)
136. Souralová Káťa - AC & skauti (19:55)
137. Danda - Jantaři (19:55)
138. Číhal Mirek - Letemsvětem (19:55)
139. Konopková Evička - Letemsvětem (19:55)
140. Nagyová Veronika - Vlci (19:55)
141. Drahovzal František - Vlci (19:55)
142. zaro - Degustacni komise (19:55)
143. Řezáč Kamil (19:55)
144. Šeffer Maxmilián - Jantaři (19:55)
145. Kvítison - Jantaři (19:55)
146. Netuka Petr - Lysá n. L., Brno a další (19:55)
147. Cieslarová Radka - Kvalitní másla (19:55)
148. Ošťádal Radim - Kvalitní másla (19:55)
149. Novák Martin (19:55)
150. Bialko Jaroslav - Šaľený Východ III. (19:55)
151. posterix - Mělničtí šlapeři (19:55)
152. Mára - Líní hroši (20:00)
153. Tichá Kateřina - Líní hroši (20:00)
154. Mlok - Mlok (20:00)
155. Báča Pavel - Out of limit (20:00)
156. Hejl Tomáš - Saneras (20:00)
157. Bauer Pavel - Saunaři 19:00 (20:00)
158. Hradil Roman - Saunaři 19:00 (20:00)
159. Lubošák - SVOSTRA (20:00)
160. Jaryn - SVOSTRA (20:00)
161. Petrovič Martin (20:00)
162. Vítek Tomáš (20:00)
163. Ivančic Marek (20:00)
164. Kratochvíla Lukáš (20:00)
165. Vondruška Lukáš (20:00)
166. Ševčík David (20:00)
167. Verner Lukáš - Prajzáci (20:00)
168. Bost - Mattoni free run mariánské údolí (20:00)
169. Stojarová Šárka - Mattoni free run mariánské údolí (20:00)
170. Hudec Radoslav - Saneras (20:00)
171. Klein Marek - Out of limit (20:00)
172. Balaš Miroslav - Prajzáci (20:00)
173. Pokorná Barbora - Židozednáři (20:00)
174. Pokorný Pavel - Židozednáři (20:00)
175. Caletka Martin - Prajzáci (20:00)
176. Štych Petr (20:05)
177. Vopařil Jiří (20:05)
178. Baštáková Viera - Cyklomaniaci (20:05)
179. Dobaieš Peter - Cyklomaniaci (20:05)
180. Hutova Jana - Fremeni (20:05)
181. TomŠ (20:05)
182. Martin (20:05)
183. Martišková Vlasta (20:05)
184. Albert Pavel (20:05)
185. Vlach Petr - Fremeni (20:05)
186. Bartoňová Pavla (20:05)
187. Denethor (20:10)
188. dlouhý lukáš (20:10)
189. Londa Libor (20:10)
190. Chybová Hana - HaK (20:10)
191. Svícencová Kamila - HaK (20:10)
192. Kovács Petr - MY2 (20:10)
193. Kýnová Andrea - MY2 (20:10)
194. Zatloukal Radim - Další pokus (20:10)
195. Janča Filip - Další pokus (20:10)
196. Měřínská Zuzana (20:10)
197. Zhoř Tomáš (20:10)
198. Handlíř Petr - Odkapávači (20:10)
199. Richtig Tomáš - Odkapávači (20:10)
200. Turek Michal (20:10)
201. Hrubá Michaela (20:15)
202. Parizkova Lucie (20:15)
203. Janků Jiří - Střelky (20:15)
204. Janků Katka - Střelky (20:15)
205. Fajtová Jiřina - Střelky (20:15)
206. Dvořák Miloslav - Proteor (20:20)
207. Štych Jan - Honzíkova cesta (20:20)
208. Franta Michal - Rychlá rota (20:20)
209. Matal Libor - Rychlá rota (20:20)
210. Pernt Vlastimil - Rychlá rota (20:20)
211. Rozsypal Marek - Rychlá rota (20:20)
212. Dvořák Vojtěch (20:20)
213. Pavelka Radomil - Emťáci (20:20)
214. Burcin Jan - Emťáci (20:20)
215. Jakeš Libor - Emťáci (20:20)
216. Pospíšil Luděk - Emťáci (20:20)
217. Vincenc Jan - Emťáci (20:20)
218. Vyhlídal Martin - Emťáci (20:20)
219. Mátl Pavel - Emťáci (20:20)
220. Bílková Ivana - JBO (20:20)
221. Djuričová Jelena - JBO (20:20)
222. Jakš Ondřej - JBO (20:20)
223. Osička Jan - Honzíkova cesta (20:20)
224. Veselý Petr - Dockley Crue (20:20)
225. Železný Jan - Dockley Crue (20:20)
226. Carwood - OdVahžlivci (20:20)
227. Petlák Ondřej - OdVahžlivci (20:20)
228. Velešík Petr - OdVahžlivci (20:20)
229. Juřica Pavel (20:20)
230. Crewpizza - Géniusové (20:25)
231. honzík - Géniusové (20:25)
232. Minks Eduard - Géniusové (20:25)
233. Viktorin Tomáš - Géniusové (20:25)
234. Henčl Luděk - Já jsem Pravda (20:25)
235. Poljanský Petr - Já jsem Pravda (20:25)
236. Zbořil Jiří - Géniusové (20:25)
237. Sezima Petr (20:25)
238. Krejčí Ondřej - L-ŠPACÍR (20:25)
239. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25)
240. Oskar - L-ŠPACÍR (20:25)
241. KOR - Los Conejos (20:25)
242. Benák Dalibor - Já jsem Pravda (20:25)
243. Kapavík Radim - Já jsem Pravda (20:25)
244. Vladis - Tembo draci (20:30)
245. shmoula - Tembo draci (20:30)
246. Řeháková Bára - George Saada (20:30)
247. Kopecký Jan - George Saada (20:30)
248. Pavel - George Saada (20:30)
249. Poczklán Ladislav - George Saada (20:30)
250. Blažek Tomáš - Monkey see, monkey do (20:30)
251. Svobodová Hana - Monkey see, monkey do (20:30)
252. Hrubý Tomáš - Gettpal (20:30)
253. Rychtecký Luboš - Gettpal (20:30)
254. Fík - Ibiltariak (20:30)
255. Veronika - Ibiltariak (20:30)
256. Súkeník Juraj (20:30)
257. Svoboda Vít - Gettpal (20:30)
258. Košvica Radim - Ibiltariak (20:30)
259. Fernandez Alberto - Ibiltariak (20:30)
260. KrispinKK - Ibiltariak (20:30)
261. Melo Stanislav - Gettpal (20:30)
262. lubos (20:30)
263. Melo Juraj - Gettpal (20:30)
264. Mikó Albert - Gettpal (20:30)
265. Bárta Adam - Monkey see, monkey do (20:30)
266. Strach Zdeněk - Gettpal (20:30)
267. Hanzlíček Ondřej - Borci z Chrlic (20:35)
268. Polakov Jan - Borci z Chrlic (20:35)
269. Zeman Ladislav - Borci z Chrlic (20:35)
270. Cahlíková Petra - Lopaty z cajzlu (20:35)
271. tess18 - Lopaty z cajzlu (20:35)
272. Porubský Tomáš - Horizont 2036 (20:35)
273. Figalla Silvestr - Horizont 2036 (20:35)
274. Dušek Jan - Nadsamci (20:40)
275. Richter Erik - Nadsamci (20:40)
276. Lišková Jolana - Nadsamci (20:40)
277. Blažek Filip (20:40)
278. Árný - KO.lympiiAdost (20:40)
279. Keram - KO.lympiiAdost (20:40)
280. Bernie - Podtácci (20:45)
281. Fegous - Podtácci (20:45)
282. Kokos - Podtácci (20:45)
283. Lord - Podtácci (20:45)
284. Badin Viktor (20:45)
285. Janeček David (20:45)
286. Jarek (20:45)
287. Kříž Luboš (20:45)
288. Kovalčík Vít (20:45)
289. Málek Pavel (20:45)
290. Turek Petr (20:45)
291. Leisy - Velká Pravá Bota (20:45)
292. Renča - Velká Pravá Bota (20:45)
293. Reset - Velká Pravá Bota (20:45)
294. Takamura - Velká Pravá Bota (20:45)
295. Theone - Velká Pravá Bota (20:45)
296. Funk Josef - SRTG Prostějov (20:45)
297. Řehulka Milan - SRTG Prostějov (20:45)
298. Trnečka David - Podtácci (20:45)
299. Zháněl Ivo (20:45)
300. Limu (20:45)
301. Dvorský Petr (20:45)
302. Muchová Pavlína - Šialenci (20:50)
303. Dermek Juraj - Šialenci (20:50)
304. DELI - wapniaki (20:50)
305. Bartek Petr - 100km je MOC! (20:50)
306. Štos Tomáš - Nadsamci (20:50)
307. Baláš Ondřej - SNOPMAT (20:50)
308. Prachařová Eva - SNOPMAT (20:50)
309. Matúš Petr - DOBRODOŠLI 42 (20:50)
310. Kuboš Jaroslav - DOBRODOŠLI 42 (20:50)
311. Hejzlarová Magdalena - 100km je MOC! (20:50)
312. KarelK - wapniaki (20:50)
313. Konečný Jakub - krtkův dort (20:50)
314. Maleninská Kateřina - krtkův dort (20:50)
315. Vaculík Tomáš - krtkův dort (20:50)
316. Procházková Dana - krtkův dort (20:50)
317. Churová Vendula - Odlehlé hodnoty (20:55)
318. Svobodová Karolína - Odlehlé hodnoty (20:55)
319. Gotfrýd David (20:55)
320. Sudy - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55)
321. Ivoman - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55)
322. Smékal Libor - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55)
323. Ševčík David - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55)
324. Mesha - Cricetus (20:55)
325. Gavlík Pavel - Brněnští horalové (21:00)
326. Kavka - Kulhavci (21:00)
327. Omega - Kulhavci (21:00)
328. Hřebecký Roman (21:00)
329. Andrea - Šneci (21:00)
330. Haďák - IDDQD (21:00)
331. Volfová Martina - IDDQD (21:00)
332. Rosenbergerová Lenka - Kdo se vleče, neuteče (21:00)
333. Rolinc Martin - WCšlapky (21:00)
334. Zahradník Martin - IDDQD (21:00)
335. Hájek Tomáš - Náhodní kolemjdoucí (21:00)
336. Reichman Filip - Náhodní kolemjdoucí (21:00)
337. Patrik - IDDQD (21:00)
338. Koťa Martin - IDDQD (21:00)
339. Krejčí Pavel (21:00)
340. Kociš - BĚHNY (21:00)
341. Werbič - BĚHNY (21:00)
342. maji - WCšlapky (21:00)
343. sonny - WCšlapky (21:00)
344. Hejkrlík Antonín - HejaHejTrail.cz (21:00)
345. Hejkrlík Jiří - HejaHejTrail.cz (21:00)
346. Ota - Šneci (21:00)
347. Vojta Pavel - Šneci (21:00)
348. Skowronek Ondřej - Brněnští horalové (21:00)
349. Zahrádka Vít - Spřátelená zvěř (21:00)
350. Salvet Jan - Brněnští horalové (21:00)
351. Rosenberger David - Kdo se vleče, neuteče (21:00)
352. Hejkrlíková Iva - HejaHejTrail.cz (21:00)
353. Hejkrlíková Věra - HejaHejTrail.cz (21:00)
354. Zbyněk (22:12)
355. Pava (22:12)
356. Kilián Ondřej - Ostočest (22:15)
357. Ziegler Aleš - Ostočest (22:15)
358. Lichorobiec Štěpán (23:00)
359. chalda - frikulín (23:00)
360. Garret - frikulín (23:00)
361. Exturbozajíc (23:00)
362. brgo (23:00)
363. Medvídek (23:00)
364. Příhoda Pavel (23:00)
365. Seibt David (23:00)

Seznam lidí v cíli


1. zaro - Degustacni komise (19:55 - 12:42)
2. Zbyněk (22:12 - 12:49) Rh++
3. Patrik - IDDQD (21:00 - 13:23)
4. Koťa Martin - IDDQD (21:00 - 13:23)
5. Sudy - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55 - 13:38)
6. chalda - frikulín (23:00 - 13:41)
7. Garret - frikulín (23:00 - 14:02)
8. Ivoman - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55 - 14:16)
9. Smékal Libor - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55 - 14:17)
10. Koláček Stanislav - Chodci (19:50 - 14:45)
11. Randýsek Vít - Chodci (19:50 - 14:45)
12. Krejčí Pavel (21:00 - 14:59)
13. Osička Jan - Honzíkova cesta (20:20 - 15:13)
14. Blažek Filip (20:40 - 15:15) Rh+
15. Ševčík David - Whismátí fotroBĚŽCI (20:55 - 15:19)
16. Měřínská Zuzana (20:10 - 15:21)
17. Bost - Mattoni free run mariánské údolí (20:00 - 15:21)
18. TomŠ (20:05 - 15:22)
19. Stojarová Šárka - Mattoni free run mariánské údolí (20:00 - 15:26)
20. Kociš - BĚHNY (21:00 - 15:37) Rh+
21. Werbič - BĚHNY (21:00 - 15:37) Rh+
22. Martin (20:05 - 15:38)
23. Řezáč Kamil (19:55 - 15:38)
24. Barney - Pomalý tempo (19:45 - 15:39)
25. Veselý Petr - Dockley Crue (20:20 - 15:41) Rh+
26. Pava (22:12 - 15:55) Rh++
27. Janků Jiří - Střelky (20:15 - 15:56)
28. Janků Katka - Střelky (20:15 - 15:56)
29. Hudec Radoslav - Saneras (20:00 - 15:56)
30. Hrdlička Jan - Rotační středy (19:40 - 15:58)
31. Potočňák Tomáš - Beat Gary (19:45 - 15:59)
32. Zhoř Tomáš (20:10 - 16:00)
33. Teplan Martin (19:45 - 16:00)
34. Exturbozajíc (23:00 - 16:10) Rh++
35. Kanya Aleš (19:30 - 16:16)
36. Mucha Jiří (19:30 - 16:52)
37. Stehlík Michal (19:30 - 16:52)
38. Klein Marek - Out of limit (20:00 - 16:53)
39. Fajtová Jiřina - Střelky (20:15 - 17:09)
40. Kunčar Josef (19:30 - 17:10)
41. brgo (23:00 - 17:22) Rh++
42. Hauptann Jitka - Jitka a štafeta (19:30 - 17:26)
43. maji - WCšlapky (21:00 - 17:40) Rh++
44. sonny - WCšlapky (21:00 - 17:40) Rh++
45. Sezima Petr (20:25 - 17:44)
46. Krejčí Ondřej - L-ŠPACÍR (20:25 - 17:44)
47. Hřebíček Tomáš - Los Conejos (20:25 - 17:48)
48. Balaš Miroslav - Prajzáci (20:00 - 17:49)
49. Darth Maul - ExWidnes boys (19:50 - 17:49)
50. Medvídek (23:00 - 17:52) Rh++
51. Příhoda Pavel (23:00 - 17:52) Rh++
52. Martišková Vlasta (20:05 - 17:54)
53. Pokorná Barbora - Židozednáři (20:00 - 17:54)
54. Pokorný Pavel - Židozednáři (20:00 - 17:54)
55. lubos (20:30 - 17:56)
56. Oskar - L-ŠPACÍR (20:25 - 17:56)
57. Caletka Martin - Prajzáci (20:00 - 18:00)
58. Albert Pavel (20:05 - 18:01)
59. Handlíř Petr - Odkapávači (20:10 - 18:04) Rh+
60. Richtig Tomáš - Odkapávači (20:10 - 18:04) Rh+
61. Hejkrlík Antonín - HejaHejTrail.cz (21:00 - 18:08) Rh++
62. Hejkrlík Jiří - HejaHejTrail.cz (21:00 - 18:08) Rh++
63. Porubský Tomáš - Horizont 2036 (20:35 - 18:24)
64. Figalla Silvestr - Horizont 2036 (20:35 - 18:24)
65. Železný Jan - Dockley Crue (20:20 - 18:24) Rh+
66. KOR - Los Conejos (20:25 - 18:26)
67. Kačor Martin (19:35 - 18:31)
68. Árný - KO.lympiiAdost (20:40 - 18:32)
69. Keram - KO.lympiiAdost (20:40 - 18:32)
70. Tripský Andrej - Hamiltonův operátor (19:35 - 18:32)
71. Carwood - OdVahžlivci (20:20 - 18:35)
72. Petlák Ondřej - OdVahžlivci (20:20 - 18:35)
73. Velešík Petr - OdVahžlivci (20:20 - 18:35)
74. Černochová Vendula - I cesta může být cíl (19:40 - 18:35)
75. Šeffer Maxmilián - Jantaři (19:55 - 18:39)
76. Kvítison - Jantaři (19:55 - 18:39)
77. TOMANEC FRANTIŠEK - Šediví Tigři (19:35 - 18:39)
78. Tomanec Pavel - Šediví Tigři (19:35 - 18:41)
79. Lizna Martin - Šediví Tigři (19:35 - 18:43)
80. Netuka Petr - Lysá n. L., Brno a další (19:55 - 18:44)
81. Meda team - Pozvolná smrt (19:45 - 18:44)
82. Adis - Alpinisti Vangl (19:35 - 18:49)
83. Benák Dalibor - Já jsem Pravda (20:25 - 18:52) Rh+
84. Ledvina Tomáš - Kobližníci (19:35 - 18:55)
85. Cieslarová Radka - Kvalitní másla (19:55 - 18:57)
86. Ošťádal Radim - Kvalitní másla (19:55 - 18:57)
87. Juřica Pavel (20:20 - 19:10) Rh+
88. Melo Juraj - Gettpal (20:30 - 19:14)
89. Mikó Albert - Gettpal (20:30 - 19:14)
90. Fuzik - Agenti chodci (19:50 - 19:14) Rh+
91. Tvoja hlava - Agenti chodci (19:50 - 19:14) Rh+
92. Bičan Michal - Tortoise (19:40 - 19:18)
93. Perestrelo Ana - Tortoise (19:40 - 19:18)
94. Nosko Peter - Tortoise (19:40 - 19:18)
95. Kapavík Radim - Já jsem Pravda (20:25 - 19:20) Rh+
96. Bárta Adam - Monkey see, monkey do (20:30 - 19:21)
97. Vlach Petr - Fremeni (20:05 - 19:21)
98. Čojda - Alpinisti Vangl (19:35 - 19:24)
99. Zháněl Ivo (20:45 - 19:34)
100. Novák Martin (19:55 - 19:35) Rh+
101. Turek Michal (20:10 - 19:42) Rh+
102. Bartoňová Pavla (20:05 - 19:42)
103. KarelK - wapniaki (20:50 - 20:02)
104. Limu (20:45 - 20:06)
105. *Bialko Jaroslav - Šaľený Východ III. (19:55 - 20:13)
106. Ota - Šneci (21:00 - 20:17) Rh+
107. Vojta Pavel - Šneci (21:00 - 20:17) Rh+
108. Konečný Jakub - krtkův dort (20:50 - 20:24)
109. Maleninská Kateřina - krtkův dort (20:50 - 20:24)
110. Vaculík Tomáš - krtkův dort (20:50 - 20:24)
111. Procházková Dana - krtkův dort (20:50 - 20:24)
112. Skowronek Ondřej - Brněnští horalové (21:00 - 20:39)
113. Dvorský Petr (20:45 - 20:39)
114. *posterix - Mělničtí šlapeři (19:55 - 20:39)
115. Seibt David (23:00 - 20:44) Rh++
116. Zahrádka Vít - Spřátelená zvěř (21:00 - 20:44) Rh++
117. *Čermák Milan - Paš(er)áci (19:40 - 20:44)
118. Salvet Jan - Brněnští horalové (21:00 - 20:47)
119. Mesha - Cricetus (20:55 - 20:53)
120. Rosenberger David - Kdo se vleče, neuteče (21:00 - 20:58) Rh++
121. *Strach Zdeněk - Gettpal (20:30 - 21:18)
122. Kilián Ondřej - Ostočest (22:15 - 21:41)
123. Ziegler Aleš - Ostočest (22:15 - 21:41)
124. *Džačovský Jan - Paš(er)áci (19:40 - 22:35)
125. *Hejkrlíková Iva - HejaHejTrail.cz (21:00 - 23:21) Rh++
126. *Hejkrlíková Věra - HejaHejTrail.cz (21:00 - 23:22) Rh++

Rh+ - získal glejt v kategorii Rh+

Rh++ - získal glejt v kategorii Rh++

* - nezískal glejt z důvodu minutí kontroly, překročení limitu nebo porušení pravidel
Akci pořádá

za podpory