jménočas startuskupina
Adam Dušan19:40 Alpinisti Vangl
Adámek Martin19:30 Adamci
Adámková Anna19:30 Adamci
Albert Pavel 20:45  
Arnošt Dan20:10 KO:lympiiAdost
Ďuriník Michal19:55 lalala
Šandala Branislav19:55 lalala
Šťava Michal20:15 Perun
Šípek Martin19:35  
Šeda Václav19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Šeliga Roman20:20 BO!!!
Šikula Pavel20:40  
Šimo Tomáš20:15 Tři chlapi na cestách
Šimo ml. Tomáš20:15 Tři chlapi na cestách
Širůček Petr21:30 Whismátí 2019
Široký Marek20:05 GGG - treking division
Šodek Martin22:00  
Štilec Pavel22:30  
Štos Tomáš 20:15 Staří mazáci
Šuláková Alexandra20:15 Procházka
Šustáček Filip20:35 qwwenzi
Švec Martin20:15 Somebodies from Brno
Švestka Martin 20:00 nikdy nedojdem
Červinka David19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Červinka Milan19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Čožík David19:40 Alpinisti Vangl
Řezníček Adam20:05 GGG - treking division
Řikovský David20:25 Elsa & Trejpa
Bašták Matej20:20 Kucuky
Balaš Miroslav20:00 Banda Špinavců
Baláková Klára20:25 SOLID
Bareš Josef20:50 Pajdáčci
Barriga Saul20:30 Super Spanish Team
Barták Martin20:00 nikdy nedojdem
Bělík Richard20:40  
Bdinková Markéta 20:35 malá a menší
Benýšková Anna19:55 Vaše Veršotepy
Bergerová Sandra20:25 Sasanka a rak poustevníček
Bernat Michal19:55 Pomalý tempo
Bezdíček Matěj19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Bialko Jaroslav20:00  
Bieláková Anna20:25 Matěj a koza
Bielik Petr20:20 Kam to půjde
Bielová Alexandra20:35 parta hic
Blažek Filip22:30  
Bláha Petr19:50 Torpedo AMIS
Boris Michal20:20 Šmatlavé paprče
Borisová Lucia20:20 Šmatlavé paprče
Brázda Jiří20:05 Rychlá rota
Brejchová Soňa20:25 Mozkulatura
Bronclík Jan20:20 Šmatlavé paprče
Bubniakova Monika19:35 Tak este jeden kilometer
Bulín Martin22:30  
Bystřický Zdeněk20:20 Kuraci
Charvátová Lenka19:45 A znovu...
Chmelíček Jan19:40 Alpinisti Vangl
Chodura Tomáš19:55 VDPR
Chura Roman20:25 Spáči
Churová Vendula20:25 Spáči
Chvátal Eduard20:35 židozednáři
Cikalo Stanislav19:40 Eagles
Cimbálková Adéla19:50 Adéla zase večeřela
Davidová Markéta20:50 Pajdáčci
Dítě Viktor23:30  
Džačovský Jan20:00  
De Zuani Marco20:10 Jdemuss
Deďo Michal19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Dobrovolný Petr20:25 SOLID
Doležal Vojtěch20:30
Doleželová Petra 20:10 Nakládačky
Drahovzal František20:30 Vlci
Drazdik Filip20:35 KČT odbor Trilobit Barrandov
Drápal Filip20:20 Kuraci
Drozd Martin20:20 Dopraváci
Dušek Jan20:15 Staří mazáci
Duchoň Matúš19:55 lalala
Durčák Lukáš19:35 Tak este jeden kilometer
Dvořák Jan19:40 Alpinisti Vangl
Dvořáková Dagmar19:55 Pomalý tempo
Dvorský Petr20:40  
Eisinger Petr20:20 Joker a Harley
Elfmark Bartoš Petr20:05 GGG - treking division
Fajtová Jiřina20:30 Střelky
Faria Zeni Pedro 19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Fego Václav20:30 Tichošlápkové
Fiala Ondřej22:00  
Filip Daniel19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Filipová Stanislava 20:25 Sasanka a rak poustevníček
Fojtík Jan19:50 Adéla zase večeřela
Foret Dušan20:40  
Formanová Nikola20:25 Elsa & Trejpa
Fridrich Peter22:30  
Frnka Martin19:45 A znovu...
Ftorková Katerina20:05 HRRŠlapky
Fujdiarová Eva19:55 Vaše Veršotepy
Galanská Katarína20:00 Codasip
Gescheidt Patrik23:30  
Good Martin22:30  
Gotfrýd David20:40  
Grunová Michaela19:50 Škvarci na rajzu
Grunová Svatava19:50 Škvarci na rajzu
Guraim Tomáš19:55 VDPR
Hanák Jiří20:50 Pajdáčci
Hanslian Pavel20:40 Bystrc
Hanslian Petr20:40 Bystrc
Hantl Pavel19:50 Balvani
Hartmann Petr21:00 Petr Hartmann
Havelková Zuzana20:35 parta hic
Havlišová Petra20:35 Katka&Petra
Hájek Jiří23:30  
Hájek Tomáš19:45 Náhodní kolemjdoucí
Hájek Martin19:40 Eagles
Hřebíček Tomáš 20:05 Los Conejos
Hřebíček Libor 20:05 Los Conejos
Hejkrlík Jiří21:30
Hejl Tomáš20:40 Bystrc
Hensl Vit20:05 Rychlá rota
Hoferek Jakub19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Holík Richard20:05 Úsměv
Holíková Eva20:05 Úsměv
Hora Petr23:30  
Hort Jan 19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Hotárková Veronika20:30 Tým 2
Hrabalová Klára20:00  
Hradská Miluše20:25 Střelci v akci
Hradský Jaroslav20:45  
Hrubá Michaela20:15 Somebodies from Brno
Hruby Tomas19:55 lalala
Hudec Radoslav20:40 Bystrc
Hurín Petr20:40  
Hutová Jana20:00 Fremeni
Hykel Jan20:35 Šneci
Iliašová Radka19:50 Balvani
Imramovska Michaela19:35 Tak este jeden kilometer
Ivančicová Iva20:35 malá a menší
Jašková Zuzana19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Jakeš Libor19:45 Konstruktéři na útěku
Janeček David19:30 Janečci
Janečková Dita19:30 Janečci
Janek Lukáš20:50 Pajdáčci
Janků Kateřina20:30 Střelky
Janková Iva20:10 Nakládačky
Jankových Veronika19:45 A znovu...
Janoušek Tomáš19:55 Vaše Veršotepy
Jírů Bohumil20:45  
Jirků Karel21:30  
Kačor Martin20:40  
Kašpárek Tomáš20:10 Muži v klobouku
Kachlíř David19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Kadaňka Viktor20:10 KO:lympiiAdost
Kalina David20:25 Peregrinos
Kalousek Pavel20:20 Kam to půjde
Kapavík Radim20:25 Mozkulatura
Kastl Tomáš19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Katrák Jakub19:35 Tak este jeden kilometer
Katzer Tomáš20:00 Banda Špinavců
Káňa Lubomír19:40 Alpinisti Vangl
Kůřil Michal20:45  
Kýnová Andrea19:45 Náhodní kolemjdoucí
Kekely Lukáš19:45 Fluffy unicorns
Kiesel Michal19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Kilián Ondřej20:15 OstoČest
Klodner Petr21:30  
Knap Miroslav20:45  
Knopp Jan20:25 Mělničtí šlapeři
Knopp Stanislav 20:25 Mělničtí šlapeři
Kočí Kamil19:45 Náhodní kolemjdoucí
Kožíšek Karel20:45  
Kořízek Kamil20:05 Los Conejos
Kohoutek Jakub20:05 4eggs
Kohoutkova Marcela19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Komzák Petr20:10 Jsme tu omylem
Kopčík Ondřej19:50 Adéla zase večeřela
Kouřil Svatopluk19:40 Eagles
Koubová Petra20:05 HRRŠlapky
Kovács Petr19:45 Náhodní kolemjdoucí
Kozumplík Ladík20:20 Kobližníci
Kratochvíla Petr20:20 ITeam
KRATOCHVIL Lukáš20:10 OdVáhžlivci
Kratochvil Marek20:10 OdVáhžlivci
Krška Michal23:30  
Králíčková Veronika20:10 Jsme tu omylem
Krejčí Bronislav19:50 Škvarci na rajzu
Krejčí Filip19:35 50 na 50
Krejčí Ondřej 19:35 50 na 50
Krejčí Pavel21:30  
Krejčová Lucie19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Krejčová Jana19:50 Škvarci na rajzu
Krejčová Lucie19:50 Škvarci na rajzu
Krupa Martin20:20 ITeam
Kuba Martin20:15 Perun
Kubatova Monika20:10 Lopaty
Kubík Matej19:35 Tak este jeden kilometer
Kubeš Marek19:40 Eagles
Kubešová Pavla19:40 Eagles
Kuboš Jaroslav20:40  
Kucbel Peter19:45 Fluffy unicorns
Kuklová Jitka
Kunčar Josef20:40  
Kunická Lucie20:00 Fremeni
Kura Jakub19:35
Kuthanová Veronika 19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Kvasnicová Markéta19:45 Fluffy unicorns
Kyliánová Jana20:20 Dopraváci
Ledvina Tomáš20:20 Kobližníci
Leistner Radovan20:35 Velká Pravá Bota
Lišková Jolana 20:15 Staří mazáci
Lichorobiec Štěpán20:00 Voňavá Táňa
Litzman Marek19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Lušťoňová Veronika19:45 Fluffy unicorns
Mašindová Vladimíra19:55 lalala
Machová Miluše19:40 Alpinisti Vangl
Makovník Martin19:45 Fluffy unicorns
Malá Veronika20:30 dvě malé
Maláč Boris19:55 Pomalý tempo
Manoušek Ivo21:30 Whismátí 2019
Martišková, nyní Blažková Vlasta 20:35  
Martinák Viktor20:05 4eggs
Martino Fabiana 20:10 Jdemuss
Matal Libor20:05 Rychlá rota
Matal Rostislav20:15 Tři chlapi na cestách
Matalová Hana20:05 Rychlá rota
Matuška Jan20:35  
Mátlová Lenka20:05 Úsměv
Müller Jakub19:40 Eagles
Melo Stanislav20:00 Codasip
Menšíková Martina20:40  
Mikó Albert20:00 Codasip
Minaříková Michaela 20:40  
Mladonický Jakub19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Nagy Lubos20:45  
Nagyová Zdenka20:40  
Nagyová Veronika20:30 Vlci
Neduchal Roman19:55 VDPR
Nenál Dalibor19:40 Eagles
Netuka Petr19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Novakova Marie 20:45  
Novák Jirka19:45 Náhodní kolemjdoucí
Novotná Marie20:45  
Novotná Marta20:10 Jsme tu omylem
Novotný Jan20:40 Bystrc
Obůrková Jitka19:55 Pomalý tempo
Oršulová Martina19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Orságová Kateřina20:15 OstoČest
Otoupalíková Gabriela19:55 VDPR
Ovčáček Vladimír 20:35  
Pařízková Lucie20:15 Somebodies from Brno
Pacíková Jana19:55 VDPR
Papadimitriou Dimitrios20:40 Bystrc
Patuš Juraj19:45 Fluffy unicorns
Pavelka Radomil19:45 Konstruktéři na útěku
Pavelková Petra20:35  
Pavlasová Gabriela19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Příhoda Pavel22:00  
Pepich Ľubomír19:35 Tak este jeden kilometer
Perestrelo Ana20:00  
Perničková Hana20:25 Peregrinos
Petřek Roman20:05 GGG - treking division
Petlák Ondřej20:10 OdVáhžlivci
Pexa Jiří20:40  
Pinto Gaspar20:00  
Pitzmos Martin 19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Pokorná Kateřina20:35 Katka&Petra
Pokorný Pavel20:35 židozednáři
Ponomarev Pavel19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Pospíšil Luděk19:45 Konstruktéři na útěku
Pospíchal Tomáš19:40 Alpinisti Vangl
Potfaj Michal19:30  
Prachařová Eva20:40  
Prášek Tomáš20:30 Zkusíme to spolu
Prášková Dana20:30 Zkusíme to spolu
Prášková Dominika20:25 MOULOVÉ
Priečková Mária20:20 Kucuky
Prinz František 20:30 Veď mě dál, cesto má!
Procházka Milan20:35 Milan Procházka
Procházka Jan20:15 Procházka
Procházková Zuzana20:15 Procházka
Prosserová Kateřina20:20 Dragonflies
Prudilová Vendula20:45  
Pyšný Dan20:25 MOULOVÉ
Rakovský Antonín 20:40  
Ráab František20:10 Lopaty
Reichman Filip19:45 Náhodní kolemjdoucí
Rivolová Ivana 19:55 Pomalý tempo
Rožnovský Aleš20:30 Tichošlápkové
Ruzicka Andrej19:55 33
Rypová Jana20:00 Fremeni
Rytíř Martin20:50 Pajdáčci
Rytíř Tomáš19:35 Všichni za jednoho, jeden za všechny
Saláková Monika20:25 Střelci v akci
Sassmann Vojtech20:15 Perun
Schiller Dan19:50 Torpedo AMIS
Schwenznerová Karolína20:00 Banda Špinavců
Sedláček Jiří23:30  
Seidler Ondřej19:45 Konstruktéři na útěku
Sharma Sonali19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Sitek Ondřej19:55 Vaše Veršotepy
Smékal Libor 21:30 Whismátí 2019
Sochor Tomáš
Solař Roman19:50 Balvani
Solařová Kateřina19:50 Balvani
Soldánová Petra20:00 nikdy nedojdem
Starostová Lenka20:30 Zdravé Jádro
Střížová Barbora20:40 Bystrc
Stehno Pavel20:00 nikdy nedojdem
Stejskal Martin20:00 nikdy nedojdem
Svícencová Kamila20:20 Dragonflies
Svobodová Kateřina20:05 HRRŠlapky
Talašová Zuzana20:30 Super Spanish Team
Taraba Martin20:10 Nakládačky
Tartaini Martin20:20 BO!!!
Tesařová Marcela20:40  
Tichý Vlastimil20:40  
Tidu Federico20:10 Jdemuss
Tomanec František20:35 Šediví Tigři
Tomanec Pavel20:35 Šediví Tigři
Trnečková Šárka20:20 Joker a Harley
Tumpach Martin19:50 Škvarci na rajzu
Turčínek Jan20:10 Lopaty
Turek Petr21:00  
Urban František20:50 Pajdáčci
Urbánek Roman20:25 Marvel
Urbánkova Edita20:25 Marvel
Vaško Martin20:00 Codasip
Vacl Stanislav20:30 Tým 2
Vaníček Marek20:10 KO:lympiiAdost
Vavroušková Kristýna20:35 qwwenzi
Viščor Pavel23:30  
Viluda Lubomir19:35 Tak este jeden kilometer
Vincenc Jan19:45 Konstruktéři na útěku
Vincenc Josef19:45 Konstruktéři na útěku
Vintrová Veronika20:30 dvě malé
Vlach Pavel20:05 Los Conejos
Vlach Petr20:00 Fremeni
Vlk Daniel19:50 Adéla zase večeřela
Vobořilová Anna19:55 Vaše Veršotepy
Vojáčková Eva19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Vojta Pavel20:35 Šneci
Vrábel Juraj20:30 Zdravé Jádro
Vrána Pavel19:30 Po(s)tupně odpadávající vědci
Vrzalová Iva20:40  
Vyšný Miroslav19:35 Tak este jeden kilometer
Vyhnal Martin19:35 50 na 50
Vyhnal Stanislav19:35 50 na 50
Wolf Honza22:00 Platfus
Wolfová Oldřiška20:05 Úsměv
Ziegler Aleš20:15 OstoČest
Zlámal Filip20:10 Muži v klobouku
Zmeškal Jan20:10 Muži v klobouku
Znamínko Matěj20:25 Matěj a koza
Zugárek Adam20:30 Veď mě dál, cesto má!